banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
koszykówka to dziwna dyscyplina niby są mistrzostwa świata a próżno szukać na tej imprezie najlepszych koszykarzy świata
0
szczerze mówiąc nie wiedziałem, że kiedyś np na IO w 1976 w siatkówkę, drużyna mogła zdobyć jedynie punkt przy własnej zagrywce
0
@Michalowsky99 tak samo taki szef może zwolnić kogoś z pracy
0
o tej rozmowie wiadomo ze zdjęcia zrobionego z ukrycia a media i tak wiedzą, że rozmowa była pozytywna :D
2
@capm dobrze, że nie cofają się do przodu :D
0
Cristiano Ronaldo strzela bardzo ważną bramkę w meczu przeciwko Torino na 1:1!
1
mimo wszystko i tak ostatni z tych którzy dojechali ;)
0
"Międzynarodowe mistrzostwo polski" dziwi mnie ten tytuł niezależnie od dyscypliny
0
całkiem prawdopodobne było widać, że mógłby go kończyć a takie pseudo gale to może być kopalnia kasy
1
ale na pewno jakaś grupa, która wiedziała o przekręcie postawiła grube pieniadze
2
ciekawe po ile i jakim kursie wszedł ten przekręt, LV BET zapewne się wycofa ze sponsoringu
1
dla kolegi?
0
bo to derby
0
Everton bije Chelsea już 2:0
20
w idealnym momencie to napisałeś :D
0
i goool Spal
0
to jakiś żart nie dość, że Orlen wydaje 100 milionów na najgorszy zespół to TVP kupuje prawa
1
ograli najsłabszy Real od lat to prawda zagrali dobre spotkanie ale prawdziwy test będzie z Juve
3
Tesla - najwybitniejszy umysł w historii?
0
ależ gol Krasnodaru na 1:0
1
irytuje mnie błąd logiczny, który spotykam wszędzie "drużyna A powinna już prowadzić 3:0" można tak powiedzieć w 90 minucie jak ktoś nie trafi na pustą bramkę. Nikt nie wie jak rozwinie się sytuacja po strzelonej bramce, bardziej trafnym określeniem byłoby "drużyna A miała 3 sytuacje na strzelenie gola"
0
człowiek scyzoryk
2
Organizatorzy Raw Air nie przejęli sie krytyką z ubiegłego roku i znowu dali pogrzebowe zdjęcia skoczków
3
o jakiś redaktor z realmadryt.pl w stanie futbolu :D
0
sytuacja Realu bardzo trudna, muszą atakować a jednocześnie uważać na stratę bramki
1
nie będą Romka Koltonia denerwować!
3
serio gracie po kursach 1,2? :D
19
gdzie nie włączę to słyszę, że Real powinien prowadzić 3:0 po pierwszej połowie, za każdym razem denerwuje mnie to tak samo bo skąd można wiedzieć jak potoczy sie mecz po strzeleniu pierwszej bramki
0
kolejny raz doczepię się zmian rozgrywania spotkań w LM. W fazie grupowej dało się rozgrywac mecze o 19 i 21 jak już dało się zmienić świętą godzinę 20:45 to czemu faza grupowa nie jest grana w dwóch godzinach, byłoby to idealne rozwiązanie.
0
ale Sevilla jest słaba na wyjazdach już przegrywają 0-3