3

koszykówka to dziwna dyscyplina niby są mistrzostwa świata a próżno szukać na tej imprezie najlepszych koszykarzy świata

0

szczerze mówiąc nie wiedziałem, że kiedyś np na IO w 1976 w siatkówkę, drużyna mogła zdobyć jedynie punkt przy własnej zagrywce

0

@Michalowsky99 tak samo taki szef może zwolnić kogoś z pracy

0

o tej rozmowie wiadomo ze zdjęcia zrobionego z ukrycia a media i tak wiedzą, że rozmowa była pozytywna :D

2

@capm dobrze, że nie cofają się do przodu :D

0

Cristiano Ronaldo strzela bardzo ważną bramkę w meczu przeciwko Torino na 1:1!

1

mimo wszystko i tak ostatni z tych którzy dojechali ;)

0

"Międzynarodowe mistrzostwo polski" dziwi mnie ten tytuł niezależnie od dyscypliny

0

całkiem prawdopodobne było widać, że mógłby go kończyć a takie pseudo gale to może być kopalnia kasy

1

ale na pewno jakaś grupa, która wiedziała o przekręcie postawiła grube pieniadze

2

ciekawe po ile i jakim kursie wszedł ten przekręt, LV BET zapewne się wycofa ze sponsoringu

1

dla kolegi?

0

bo to derby

0

Everton bije Chelsea już 2:0

20

w idealnym momencie to napisałeś :D

0

i goool Spal

0

to jakiś żart nie dość, że Orlen wydaje 100 milionów na najgorszy zespół to TVP kupuje prawa

1

ograli najsłabszy Real od lat to prawda zagrali dobre spotkanie ale prawdziwy test będzie z Juve

3

Tesla - najwybitniejszy umysł w historii?

0

ależ gol Krasnodaru na 1:0

1

irytuje mnie błąd logiczny, który spotykam wszędzie "drużyna A powinna już prowadzić 3:0" można tak powiedzieć w 90 minucie jak ktoś nie trafi na pustą bramkę. Nikt nie wie jak rozwinie się sytuacja po strzelonej bramce, bardziej trafnym określeniem byłoby "drużyna A miała 3 sytuacje na strzelenie gola"

0

człowiek scyzoryk

2

Organizatorzy Raw Air nie przejęli sie krytyką z ubiegłego roku i znowu dali pogrzebowe zdjęcia skoczków

3

o jakiś redaktor z realmadryt.pl w stanie futbolu :D

0

sytuacja Realu bardzo trudna, muszą atakować a jednocześnie uważać na stratę bramki

1

nie będą Romka Koltonia denerwować!

3

serio gracie po kursach 1,2? :D

19

gdzie nie włączę to słyszę, że Real powinien prowadzić 3:0 po pierwszej połowie, za każdym razem denerwuje mnie to tak samo bo skąd można wiedzieć jak potoczy sie mecz po strzeleniu pierwszej bramki

0

kolejny raz doczepię się zmian rozgrywania spotkań w LM. W fazie grupowej dało się rozgrywac mecze o 19 i 21 jak już dało się zmienić świętą godzinę 20:45 to czemu faza grupowa nie jest grana w dwóch godzinach, byłoby to idealne rozwiązanie.

0

ale Sevilla jest słaba na wyjazdach już przegrywają 0-3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?