1

Iga na kort wyjdzie pewnie grubo po 18

0

już powinno być 7:2 dla Aston co tam się dzieje

2

klasyczny przebieg meczu realu :Real ciśnie marnuje, rywale zaczynają mieć pełno okazji i też marnują aż w końcu Real wciska i zamyka mecz

1

widzę Vinicius nadal miewa problemy z wykończeniem akcji

5

Brakowało loba Messiego jak za starych czasów

1

Polsat już chyba nie ma żadnego wartościowego komentatora piłkarskiego.

0

Skład praktycznie identyczny jak w zeszłym sezonie. Będzie widać czy nowy trener jest lepszy niż poprzedni mają do wykorzystania tych samych graczy.

0

wiecie, że za pieniądze ze sprzedaży Suareza, Rakiticia, Vidala, Barcelone stać byłoby jedynie na kupno "połowy" Kamila Joźwiaka

1

uważacie za zasadny zakaz gry w pokera w Polsce?

25

ciekawe jaka byłaby dzisiaj reakcja gdyby do kin wchodził film "Chłopaki nie płaczą" i scena u Bolca "skąd wzięli się murzyni w Ameryce"

0

@BarcaInfo zawsze mnie zastanawia skąd oni biorą informacje typu "nie jest zdeterminowany w 100%"

6

szkoleniowiec Holandii wygląda jak Nawałka

0

panie Dariuszu jak to pierwsza kartka w meczu a wcześniej Piątek

3

@kubix05 teraz to dzieci nie wracają ze szkoły.

28

Czas na bojkot NBA widze ewidentnie przejawy rasizmu ponieważ liczba czarnoskórych stanowczo przewyzsza innych a także nie są tam równe zarobki.

0

trochę szkoda Lewandowskiego bo mimo wygrania ligii mistrzów nie wyszedł z cienia Messiego i media skupiają się tylko na ewentualnym transferze.

35

Messi - najlepszy piłkarz w historii.

0

z drugiej strony współczuję dzieciom Messiego i Suereza jeżeli mieliby znaleźć się w innych częściach świata. Od urodzenia dzieci są razem, pewnie widują się codziennie i tu nagle rozłąka, takiemu dziecku nie da się wytłumaczyć.

21

@lucca87 "Koło takich legend swoich klubow jak Xavi, Iniesta, tel Piero, Totti itp. To on nawet nie stal."
żałuję, że doczytałem do tego momentu.

0

nie wiem w jakich okolicznościach byście chcieli aby odszedł Messi. Wszystko wskazuje na to, że wysłał pismo do zarządu o chęci odejścia wszystko godnie ze sztuką. Moment odejścia też dla większość zły bo odchodzi po ogromnej klęsce ale wszystkie ostatnie sezony kończyły się ogromną klęską.

0

@daniel32778 tylko klub się nie przygotował na ewentualność i nagłe odejście Messiego sprawi, że kilka lat Barcelona będzie się wygrzebywac z dna.

0

@l0Messini to zupełnie inna sytuacja, Messi jest zawodnikiem spełnionym nie musi nikomu nic udowadniać.

0

Po odejściu najlepszego piłkarza w historii Barcelona bardzo długo się nie podniesie i będzie walczyła aby wejść do ligi mistrzów

0

tak jak lubię oglądać żużel tak dziwi mnie sytuacja, że Holder jeździ w drużynie ekstraligowej oraz pierwszoligowej. Teraz z meczu w Toruniu leci helikopterem na kolejny mecz.

8

Hajto sprawdzał się w roli współkomentatora podczas meczów reprezentacji gdzie większość oglądających to kibice niedzielni, różnica robi się podczas ligii mistrzów czy innych lig gdzie kibic jest bardziej przygotowany do transmisji śledzi bieżące wydarzenia, nie trafia do takiego widza prosty komentarz.

0

nie wierzę, po wszystkich akcjach Szpilki Tvp Sport nadal go promuje i właśnie rozmawiają z nim na żywo.

0

@SHIBA jeżeli liczylbys jak w przypadku odległości do przodu i do tyłu to wyszłoby to samo

13

czemu komentator myśli, że każdy polak kibicuje Bayernowi bo gra tam Lewandowski

3

komentatorzy zaraz zaczną płakać z powodu tych niewykorzystanych szans Lewego xD

0

@ronni37 mnie to nie dziwi ale profesjonalizm nakazywalby aby tego nie okazywać w ten sposób

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?