3

budowa szpitala polowego na narodowym to jest jakiś absurd. Koszt osobodoby będzie jakiś absurdalnie wysoki koszt wynajęcia stadionu, ogrzewanie itd. Dużo tańsza byłaby jakaś wielka hala. No ale poleci propaganda "mamy największy szpital na świecie"

2

Artykuł z 2018 roku czemu Japończycy noszą maseczki. jakoś wtedy nikt nie negował zasadności.
https://dragonmask.pl/blog/dlaczego-japonczycy-nosza-maski

0

@DonMatteo901 nie ma w Polsce chyba bardziej "ciagnietego za uszy" zawodnika. To co zrobił Orlen płacąc potężne pieniądze za to żeby jeździł ostatni to wstyd.

0

to prawdopodobnie koniec kariery na najwyższym poziomie dla VVD

0

@Zbyszko z Bogdańca akurat w tym przypadku to nie ma znaczenia czy wyjazd czy dom. Mecz bez kibiców i pewnie jedyne co Milan miał gorsze to szatnia dla gości.

4

jaki faul do Jonga tutaj przecież nic nie było

1

przecież sędzia był idealnie ustawiony, widział wszystko z dwóch metrów, nie wiem na co patrzył

3

ale panowie jedno musimy sobie uzmysłowić i uplastycznic. Ila lat ma Dembele? 23, brawo. Chłopak od kilku lat uważany jest za wielki młody talent ale panowie ile zagrał dobrych spotkań. Nie może być, że gra bo jest wielkim talentem jak nasz Piotrek Zieliński w kadrze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Irytujące jest gadanie między innymi komentatorów "oo minimalny spalony powinno promować się ofensywne granie, sędzia powinien puścić"

2

@HK23 oczywiście Trzaskowski nie zauważył błędu ale chyba nie myślicie, że to on popełnił błąd. Jego podwładny na pewno właśnie otrzymuje reprymende za to co zrobił.

1

kandydat na nowego selekcjonera reprezentacji Niemiec jest tylko jeden to Pan Jerzy Brzęczek.

0

Znowu widze upraszczanie upraszczanie w mediach, pełno nagłówków "czy rząd znowu zamknie cmentarze" przecież poprzednio rząd nie zamknął bezpośrednio cmentarzy po prostu w rozporządzeniu widniał zapis, że można się przemieszczać tylko w sytuacjach niezbędnych.

4

tak jest futsalisci Barcelony zdobyli puchar ligii mistrzów!!!!

2

Futsalisci Barcelony 3 minuty od wygrania ligii mistrzów! Transmisja na Polsat Sport premium 1.

0

współczuję też pani Idze, że teraz nagle pojawią się na jej drodze znajomi którzy chcą wykorzystać fakt, że stała się milionerką. Ja swego czasu wygrałem kilkaset tysięcy i nagle nie wiadomo skąd każdy chciał wyjść na piwo czy spotkać się.

2

po oglądaniu UFC ciężko przestawić się na KSW poziom zawodników i walk to jest przepaść

5

@Janiama to jest to polskie bloto.

0

@Barca1992 czyli głowy państw się umówiły, że stracimy ponad 10% PKB zrujnujemy nasze gospodarki i wszystkie państwa chętnie się zgodziły.

0

@PawkoFCB i żaden rząd na świecie nie poszedł pod prąd żeby zbudować potęgę? bo póki co każda gospodarka ponosi straty

7

tak z ciekawości bo widzę, że sporo osób tutaj mówi, że wirusa nie ma to moje pytanie do was jest takie : Jak myślicie kto to wszystko wymyślił i to koordynuje?

8

Futsalisci Barcelony po rzutach karnych awansowali do finału ligii mistrzów. Ich rywalem będzie również drużyna z Hiszpanii - Murcia.

1

Na polsat sport premium Barca prowadzi w dogrywce 3:2 w półfinale ligii mistrzów w futsalu.

1

@herbblaugrana prawdopodobnie gdyby klub dał szansę młodym zawodnikom to byliby lepsi niż zagraniczny. Klub i tak jakiś wielkich sukcesów nie osiąga to co by szkodzilo wystawić polaka

2

brawo TVN dobry ruch promujący tenis, prawdopodobnie ten mecz trafi do większej grupy, nawet tej która tenisem się nie interesuje.

0

@Borneo bez przesady jeżeli gra i wyniki będą dobre to, który zarząd zdecyduje się na taki krok to byłby strzał w stopę.

5

minus dla organizatorów za to, że nie dali podawaczom piłek żadnych kurtek itd. Widać aż sine ręce z zimna mają. Sędziowie kurtki, spodnie.

0

pytanie czy Iga dzisiaj wyjdzie ja kort czy dopiero jutro

0

ciekawi mnie jak tenisiści przygotowują się do swojego meczu bo taka Iga mogła ns kort wyjść 30 minut temu a równie dobrze może zacząć za 3h

0

jak tak dalej mecz będzie się toczył to może i Iga dzisiaj nie zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?