banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak i nie miałby kto sedziowac dla Fify Marciniak to jest jeden z najlepszych sędziów dlatego dostaje trudne mecze i jeden błąd go nie dyskwalifikuje a na pewno dostanie jeszcze trudne spotkania
14
siatkarze awansowali do final6!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sędziowe są niewolnikami przepisów Fifa co chwile zmienia gol Costy został przez Fife zaakceptowany tak samo jak sytuacja z Pavonem nie została uznana za błąd
1
nie bez powodu dostaje hity do gwizdania to jak panuje nad spotkaniem i jak je prowadzi może sie podobać dzisiaj mógł popełnić błąd ale jeżeli fifa uzna za taki do zaakceptowania będzie gwizdał kolejne hity
0
załóżmy, że Niemcy i Szwedzi wygrają po 1:0 to w grupie będzie bardzo ciekawa sytuacja wszystkie 3 drużyny będą miały po 6pkt i bilans 3:2
0
jak ten mecz nie sprawi, ze Niemcy dojdą daleko to znaczy, ze są w fatalnej formie
5
praca sędziego to chyba jeden z najbardziej niewdzięcznych zawodów, jeden błąd i nienawidzą Cie miliony
3
co Ci Polacy mają z pisaniem nazw miast na fladze przecież to niszczenie naszego symbolu państwowego
0
Niemcy już są troche pod ścianą zdziwie sie jak nie wygrają
0
też mi się tak wydaje, ze tutaj będzie albo remis a może nawet Korea wygra.
0
Jutro ze zwycięstwem Niemców i Belgów nie powinno być problemu a zastanawiam sie czy Meksyk jest w stanie zagrac tak dobrze czy jak to często bywa po pierwszym dobrym meczu przychodzi slaby
0
chyba najgorsze 15 minut do oglądania
0
z taką grą Argentyna ma nadal duże szanse na awans
2
jak Ronaldo nadal będzie taka ciągnął kadre to spokojnie Portugalia może zakręcić się przy półfinale
1
pewnie Orłowski Leszek
0
mimo, ze Szpakowski przeżył więcej mundiali niż my razem wzięci powinien oddać wszystkie mecze Laskowskiemu to co wygadywał w głowie sie nie mieści w studiu gadają tez bez sensu
0
w myśl przepisów druga bramka zdobyta przez Senegal prawidłowo
8
wbrew pozorom to sędziowie z Azji Afryki czy Ameryki lepiej sie sprawują od tych z Europy
9
no i mamy pierwszą drużynę, która wychodzi z grupy
0
kurs na Kolumbie urósł już dość ładnie, według mnie powinni pokonać Japonię, warto grać
1
na pewno mecz Peru,Szwecji był karny po Varze
0
ciężko powiedzieć kto wygląda lepiej po meczach z innymi rywalami
0
fajnie jakby to Laskowskiego dołączył Podoliński
1
do final6 i tak pewnie awansują
0
36lat nie byli na mundialu!
4
brawo panie sędzio za decyzję
0
nie ma co sie dziwić, że na TVP są słabi komentatorzy cały rok praktycznie nie ma tam piłki oprócz jakiś pucharów. Wszyscy lepsi uciekają tam gdzie jest więcej spotkań do komentowania
1
Marciniak chyba był zbyt pewny siebie i chciał pokazać, że jest nieomylny
1
przecież to nie VAR pomógł w ocenieniu czy był gol czy nie tylko goal line, który stosowany jest od kilku lat