banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Twarowski ekspertem TVP na mundialu, gdzie go tam wywiało :o
1
masz rację! a to pytanie jest z pytań testowych dla sędziów
0
Gracz znajdujący się na pozycji spalonej, zostaje z premedytacją uderzony przez przeciwnika w polu karnym, jakie decyzje powinien podjąć arbiter?
2
ale pierwszy mecz Barcelona wygrała u siebie 4:1. Skąd wiesz jak będzie rewanż wyglądał
1
już była u nas taka sytuacja
0
Kaziu będzie dzisiaj w studio za to na jutro go nie dali :/
0
Liverpool-Roma skomentują Pełka,Przytuła
Bayern Real Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Maciej Murawski
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak
0
z ręką to jest zawsze problem. Pojawiały się głosy żeby po prostu gwizdać każde dotknięcie ręką
0
kolejne zmiany w przepisach UEFA dotyczące ręki. Zawodnik wykonujący wślizg majacy ręke w naturalnej pozycji nie popełnia błędu. Jako przykład podawane jest dotknięcie Mascherano w meczu z PSG
0
to jest właśnie różnica w myśleniu polskich i włoskich kibiców. U nas w wielu klubach wpadają do zawodników i ich biją a tam jak widac bezgraniczna miłość do klubu
0
mocno bym się zdziwił gdyby Juventus przegrał ale dopóki piłka w grze.
0
właśnie się tak dziwie jakim cudem ktoś uznał to za złe ustawienie
1
tak, przypadek
3
to sie dopiero okaże po następnym sezonie, jeszcze mogą za nim zatęsknic
0
w Anglii mówi się, że Patrick Vieira za Wengera
0
wyśmiewany przez wielu Wenger może odejść jak zwycięzca Ligii Europy kto by się tego spodziewał
0
ależ masz problem z Legią. Bramka w 96minucie jest gorsza od zdobytej w 1 minucie. Wiesz chociaż czemu było tyle doliczone?
2
najlepsza reklama :D
0
jakoś mi to nie pasuje gdyby tak było to by zrezygnowali z praw do ligi hiszpańskiej
1
domyślam się, że z ligą angielską będzie podobnie jak z podziałem praw do hiszpańskiej eleven i canal się podzielą
0
aż dwóch Polaków w wyjściowych składzie Wisły Kraków
1
Bednarek gol!
0
Alonso już powinien zejść z czerwoną
4
zawsze sie dziwie z tego wyśmiewania z Wengera dla mnie to świetny trener. Utrzymuje Arsenal w czołówce w takiej lidze jak angielska do tego jakie rekordy bił.
9
to nie pierwsza sytuacja, że losowanie pokrywa sie z jakimis wcześniejszymi screenami
1
niekoniecznie musi to być korzystne. Wyobraź sobie 0:0 albo wygrana 1:0 Bayernu u siebie, wtedy już nie tak kolorowo jest grać rewanż u siebie
0
wcześniejsze mecze pokazały, że może zdarzyć się wszystko,nawet nie podejmuje się typowania składu finałowego
0
CSKA przegrało w dwumeczu 6:3 to nie taka zachowana twarz :D
7
licze na jakąś dogrywke dzisiaj :D
0
właśnie oglądam Marsylie czuje, że tu jeszcze sie wiele wydarzy ale i tak na każdym stadionie awans jest sprawą otwartą :D