banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
już nie wiem co oglądać tyle sie dzieje w LE :D
0
ale nieuznana
0
Hahahahaha.
4
Dokładnie 11 lat temu Manchester United w rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów rozgromił AS Rome 7:1.
to były czasy
1
nie mógłby stać pod koszem. W tzw trumnie nie wolno stac powyżej 3 sekund
0
Barcelona teoretycznie brała udział w "eliminacjach" do KMŚ
0
to jest niemożliwe co wyprawia sie w ekstraklasie, nikt nie chce zdobyć mistrza.
9
dużo osób tutaj to więksi antyfani Realu, niż fani Barcelony.
0
statystyka jak statystyka lekko zakłamana bo nastukali 10 bramek Mariborowi
6
teraz można zaobserwować rzadką radość pracowników z tego, że ich szef obniża im pensje o 20% :D
0
mi się wydaje, że Liverpool nie leży City nie potrafią z nimi grać. Teraz 3:0 wcześniej 4:3 na początku było 5:0 dla MC ale wiadomo czerwona kartka ustawiła mecz . Ten Liverpool to taka zagadka teraz ogrywa City a za jakiś czas może dostać oklep od jakiejś innej drużyny
4
dlatego wygrali 4:1 serio? po czym wnioskujesz, że nie ma szans? Dla was to jak drużyna nie gra pięknie to nie ma szans na nic
10
1 miejsce w lidze, finał PK, prawdopodobnie półfinał ligii mistrzów sezon jak dotąd wspaniały a wielu nadal narzeka bo brak rotacji. ja uważam l, że sztab doskonale wie czy ktoś jest zmęczony czy nie. Macie przykład City każdy się ich obawiał podziwial te rotacje zmienianie składu i dostają oklep 3:0.
8
mam wrażenie, że nawet jak dzisiaj Barcelona wygra to część osób nie będzie się cieszyła bo tak bardzo boli ich wygrana Realu i Ronaldo
0
domyślam sie dzięki komu wygrał te pieniądze.
3
najlepszej i najbardziej wyrównanej. Poziom jest tak wysoki, ze kazdy może wygrać z każdym :)
1
ależ zacięta rywalizacja o mistrzostwo w najlepszej lidze swiata, dziś porażka Jagielloni
2
Alan Pardew nie jest już trenerem West Bromwich Albion.
1
jutro będzie o 10:15
4
śmiejecie się, że na żarty nikt sie nie łapie a Cleo/Donatan dodali, że każdy kto napisze w komentarzu "koło" wygra koło. Z ciekawości sprawdziłem no i trochę tych komentarzy jest :D
0
Hajto Tomasz :D
2
"Romek Ty zaraz dojdziesz" :D
0
miło posłuchać pana Strejlau w Cafe Futbol :)
0
od komentowania skoków do komentowania boksu :D
1
transmisja boksu na tvp3 właśnie sie zaczęła.
1
niedawno ostoja defensywy a po jednym meczu słabiak!
7
niektórzy są zbyt rozpieszczeni w takich sytuacjach wiele sie wyjaśnia. Jestem ciekawy co będzie gdy Barcelona będzie miała gorszy sezon
1
czasem mi wstyd, że ludzie nazywający ske kibicami zachowują sie jak wiele osób z tej strony. Poczytałem komentarze i teksty "niestety przegraliśmy" przed zakończeniem meczu.
2
Skenderbeu Korcza zostało wykluczone z europejskich pucharów na 10 lat. Chodzi o ustawianie spotkań. W końcówkach tracili bramki a chwilę przed u bukmacherów był duży ruch z zakładami live.
0
w internecie znajdziesz ale nie liczylbym na polski komentarz. Polsat akurat jest mistrzem w wykrywaniu i kasowaniu nielegalnych transmisji.