banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
myślę, że pokazanie jakiegoś hitu na głównym kanale przyniesie również zyski. Cena minuty reklamy będzie bardzo droga. Zobaczymy co wymyślą.
1
ja nadal uważam, że w tym meczu może zdarzyć sie wszystko równie dobrze może wygrać Real 0:3 a i PSG jakby tyle wygrało nie zdziwilbym sie
1
Kukuczka chyba najlepszy w Historii
2
walkower dla Piasta z automatu a odjęcie punktów za sprowokowanie do tego, że zniszczyli płot tak ja to widze i rozumiem.
1
mecz został odwołany, więc musieli podjąć jakieś decyzje. Mówisz o rzucaniu w ludzi racami skoro nie spowodowało to odwołania spotkania to po co weryfikować wynik zakończonego meczu albo obejmować punkty.
0
ale nie był mecz przerwany i ostatecznie odwołany
0
komisja miała trudną decyzję do podjęcia. wiadomo kara dla Piasta oczywista ale Górnicy karę też musieli dostać bo sprowokowali całą sytuację. W ostatnim czasie nie było takich przypadków.
0
nie rozumiem co napisałes
1
zaczęło sie od tego, że na sektorze Górnika spalono flagi Piasta
0
dokładnie z czym?
8
Piast walkower, Górnik odjęte 3pkt tak jak sie spodziewałem- sprawiedliwa decyzja.
0
Wisła atakuje wydaje sie, że mogą strzelić
jednak nie :D
0
Eurowizja to według mnie jest tak bezsensu a na pewno głosowanie ostatnio oglądałem i komentator wiedział, który kraj zagłosuje na siebie
0
opinie są podzielone bo chodzi o Legie, przypominam sytuacje Pazdana z Zagłębiem tam ręka była podobna a nikt nie dyskutowal.
35
gościu rozbawiles mnie mógł stać i 20 metrów dalej a bramka prawidłowa, jeżeli stoi za blisko to co innego
13
to jest Barcelona a nie PSG tak tylko przypominam :)
28
widze wy wszyscy chcecie ingerować w wewnętrzne sprawy zawodników, na szczęście oni wiedzą lepiej.
9
korona królów
3
sprawdź sobie tabele "niewydrukowaną" w tym sezonie. Legia byłaby pierwsza więcej błędów jest na ich niekorzyść. Śmieszy mnie to gadanie.
1
z tego co widzę zdania na temat karnego są podzielone wśród ekspertów sedziowskich.
2
8 ze wskazaniem na Barcelonę bo w przypadku równych punktów Barcelona lepsza w dwumeczu
1
piękne zachowanie kibice w szalikach Atletico oklaskują Inieste :)
1
nie ogarnęli bo nadal nie działa
0
nawet mnie to nie dziwi :D
0
zaskocze Cie każdy z nas umrze, jeden szybciej drugi później
4
czasem mam wrażenie, że każdy udaje, że mu przykro bo to popularne. Nikt z nas nawet go nie znał umarł to umarł śmierć to naturalne zjawisko mnie np to nic nie obchodzi.
0
patrząc ze strony klubów, piłkarzy to nie wiem czy są zadowolenie z przełożenia spotkań w tak napiętym terminarzu.
0
pierwszy postawiony kupon będzie zakładem bez ryzyka
0
już sie skończyło
0
dla mnie bezsensu jest karanie piłkarzy(walkower) za zachowanie kibiców.