0

myślę, że pokazanie jakiegoś hitu na głównym kanale przyniesie również zyski. Cena minuty reklamy będzie bardzo droga. Zobaczymy co wymyślą.

1

ja nadal uważam, że w tym meczu może zdarzyć sie wszystko równie dobrze może wygrać Real 0:3 a i PSG jakby tyle wygrało nie zdziwilbym sie

1

Kukuczka chyba najlepszy w Historii

2

walkower dla Piasta z automatu a odjęcie punktów za sprowokowanie do tego, że zniszczyli płot tak ja to widze i rozumiem.

1

mecz został odwołany, więc musieli podjąć jakieś decyzje. Mówisz o rzucaniu w ludzi racami skoro nie spowodowało to odwołania spotkania to po co weryfikować wynik zakończonego meczu albo obejmować punkty.

0

ale nie był mecz przerwany i ostatecznie odwołany

0

komisja miała trudną decyzję do podjęcia. wiadomo kara dla Piasta oczywista ale Górnicy karę też musieli dostać bo sprowokowali całą sytuację. W ostatnim czasie nie było takich przypadków.

0

nie rozumiem co napisałes

1

zaczęło sie od tego, że na sektorze Górnika spalono flagi Piasta

0

dokładnie z czym?

8

Piast walkower, Górnik odjęte 3pkt tak jak sie spodziewałem- sprawiedliwa decyzja.

0

Wisła atakuje wydaje sie, że mogą strzelić
jednak nie :D

0

Eurowizja to według mnie jest tak bezsensu a na pewno głosowanie ostatnio oglądałem i komentator wiedział, który kraj zagłosuje na siebie

0

opinie są podzielone bo chodzi o Legie, przypominam sytuacje Pazdana z Zagłębiem tam ręka była podobna a nikt nie dyskutowal.

35

gościu rozbawiles mnie mógł stać i 20 metrów dalej a bramka prawidłowa, jeżeli stoi za blisko to co innego

13

to jest Barcelona a nie PSG tak tylko przypominam :)

28

widze wy wszyscy chcecie ingerować w wewnętrzne sprawy zawodników, na szczęście oni wiedzą lepiej.

9

korona królów

3

sprawdź sobie tabele "niewydrukowaną" w tym sezonie. Legia byłaby pierwsza więcej błędów jest na ich niekorzyść. Śmieszy mnie to gadanie.

1

z tego co widzę zdania na temat karnego są podzielone wśród ekspertów sedziowskich.

2

8 ze wskazaniem na Barcelonę bo w przypadku równych punktów Barcelona lepsza w dwumeczu

1

piękne zachowanie kibice w szalikach Atletico oklaskują Inieste :)

1

nie ogarnęli bo nadal nie działa

0

nawet mnie to nie dziwi :D

0

zaskocze Cie każdy z nas umrze, jeden szybciej drugi później

4

czasem mam wrażenie, że każdy udaje, że mu przykro bo to popularne. Nikt z nas nawet go nie znał umarł to umarł śmierć to naturalne zjawisko mnie np to nic nie obchodzi.

0

patrząc ze strony klubów, piłkarzy to nie wiem czy są zadowolenie z przełożenia spotkań w tak napiętym terminarzu.

0

pierwszy postawiony kupon będzie zakładem bez ryzyka

0

już sie skończyło

0

dla mnie bezsensu jest karanie piłkarzy(walkower) za zachowanie kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?