banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niestety z Niemcem przegrał
1
piłka nożna kobiet to dno a co dopiero młodzieżowe drużyny.
2
niestety to nie przejdzie a pomysł wydaje sie nie najgorszy
0
licze na usprawnienie bo z jednej strony sprawiedliwość a z drugiej strony teraz zabija sie emocje.
0
nie moge się przyzwyczaić do tego VARu. Wisła własnie strzeliła wszyscy sie cieszą z bramki, kilka powtórek a między czasie anulowanie bramki.
0
ja nie wiem co wy chcecie, wygrywać każdy mecz po 5:0? przypominam,że Eibar w ostatnich 10spotkaniach stracił 8 bramek. Potrafili ogrywać Valencie czy Seville a u siebie to mocny przeciwnik.
1
teraz można gdybać ale wydaje mi sie jakby na normalnej skoczni były warunki jak dziś mielibyśmy tam medal.
0
dzisiaj akurat nie ma tak skrajnych różnic z wiatrem.
5
przecież ta linia jest jeżeli dostałby wszystkie noty po 18 pkt i do tego w momencie startu.
0
jaki sukces? przecież na olimpiade zimową może dostać sie każdy kto chce
0
oczywiście mówię o profesjonalnym sporcie bo amatorski to amatorski nie wymagam wyników bo to dla zabawy.
0
jeżeli przegra z nim w rywalizacji bezpośredniej to jasne, że tak. Dla mnie liczy się zwycięstwo a przegrani nie powinni sie pokazywać a nie są chwaleni.
0
to taki gościu z Togo który przybiega 100 też ma być dumny, że jest 100na świecie bo przecież 100 miejsce w porównaniu do miliardów ludzi jest dobre?
0
ale po co być sportowcem? chyba każdy zaczyna rywalizacje z myślą o byciu najlepszym i nie trafia do mnie to, że nie mają gdzie trenować skoro decydują sie uprawiać taki sport to żeby walczyć o najwyższe cele a nie zajmując 30 miejsce być z tego dumnym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
taka czeszka w narciarstwie alpejskim najlepsze miejsce w pucharze świata to było 10 a dzisiaj mistrzyni, wszyscy mogą tylko my nie możemy.
6
nie mogę przeżyć komentatora Napoli Lipsk. Zero jakichkolwiek emocji nawet przy bramce.
0
a w następnej rundzie dla Realu jakiś słabiak w następnej też i co finał?
3
1:1 zasłużone do przerwy póki co korzystny wynik dla PSG
0
jakie dodatkowe moce Realu w tym sezonie LM przecież w najważniejszych meczach grupowych nie popisali sie i zajęli drugie miejsce.
1
niestety codziennie jeżeli zajmiemy miejsce w pierwszej 30stce to uważane jest za sukces
0
mogliby zmienić te kombinezony ciężko sie patrzy na tych panów w ciasnych kombinezonach.
0
pilkarski poker :D
0
koledzy, jest opcja żeby oglądać na playerze canal+ ale na telewizorze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a spójrzmy na Czechów, nasi sąsiedzi a jak sobie dobrze radzą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
niby tak ale jakby nie patrzeć to w większości przypadków i tak wygrywają skoczkowie, których sie wymienia w gronie faworytów. Rzadko sie zdarza,że wygra ktoś mniej znany.
34
podobni eksperci decydują o tym kto dostanie złotą piłkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika