0

niestety z Niemcem przegrał

1

piłka nożna kobiet to dno a co dopiero młodzieżowe drużyny.

2

niestety to nie przejdzie a pomysł wydaje sie nie najgorszy

0

licze na usprawnienie bo z jednej strony sprawiedliwość a z drugiej strony teraz zabija sie emocje.

0

nie moge się przyzwyczaić do tego VARu. Wisła własnie strzeliła wszyscy sie cieszą z bramki, kilka powtórek a między czasie anulowanie bramki.

0

ja nie wiem co wy chcecie, wygrywać każdy mecz po 5:0? przypominam,że Eibar w ostatnich 10spotkaniach stracił 8 bramek. Potrafili ogrywać Valencie czy Seville a u siebie to mocny przeciwnik.

1

teraz można gdybać ale wydaje mi sie jakby na normalnej skoczni były warunki jak dziś mielibyśmy tam medal.

0

dzisiaj akurat nie ma tak skrajnych różnic z wiatrem.

5

przecież ta linia jest jeżeli dostałby wszystkie noty po 18 pkt i do tego w momencie startu.

0

jaki sukces? przecież na olimpiade zimową może dostać sie każdy kto chce

0

oczywiście mówię o profesjonalnym sporcie bo amatorski to amatorski nie wymagam wyników bo to dla zabawy.

0

jeżeli przegra z nim w rywalizacji bezpośredniej to jasne, że tak. Dla mnie liczy się zwycięstwo a przegrani nie powinni sie pokazywać a nie są chwaleni.

0

to taki gościu z Togo który przybiega 100 też ma być dumny, że jest 100na świecie bo przecież 100 miejsce w porównaniu do miliardów ludzi jest dobre?

0

ale po co być sportowcem? chyba każdy zaczyna rywalizacje z myślą o byciu najlepszym i nie trafia do mnie to, że nie mają gdzie trenować skoro decydują sie uprawiać taki sport to żeby walczyć o najwyższe cele a nie zajmując 30 miejsce być z tego dumnym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

taka czeszka w narciarstwie alpejskim najlepsze miejsce w pucharze świata to było 10 a dzisiaj mistrzyni, wszyscy mogą tylko my nie możemy.

6

nie mogę przeżyć komentatora Napoli Lipsk. Zero jakichkolwiek emocji nawet przy bramce.

0

a w następnej rundzie dla Realu jakiś słabiak w następnej też i co finał?

3

1:1 zasłużone do przerwy póki co korzystny wynik dla PSG

0

jakie dodatkowe moce Realu w tym sezonie LM przecież w najważniejszych meczach grupowych nie popisali sie i zajęli drugie miejsce.

1

niestety codziennie jeżeli zajmiemy miejsce w pierwszej 30stce to uważane jest za sukces

0

mogliby zmienić te kombinezony ciężko sie patrzy na tych panów w ciasnych kombinezonach.

0

pilkarski poker :D

0

koledzy, jest opcja żeby oglądać na playerze canal+ ale na telewizorze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a spójrzmy na Czechów, nasi sąsiedzi a jak sobie dobrze radzą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

niby tak ale jakby nie patrzeć to w większości przypadków i tak wygrywają skoczkowie, których sie wymienia w gronie faworytów. Rzadko sie zdarza,że wygra ktoś mniej znany.

34

podobni eksperci decydują o tym kto dostanie złotą piłkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?