banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba dopóki sam nie będzie chciał odejść nikt go nie zwolni.
0
ale to wraca chyba na konto bonusowe jak się myle to mnie poprawcie.
2
a czy ja mówię, że to źle?
0
naliczylem ze od listopada osiem razy wygrali 1:0
0
Atletico znowu 1:0 wygrywa ile można
1
grasz pierwszy zakład za 100 jak przegrasz to oddadzą Ci ale chyba tylko na konto bonusowe
bonus od wkładu to dostajesz 100% od wpłaconej kwoty
0
więc Barcelona wyłożyła duże pieniądze.
0
ale na pewno coś zarobiłeś bo puściłes grubą kontrę :)
0
szefowie Bayernu jasno mówią, że Lewy ma ważny kontrakt więc są spokojni. Potencjalny klub będzie musiał wyłożyć naprawdę duże pieniądze.
0
śmieszą was polskie kabarety?
6
to ten moment gdy lepiej sie nie odzywać, ewentualnie można dużo mówić ale czynami udowodnić, że się miało racje.
Niestety Nowakowska tylko dużo mówiła.
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
drugie miejsce mamy czemu po sznasach :o
0
może być ciekawie w biatlonie
0
dzisiaj bardzo trudne warunki, mogą być niespodzianki
0
co sądzicie o obecnej zasadzie dwumeczu czyli "bramki na wyjeździe liczą się podwójnie" powinno zostać czy może czas to zmienić?
27
zgadzam sie w 100%.
0
ale niespodzianka Niemcy pokonali Szwedów
1
wygrał 5000 więc nie jest tak źle.
8
w ciągu ostatnich 12godzin na LaRambli słowo autobus pojawiło się 76 razy.
0
i tak jest do przodu może nie wygrał 80000 ale i tak sporo wygrał.
0
rozumiem nie widzieć na poprzedniej stronie tematu ale serio nie widzieć dwa komentarze niżej.
1
https://www.bbc.co.uk/5live
radio bbc
0
z czym sie nie chcesz zgodzić? przecież panczenista sie przewrócił, saneczkarz też zapomniał maski, biatlonistką też faktycznie jest zimno przecież to są fakty nie rozumiem z czym sie nie zgadzasz
0
koleś puścił taką kontre, że na pewno coś wygra :)
2
czy właśnie Szaranowicz pożegnał sie z komentowaniem?
0
człowieku tylko mówię, że odstaje poziomem od naszej drużyny to chyba jest fakt a nie opinia.
0
nie zrozumiałeś mnie chodziło mi o to, że odstaje poziomem od naszej kadry.
0
nikogo bym nie widział brakuje nam wyrównanej 4
0
niestety Kot za słaby na drużynę.