0

chyba dopóki sam nie będzie chciał odejść nikt go nie zwolni.

0

ale to wraca chyba na konto bonusowe jak się myle to mnie poprawcie.

2

a czy ja mówię, że to źle?

0

naliczylem ze od listopada osiem razy wygrali 1:0

0

Atletico znowu 1:0 wygrywa ile można

1

grasz pierwszy zakład za 100 jak przegrasz to oddadzą Ci ale chyba tylko na konto bonusowe
bonus od wkładu to dostajesz 100% od wpłaconej kwoty

0

więc Barcelona wyłożyła duże pieniądze.

0

ale na pewno coś zarobiłeś bo puściłes grubą kontrę :)

0

szefowie Bayernu jasno mówią, że Lewy ma ważny kontrakt więc są spokojni. Potencjalny klub będzie musiał wyłożyć naprawdę duże pieniądze.

0

śmieszą was polskie kabarety?

6

to ten moment gdy lepiej sie nie odzywać, ewentualnie można dużo mówić ale czynami udowodnić, że się miało racje.
Niestety Nowakowska tylko dużo mówiła.

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

drugie miejsce mamy czemu po sznasach :o

0

może być ciekawie w biatlonie

0

dzisiaj bardzo trudne warunki, mogą być niespodzianki

0

co sądzicie o obecnej zasadzie dwumeczu czyli "bramki na wyjeździe liczą się podwójnie" powinno zostać czy może czas to zmienić?

27

zgadzam sie w 100%.

0

ale niespodzianka Niemcy pokonali Szwedów

1

wygrał 5000 więc nie jest tak źle.

8

w ciągu ostatnich 12godzin na LaRambli słowo autobus pojawiło się 76 razy.

0

i tak jest do przodu może nie wygrał 80000 ale i tak sporo wygrał.

0

rozumiem nie widzieć na poprzedniej stronie tematu ale serio nie widzieć dwa komentarze niżej.

1

0

z czym sie nie chcesz zgodzić? przecież panczenista sie przewrócił, saneczkarz też zapomniał maski, biatlonistką też faktycznie jest zimno przecież to są fakty nie rozumiem z czym sie nie zgadzasz

0

koleś puścił taką kontre, że na pewno coś wygra :)

2

czy właśnie Szaranowicz pożegnał sie z komentowaniem?

0

człowieku tylko mówię, że odstaje poziomem od naszej drużyny to chyba jest fakt a nie opinia.

0

nie zrozumiałeś mnie chodziło mi o to, że odstaje poziomem od naszej kadry.

0

nikogo bym nie widział brakuje nam wyrównanej 4

0

niestety Kot za słaby na drużynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?