0

dzisiaj nie ma Ronaldo w kadrze

3

będzie okazja do powtórzenia karnych :D

0

ciekawe czy podzieli los Bednarka.

0

a przeczytaj artykuł na stronie

1

Zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym UEFA walkower oznacza przegraną drużyny ukaranej w stosunku bramkowym 0:3, chyba że wynik osiągnięty na boisku jest mniej korzystny. Oznacza to, że walkower nie może zostać wykorzystany jako środek zmniejszający wymiar bądź dotkliwość (w przypadku brania pod uwagę bilansu bramkowego) porażki. Równocześnie nie można też obejść prawa w ten sposób, że po zwycięstwie w pierwszym meczu 4:0 drużyna nie występuje w spotkaniu rewanżowym, uznając, że ryzyko utraty 5 bramek jest duże, a walkower to generalnie 0:3.

2

jak ktoś robi to z głową i dla zabawy to spoko, problem zaczyna sie jak przegrana zaczyna rodzic kolejną przegraną i zaczyna sie stawianie "teraz muszę wygrać i sie odkuć"

3

jeszcze Eibar i Malaga miały setki pod koniec meczu :D

0

nikt go za więcej nie weźmie to jest bomba w szatni a to przestanie trenować a to zrobi imprezę

1

Remis

0

pewnie dlatego, ze ma wyższa łączną note

0

nadzieja w tym, że Tande może nie wytrzyma psychicznie o ile odbędzie sie ostatnia seria

3

dobrze, ze go nie skopał :D

0

PPV nie będzie im sie opłacało, tak mi sie wydaje

0

nie rozumiem puszczania takich tasiemców lepiej za większa kwotę zagrać mniej spotkań a szansa na wygraną jest nieporównywalnie większa.

1

nie spodziewałem się, że ten Isak z BVB jest Szwedem :D

0

wygrał pierwszą serie. Bardzo dobrze, wydaje mi się, że nie wytrzyma presji i nie wygra dzisiaj.

0

Stoch to taki Messi skoków :D

2

tak, czyli 4 serie

18

dlaczego? bo póki co traci mniej niż jeden punkt do lidera?

8

Freitag dostał według mnie za wysokie noty

0

"to będą wysokie noty za styl" to nic, że Freitag lądował na dwie nogi

1

jak PSG nie wyjdzie przestraszone albo z takim zamysłem gry jak w rewanżu z Barcelona to nie będą mieli problemu z awansem

1

wizja już nie ma eleven

0

a faktycznie, całkiem zapomniałem o pucharze, dzięki :)

0

kurs na wygraną Valencii z Realem to 4,1 aż żal nie zagrać nawet 1x po ciekawym kursie.

11

nawet twierdzi że mają juz adresy zamieszkania

0

Akexisa nie ma w kadrze Arsenalu. Ciekawe dokąd odejdzje

13

powiedz nam czym La Rambla powinna żyć?

1

najlepsze cztery ligi będą miały z automatu po cztery drużyny czyli nie ma eliminacji dla nich.
zresztą przeczytaj cały artykuł
http://sport.tvp.pl/34066871/schody-do-nieba-sprawdz-nowe-zasady-el-ligi-mistrzow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?