banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
różnie można myśleć jak sponsorami blisko połowy ligi są firmy bukmacherskie :)
1
tak o Ekstraklase chodzi, taki wyścig żółwi jest w tym sezonie :)
0
u nas to chyba nikt nie chce wygrać mistrzostwa.
3
paradoks teraz jest taki, że Real wygrał KMŚ a obecnie nikt się nawet nie wygłupia i nie nazywa ich najlepszą drużyną świata.
1
chyba właśnie on gra przeciwko?
0
osobiście nie lubie grać obie drużyny strzelą gola "nie" , jedna głupia akcja jakiś błąd i kupon do kosza.
0
coś dużo ostatnio niestrzelonych karnych
0
będzie remis
0
Benevento prowadzi ze Spal czyżby przełamanie
jednak 1:1
0
Hertha strzeliła dwa gole grając w osłabieniu.
0
dać Lipsk na kupon to w 11 przegrywają przeciwko 10 Herthy 0:3 :D
0
jakoś cicho o mecz City-Tottenham też był nudny? :D
0
jak człowiek nie postawi bo myśli " lepiej nie stawiam tych spotkań bo czasem jakas niespodzianka" i teraz wszystkie te druzyny pewnie wygrywają :D
8
zdenerwowali Kevina :D
0
ale brutalny atak Aliego :o
1
widze właśnie. Jak patrzyłem na fortunie przed meczem to na Koeln było ponad 3 a na Wolfsburg około 2 :)
1
3 ileś chyba było
2
główny rywal do mistrzostwa remisuje po 45min z Eibar 0:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bixmix mam nadzieje,że nie postawiłeś tych 800zł na Stoke :D
0
co Leicester zabrało, na szybko udało sie odzyskać ale mecz Bayernu tak emocjonujący w końcówce :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDI3NzUwNTU1OTIwMDpliscUPrSaNGOlJcA%3D&kind=MAIN
13
postaw na Leicester bo Crystal słabiutke. To oczywiście muszą przegrywać.
4
oglądam właśnie powtórkę koła fortuny i było pytanie "w jakim mieście znajduje sie Koloseum" kobieta odpowiedziała, że w Licheniu.
0
ostatnio trafiłem kurs na bramkę 4,5 (a była to połowa trzeciej tercji) Faktycznie jak sie dobrze poszuka można znaleźć coś ciekawego :D
0
chętnie wyślę dwie dyszki koledze od tego typu :D
1
kolega od Valencia Crvena chyba ma jakieś kontakty. To niemożliwe bo Valencia prowadziła na początku 4 kwarty 13punktami a przegrali czterema.
1
próbował ktoś z was kiedyś grać live będąc na stadionie? da sie uprzedzić bukmachera?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
rozegrali to pięknie, najpierw Duda zawetował i niby taki niezależny a teraz podpisze ustawy praktycznie takie jak te zawetowane. Też wam sie wydaje, że ta akcja była ustawiona?
3
dla zainteresowanych na TVP3 leci półfinał w ręczną kobiet :)