5

różnie można myśleć jak sponsorami blisko połowy ligi są firmy bukmacherskie :)

1

tak o Ekstraklase chodzi, taki wyścig żółwi jest w tym sezonie :)

0

u nas to chyba nikt nie chce wygrać mistrzostwa.

3

paradoks teraz jest taki, że Real wygrał KMŚ a obecnie nikt się nawet nie wygłupia i nie nazywa ich najlepszą drużyną świata.

1

chyba właśnie on gra przeciwko?

0

osobiście nie lubie grać obie drużyny strzelą gola "nie" , jedna głupia akcja jakiś błąd i kupon do kosza.

0

coś dużo ostatnio niestrzelonych karnych

0

będzie remis

0

Benevento prowadzi ze Spal czyżby przełamanie
jednak 1:1

0

Hertha strzeliła dwa gole grając w osłabieniu.

0

dać Lipsk na kupon to w 11 przegrywają przeciwko 10 Herthy 0:3 :D

0

jakoś cicho o mecz City-Tottenham też był nudny? :D

0

jak człowiek nie postawi bo myśli " lepiej nie stawiam tych spotkań bo czasem jakas niespodzianka" i teraz wszystkie te druzyny pewnie wygrywają :D

8

zdenerwowali Kevina :D

0

ale brutalny atak Aliego :o

1

widze właśnie. Jak patrzyłem na fortunie przed meczem to na Koeln było ponad 3 a na Wolfsburg około 2 :)

1

3 ileś chyba było

2

główny rywal do mistrzostwa remisuje po 45min z Eibar 0:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bixmix mam nadzieje,że nie postawiłeś tych 800zł na Stoke :D

0

co Leicester zabrało, na szybko udało sie odzyskać ale mecz Bayernu tak emocjonujący w końcówce :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDI3NzUwNTU1OTIwMDpliscUPrSaNGOlJcA%3D&kind=MAIN

13

postaw na Leicester bo Crystal słabiutke. To oczywiście muszą przegrywać.

4

oglądam właśnie powtórkę koła fortuny i było pytanie "w jakim mieście znajduje sie Koloseum" kobieta odpowiedziała, że w Licheniu.

0

ostatnio trafiłem kurs na bramkę 4,5 (a była to połowa trzeciej tercji) Faktycznie jak sie dobrze poszuka można znaleźć coś ciekawego :D

0

chętnie wyślę dwie dyszki koledze od tego typu :D

1

kolega od Valencia Crvena chyba ma jakieś kontakty. To niemożliwe bo Valencia prowadziła na początku 4 kwarty 13punktami a przegrali czterema.

1

próbował ktoś z was kiedyś grać live będąc na stadionie? da sie uprzedzić bukmachera?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

rozegrali to pięknie, najpierw Duda zawetował i niby taki niezależny a teraz podpisze ustawy praktycznie takie jak te zawetowane. Też wam sie wydaje, że ta akcja była ustawiona?

3

dla zainteresowanych na TVP3 leci półfinał w ręczną kobiet :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?