0

Keylor; Achraf, Nacho, Vallejo, Marcelo; Kroos, Modric, Lucas, Asensio; Benzema, Ronaldo
skład Realu na Seville

0

http://www.fcbarca.com/67704-nielatwe-poczatki-kariery-leo-messiego.html
tu ten artykuł dla twierdzących, ze Messi to tylko talent bez ciężkiej pracy :)

0

kiedyś był tu świetny artykuł na ten temat i obalał ten mit.

0

juz istnieje.

0

bezpośrednie starcia

0

Arsenal sobie jakoś radzi w LE może i mieliby szanse powalczyć o dobry wynik ale oczywiście mają pecha bo spadkowicze z LM strasznie mocni. :D

0

najlepsze jest to, ze Morawiecki mówił: "byłbym zmartwiony zmianą Premiera, mnie nie interesuje ta cała rekonstrukcja" chyba sam był dzisiaj zaskoczony.

3

nic sie nie zmienia. Premier jest po to żeby był. NIe od dziś wiadomo, ze o wszystkim decyduje Kaczyński.

6

sama fortuna wysyła mi smsy, więc trzeba grać. Myślę coś nad ligą europy

0

tak to będzie, dostaną słabszą drużynę na początek, pokonają ją i po tym meczu forma pójdzie w górę jak zwykle :D

0

dzisiaj z kursem na Besiktas ładnie zaszaleli :D

7

no to oficjalnie kolego który pożegnałes sie z 1000 łączymy sie z Tobą!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ja 10 :D

2

i przed meczami wiosennymi nie spodziewam się, że coś u nich sie poprawi.

0

czyli drużyna zaczyna z wynikiem nie 0:0 a 0:2. Prosto mówiąc zaczyna sie mecz od stanu 0:2.

0

co musi teraz przeżywać kolega co postawił dwa kupony po 500,- czystą 2 na Seville i Real-Bvb handi 0:1. Emocje pewnie są :D

0

w tym roku wcale nie powinno być przyznanej tej nagrody. W tym roku po prostu nikt nie był najlepszy i sie nie wyróżnił. Nagroda będzie przyznana na siłę bo komuś trzeba dać.

0

1400 punktów

2

Promocja z Fortuny "Wystarczy w dniu 6.12.2017 do godz. 23:59 postawić zakład live za minimum 10 zł Brutto a następnego dnia na Twoim koncie pojawi się 10 zł w postaci punktów FKP" trzeba grać :D

15

ostatnio chciałem pytać, czy w Polsce jest jakaś strona o jakimkolwiek klubie, tak rozbudowana i dobrze prowadzona.

3

jak to jest w Polsce panuje taki minimalizm, mówienie"grupa trudna ciężko będzie " nawet w takim Senegalu nie boją sie mówić, że jadą po lepszy wynik niż w 2002.

17

Lewandowski i Messi po 52bramki w tym roku. Jak sie tak patrzy to rekord z 2012 jest kosmiczny.

0

w tym nie jest tak źle. w Zeszłym roku z drugiego wychodziło PSG, Bayern, City, Real

2

w tym roku widać to dość wyraźnie, jeśli Liverpool wygra grupę dla Chelsea zostają trzy drużyny.

1

w tym roku w przeciwieństwie do zeszłego warto wygrać grupę.

8

jakie 99%?

0

Chelsea, Bayern pewnie rywale Barcelony w 1/8

3

w tym roku chyba faza pucharowa będzie najmocniej obsadzona od lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?