banann16
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a czym mają sie emocjonowac jak nic sie nie dzieje
0
żeby nie było tak, że mistrzem zostanie jakiś anonimowy skoczek.
5
130 km/h prędkość robi wrażenie.
1
nie mniej tylko miej
1
ale ma tez najwięcej strzelonych bramek. "Atak wygrywa mecze, a obrona mistrzostwa"
0
dzisiaj tylko wieczór z najlepsza ligą :)
0
maksymalnie 2
0
Lewy ma kontrakt do 2021 wyciągnięcie go z Bayernu jest praktycznie niemożliwe,no chyba,że Real wyłoży ogromne pieniądze w co też wątpie
1
chyba trzeba rozegrać co najmniej 5 spotkań żeby dostać medal za wygraną.
1
niech zakłada :)
0
a jak ukarają kogoś kto używa tych słów za granicą?
0
https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA_(2017/2018)
jasne, ze są znane
0
sędzia pozwolił na dogranie akcji po doliczonym czasie, nastąpiło wybicie piłki a, że spadła ona pod nogi zawodnika drużyny atakującej to bez znaczenia
0
zrobili z tego sensacje, jakis piłkarz zabawia sie z kobietą :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://sport.tvn24.pl/inne,132/super-bowl-2018-eagles-pokonali-w-finale-patriots,812186.html
a to co to jest :O
0
chodzilo mi o podejście dziennikarzy.
0
a czemu miałby ich nie uciszac, gwizdali na niego cały mecz do tego wyzywali
0
nie trolluje, tylko nie wiem czy wiesz ale ustawienie 442 nie istnieje tylko jest 1442 niby mała różnica ale jednak :)
0
a co, grają bez bramkarza?
20
samą motywacją nie przejdą PSG.
0
te głosy, że Real motywuje sie na Lm w tym sezonie przegrali dwumecz z Tottenhamem a wygrali ze słabą Borussia. Ja nie wiem jakim cudem Real z dramatycznej gry mógłby zagrać świetny mecz z PSG
1
daj spokój w LM w tym sezonie Real też gra kopanine.
3
a już było "Real wraca do formy po dwóch wygranych" :D
0
"Real wraca do dobrej formy"
0
ale idiotyczne zachowanie okno transferowe zamknięte on sie buntuje i co teraz, zostanie pół roku bez gry?
0
http://transfery.info/45560,transfery-po-polsku-cz1-testy-medyczne
masz artykuł o tym
0
w Toruniu grupa pseudokibiców Elany Toruń w grupie 20 osób weszła do domu, jednego kibiców Apatora. W domu byli jego rodzice, on i psy. Uzbrojeni w sprzęt zabili psa i zastraszyli matkę.
0
a to rasista!
1
mamy bardzo "europejską" grupę Rosja i Kazachstan. Jakby tego było mało o sile rosjan stanowią tacy gracze jak Eder Lima, Romulo i Robinho D: