La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1641 Culés

konto usunięte

6

Komentarz znaleziony pod postem Sport.pl na fb, a raczej jego najważniejszy fragment "Występy reprezentantów Polski na igrzyskach to parodia. Alpejczyk nie pojawia się na starcie, saneczkarz zapomina maski, biegaczka jest szczęśliwa, bo zajęła 50 miejsce, biathlonistkom jest za zimno, panczenista potyka się o lód metr po starcie, drużyna panczenistek nie trenowała ze sobą od poprzednich igrzysk. Bareja by lepiej tego nie wymyślił.". Nie zgodzę się ze wszystkim, bo skoczkowie uratowali honor, nie ma też co mieć pretensji do Kowalczyk. Ona tam jechała dla siebie, nic nie musiała udowadniać, bo swoje już zrobiła na ZIO, pokazała to m.in. w Soczi, zdobywała medale, a i tak nie odstawała od reszty zawodniczek z polskiego teamu. Reszta jednak jest ciężka do obrony. Z tym polskim panczenem w ogole dno. Oglądałem bieg Polek. Bachleda-Curuś ledwo dojechała do mety. Nie wiem jak to zrobili, że nieprzygotowana kondycyjnie zawodniczka pojechała na IO, a przecież na ławce siedziała młoda dziewczyna. No i facet, który po sekundzie zakończył swój start na który pracował lata. Pech? Może i tak, ale chyba 100 czarnych kotów musiało mu przelecieć przed maską samochodu...

0

@krzychu1526 z czym sie nie chcesz zgodzić? przecież panczenista sie przewrócił, saneczkarz też zapomniał maski, biatlonistką też faktycznie jest zimno przecież to są fakty nie rozumiem z czym sie nie zgadzasz

konto usunięte

3

@banann16 Napisałem przecież. O co Ci chodzi gościu? XDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?