- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1731 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1731 Culés
0
Real już nas dogonił w liczbie zdobytych goli. Ronaldo małymi krokami też już dogania Messiego a w LM zniknął Messiemu za horyzontem. Fakt Messi bije go w liczbie zaliczonych asyst. Ale Jeżeli dziś Messi zagra to chciałbym bardzo aby on i Barca się odblokowała i odpowiedziała Realowi dziś wysokim zwycięstwem nad Gironą tak 5-0 i Messi hattricka wsadził.
VEB
21
@laliga40 Myślę że jednak zdecydowanie ważniejsza jest liczbą punktów niż bramek :p Każdy i tak się ze Leo jest najlepszy i on nie musi tego na siłę pokazywać
0
@laliga40 Wygląda na to, że zespół i trenera nie interesują wysokie i efektywne zwycięstwa. Widać, że Barcelona gra żeby wygrywać jak najmniejszym nakładem sił i jest to zrozumiałe gdy grają ze słabszym rywalem. Chciałbym żeby przynajmniej bardziej motywowali się na mocniejszych rywali, ale przykładowo w meczu przeciwko Chelsea piłkarze mieli w głowach informacje, że to jest dwumecz i nie zagrali na 100%.
11
@laliga40 czasem myślę, że większość osób kibicuje tu bardziej Messiemu niż Barcelonie a jego statystyki są ważniejsze niż wyniki Barcelony.
0
@luna666moon Wiadomo, że pkt są najważniejsze ale lubię kiedy Barca i MEssi w innych statystykach również jest na prowadzeniu.
1
@banann16 irytujące jest kiedy zarzucasz ze nie kibicuje Barcelonie tylko dlatego bo chciałbym aby Messi miał wyższe statystyki.
1
@laliga40 Ale to jest właśnie w Leo niesamowite i różni go od Ronaldo. On nie ma ciśnienia na zdobycie 6 bramek żeby dobić rywala.