O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna :))
  • Ulubiony zawodnik Messi :)
  • Ulubione zespoły FC Barcelona :0
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 4828
  • Liczba komentarzy 52
  • Polecenia 10

Komentarze

0

Barca TOo strong ;P

4

0

juz sie nie moge doczekac sezonu :OOO

0

to raczej dobrze ronaldo tez był kiedys chudy XD a potem masa ;o

0

a co powiesz o zakazie prezentacji ;o

Zobacz wszystkie

4

3

2

przez dwa sezony miał głupia kontuzje , Myśle ze teraz po mundialu pokaże na co go stać i wróci ten Messi z sezonu 2011/2012 xD VeB !

1

raczej za gruby xd

0

Bojan is bacckkkkk :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?