0

Barca TOo strong ;P

4

0

juz sie nie moge doczekac sezonu :OOO

0

to raczej dobrze ronaldo tez był kiedys chudy XD a potem masa ;o

0

a co powiesz o zakazie prezentacji ;o

0

zal mi ich :o

3

0

a własnie dobrze ze odszedł ;0

0

nom xd

1

raczej za gruby xd

0

XD Popieram xd

2

przez dwa sezony miał głupia kontuzje , Myśle ze teraz po mundialu pokaże na co go stać i wróci ten Messi z sezonu 2011/2012 xD VeB !

0

RESPECT :)

0

No chyba ze balotteli XDDD ale raczej nie !!

0

Aguero

0

Canal + Faimily

0

W maju to neymar bedzie jeszcze lepszy :))) pozdrawiam VEB !!

0

no nie wiem alexis ostatnio za dobry to nie jest !

0

cesc w ataku bez sensu ?? jest troche wyzszy na głowki od messiego a to moze byc przydatne !! i wgl ostatnio pedro/sanchez bez formy sa !!

0

Niech zagra puyol !!!!!! mysle ze cesc na ataku wraz z neymarem i messim to dobra taktyka ale obrona to porazka mam na mysli mascherano !!

0

On nie uawaza na noge z nim cos jest nie tak !! Stara sie ale i tak mu nie wychodzi !!

0

Masz racje ale cieszmy sie ze strzela !! Forme moze złapac kazdego dnia ale potwierdzam twoje słowa on juz nie jest taki jak kiedys !

0

Chcemy Fabregasa !!!!! !!!!!! i bedzie 50-0 !!!!!

0

xzombiecraft.srvmc.pl -- xzombiecraft zapraszam freebuilid +frakcje

0

Jak tello daje to czemu on ma nie dac :))) VeB !!!

0

Żal :((

0

E tam lepiej niech tello gra :0

0

lol ale on dobrze gra .......................... tylko go nie chca :0

0

Oj nie wiadomo :))

0

Ma racje ;0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?