bandhero
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca TOo strong ;P
4
0
juz sie nie moge doczekac sezonu :OOO
0
to raczej dobrze ronaldo tez był kiedys chudy XD a potem masa ;o
0
a co powiesz o zakazie prezentacji ;o
0
zal mi ich :o
3
0
a własnie dobrze ze odszedł ;0
0
nom xd
1
raczej za gruby xd
0
XD Popieram xd
2
przez dwa sezony miał głupia kontuzje , Myśle ze teraz po mundialu pokaże na co go stać i wróci ten Messi z sezonu 2011/2012 xD VeB !
0
RESPECT :)
0
No chyba ze balotteli XDDD ale raczej nie !!
0
Aguero
0
Canal + Faimily
0
W maju to neymar bedzie jeszcze lepszy :))) pozdrawiam VEB !!
0
no nie wiem alexis ostatnio za dobry to nie jest !
0
cesc w ataku bez sensu ?? jest troche wyzszy na głowki od messiego a to moze byc przydatne !! i wgl ostatnio pedro/sanchez bez formy sa !!
0
Niech zagra puyol !!!!!! mysle ze cesc na ataku wraz z neymarem i messim to dobra taktyka ale obrona to porazka mam na mysli mascherano !!
0
On nie uawaza na noge z nim cos jest nie tak !! Stara sie ale i tak mu nie wychodzi !!
0
Masz racje ale cieszmy sie ze strzela !! Forme moze złapac kazdego dnia ale potwierdzam twoje słowa on juz nie jest taki jak kiedys !
0
Chcemy Fabregasa !!!!! !!!!!! i bedzie 50-0 !!!!!
0
xzombiecraft.srvmc.pl -- xzombiecraft zapraszam freebuilid +frakcje
0
Jak tello daje to czemu on ma nie dac :))) VeB !!!
0
Żal :((
0
E tam lepiej niech tello gra :0
0
lol ale on dobrze gra .......................... tylko go nie chca :0
0
Oj nie wiadomo :))
0
Ma racje ;0