bandhero
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówię wam ludzie to będzie kiedyś gwiazda :))
0
No chyba bedzie caly czas gral :) ... Bo na obronie nikogo dobrego oni nie maja no chyba ze carvalho .... PS:Zycze ci wszystkiego dobrego :)
0
tak nawiasem ... wystarczy ze neymar bedzie i messi w formie :)
0
Też tak mysle ..
0
Jak messi ma forme to lubi balowac :)))) VeB
0
Super boze :))
0
Po co niby :0 ... A jak by nie daj Boże Puyol doznał kontuzji ktora by zakonczyła jego karierę to .. A Pique był bez formy to co bartre maja dac ????
Pomysł on jest potrzebny :0
0
Jestem za :))
0
Lol Lubiłem przeciez mozesz go dalej chyba lubi ...
0
Wodka i kiełbasa :)))) i Gitara :))
0
aa i tak duzo juz zrobił w tym sezonie :0 VeB !!!
0
wole juz ibre niz lewego :(((
0
0
Valdes won z barcy za stary jestes :)))
0
Bojan is bacckkkkk :P
0
Neymar moze byc jeszcze lepszy od Ronaldinho,ronaldo czy messiego.Tylko musi sie przeniesc do europy bo jego staty stoja w miejscu :))))
0
https://www.youtube.com/user/bandheroPL
0
zapraszam na kanał bandheroPL gameplaye z fify 13 https://www.youtube.com/user/bandheroPL
0
Barca wymiata :))
nie to co real kurde jak maja wolne to pija wódę :)
0
Dlaczego :(( Barca ma takiego pecha lol rżal unsub :0 dla realu
0
:P Gratulacje :D
Ale mam nadzieje że i tak będziesz robił te swoje miny :0 Torrlerskie
0
Messi Kurwa wymiata :)))
iniesta i wgl cała barca :))