0

Mówię wam ludzie to będzie kiedyś gwiazda :))

0

No chyba bedzie caly czas gral :) ... Bo na obronie nikogo dobrego oni nie maja no chyba ze carvalho .... PS:Zycze ci wszystkiego dobrego :)

0

tak nawiasem ... wystarczy ze neymar bedzie i messi w formie :)

0

Też tak mysle ..

0

Jak messi ma forme to lubi balowac :)))) VeB

0

Super boze :))

0

Po co niby :0 ... A jak by nie daj Boże Puyol doznał kontuzji ktora by zakonczyła jego karierę to .. A Pique był bez formy to co bartre maja dac ????
Pomysł on jest potrzebny :0

0

Jestem za :))

0

Lol Lubiłem przeciez mozesz go dalej chyba lubi ...

0

Wodka i kiełbasa :)))) i Gitara :))

0

aa i tak duzo juz zrobił w tym sezonie :0 VeB !!!

0

wole juz ibre niz lewego :(((

0

0

Valdes won z barcy za stary jestes :)))

0

Bojan is bacckkkkk :P

0

Neymar moze byc jeszcze lepszy od Ronaldinho,ronaldo czy messiego.Tylko musi sie przeniesc do europy bo jego staty stoja w miejscu :))))

0

https://www.youtube.com/user/bandheroPL

0

zapraszam na kanał bandheroPL gameplaye z fify 13 https://www.youtube.com/user/bandheroPL

0

Barca wymiata :))
nie to co real kurde jak maja wolne to pija wódę :)

0

Dlaczego :(( Barca ma takiego pecha lol rżal unsub :0 dla realu

0

:P Gratulacje :D
Ale mam nadzieje że i tak będziesz robił te swoje miny :0 Torrlerskie

0

Messi Kurwa wymiata :)))
iniesta i wgl cała barca :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?