O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 02.11.2004 Fc Barcelona- Ac Milan 2-1

Statystyki

  • Dni w serwisie 5629
  • Liczba komentarzy 67
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Na jakim kanale mozna obejzec Argentyne z Chile?

0

moze mi ktos powiedziec ze sprawdzonego zrodla ile Messi ma asyst, bo transfermarkt.de podaje ze 16 plus doliczyc dzisiejsze dwie to mialby 18, znow oficjalna strona BBVA podaje ze ma tych asyst 12..pogubilem sie, prosze o odpowiedz.

0

http://www.weszlo.com/blog/2
Wyszla prawdziwa twarz Kowalczyka, widocznie ma dosc krytyki ze stronych kibicow innych druzyn..tym wpisem nie wiem co chciał osiagnac..krypto-fan Realu?

0

Zico,- po pierwsze, idz na swoja strone, ktora z nazwy wszyscy znamy, a po drugie wylacz tego cholernego caps locka!
Ronaldo jak nie ma pustej bramki lub karnego to jego gra wyglada blado, tak jak koszulka w ktorej gra.

0

Ostatnio Luiza uznali za najgorszego obronce PL, ma niesamowita technike jak na obronce lecz popelnia duzo dziecinnych bledow..wiec tylko Thiago Silva!

Zobacz wszystkie

0

Alexis Sanchez 11

Fichado!! :D

0

Bardzo dobry zawodnik, porusza sie duzo zwawiej niz Cuenca ktory czasem za bardzo gra asekuracyjnie, widac ze Tello gra bez kompleksow..kiedys moze byc godnym nastepcom Villi ;]

0


Alexis vs levante

0

Mourinho juz spiskuje!!
Dwa karne w meczu byly! i to duze! - glosi..
Marca jutro pewnie to przechwyci i bedzie napinka na znakomicie dzis prowadzacego mecz sedziego.

0

Jak Barca gra systemem 3-4-3 to ja w momencie siwieje, jeszcze kilka meczy w tym systemie to bede wygladal jak Hubert Urbanski..
Barca gra fatalnie w obronie, co jest pilka w naszym polu karnym to jest goraco..Messi powinien grac na srodku ataku jak w zeszlym sezonie, bo w tym gra za gleboko, przez to Barca stwarza mniej sytuacji..do tego Fabregas ktory po mimo ze duzo bramek strzela to wydaje sie mi ze meczy sie grajac na srodku ataku lub jako boczny pomocnik.. U Alexisa widac jeszcze pewna nerwowosc w grze, ale nie ma co sie dziwic, w koncu dopiero ma 23 lata. Chcialbym by Barca wrocila do starego wyprobowanego systemu z Iniesta i Alexiesem na skrzydlach..
Teraz czas na Madryt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?