0

Na jakim kanale mozna obejzec Argentyne z Chile?

0

moze mi ktos powiedziec ze sprawdzonego zrodla ile Messi ma asyst, bo transfermarkt.de podaje ze 16 plus doliczyc dzisiejsze dwie to mialby 18, znow oficjalna strona BBVA podaje ze ma tych asyst 12..pogubilem sie, prosze o odpowiedz.

0

http://www.weszlo.com/blog/2
Wyszla prawdziwa twarz Kowalczyka, widocznie ma dosc krytyki ze stronych kibicow innych druzyn..tym wpisem nie wiem co chciał osiagnac..krypto-fan Realu?

0

Zico,- po pierwsze, idz na swoja strone, ktora z nazwy wszyscy znamy, a po drugie wylacz tego cholernego caps locka!
Ronaldo jak nie ma pustej bramki lub karnego to jego gra wyglada blado, tak jak koszulka w ktorej gra.

0

Ostatnio Luiza uznali za najgorszego obronce PL, ma niesamowita technike jak na obronce lecz popelnia duzo dziecinnych bledow..wiec tylko Thiago Silva!

0

4-1
Messi x2 Alexis Sanchez Iniesta

0

Al FCB,
Raz Ronaldo "potknal sie" sie o wiatr, a drugi karny to chyna na Kace, co tez probowal ladnie przysymulowac, ale o dziwo sedzia pokazal jaja i nie dal sie nabrac na te szmatlawe gierki pilkarzy Realu..

0

Sawik_10
Ale te jego glupie gadanie przynosi mu korzysc i to jest w tym najgorsze..
Sedziowie poprostu boja sie krytyki (przynajmniej tak to wyglada) i w tym sezonie tak naprawde Real zwyciezy dzieki glupiemu gadanie Boskiego M.
Sedziowie pamietaja co zrobil ten za przeproszeniem popapraniec Andersowi Friskowi, jak zniszczyl mu nie slusznie kariere a przy tym zagrozil rodzinie Friska, poniewaz zaczely przychodzic pogruszki od "madrych" kibicow Chelsea.

0

Sawik_10
no tak, ale po co takie teorie spiskowe glosi?!
Za takie sedziowanie pod Real, na koniec sezonu powinien zrobic wszystkim arbitrom dobrze, a Lahoszowi ktorego Mou poprostu ubóstwia za to ze w kazdym meczu daje przeciwnikowi czerwone kartki a Realowi karne, powinien sie mu za przeproszeniem oddac.

0

Mourinho juz spiskuje!!
Dwa karne w meczu byly! i to duze! - glosi..
Marca jutro pewnie to przechwyci i bedzie napinka na znakomicie dzis prowadzacego mecz sedziego.

0

avatary nie sa takie zle, choc wolalem gdy ich nie bylo..
najgorszy blad jaki popoelnili na tej stronie jest to ze nie mozna swobodnie czytac komentarzy tylko trzeba przewijac te strony, a to jest strasznie wnerwiajace..

0

Szkoda ze Messi wiecej bramek nie strzelil..

0

Dawac Real!!!
Za nie dlugo beda robic kompilacje z Torresem w roli glownej i jego pieknych strzalach na pusta bramke ;D

0

...uda ci sie, jak sedzia wyrzuci z boiska pieciu przeciwnikow i podyktuje piec karnych..wielce mozliwe.

0

Napisze mi ktos jak sie czyta jego nazwisko? ;D

0

A Ronaldo...jak to Ronaldo stoi pod bramka przeciwnika i strzela gole przy tym w minimalny sposob angazujac sie w gre Realu..zreszta nie przypominam sobie ani jednego prostopadlego podania Cristiano..

0

@Tzard
Messi w lidze ma 30 bramek, w tym 3 strzelone z karnego, 11 asyst
Ronaldo- 32 bramki, 10 z karnego i 8 asyst

0

W Barcelonie widac brak dobrych skrzydlowych..Pedro miota sie z ta pilka nie wie co zrobic, Cuenca jest znow zbyt statyczny, owszem technike posiada ale, to nie jest gracz potrafiacy zrobic roznice, tak jak np. Alexis lub Tello..zastanawiam sie wlasnie czy podpisanie zawodowego kontraktu z Ceunca nie bylo zbyt pochpna decyzja Pepe i zarzadu, poniewaz duzo sie mowi o przyjsciu Neymara, ktory napewno bedzie gral w pierwszym skladzie, do tego wroci Villa..przy takim zbiegu wydarzen nie widze miejsca w naszym skladzie dla Pedro, Afellaya, a Cuence dalbym jeszcze czas.

0

Tez sie zgodze sie Barcelonie brakuje takiego srodkowego napastnika..
wpuszczanie Fabregasa na boisko i nadanie mu pozycje falszywego napastnika moim zdaniem sie nie sprawdza...za duzo jest teraz w srodku pomocnikow, przez to nie mozna tak szybko wymieniac pilki jak w zeszlych sezonie, jak widac Iniesta i Xavi bija na glowe Fabsa, Pep tez to widzi i co mecz sciaga pzrzedwczesnie Cesca..wczoraj byla taka akcja, gdy Adriano probowal strzelac/ podawac w pole karne, pilke przeszla bezkarnie przez pole karne karne Gijon i nic z tej akcji nie wynikalo..w poprzednich latach w tym miejscu staliby Ibra lub Etoo, nawet czasem Villa..

0

Albertosek ale jaki obiektywizm?
Jesli uwazasz ze Ronaldo jest lepszym pilkarzem od Messiego to napisz to tu i teraz i ocziwiscie podaj powod.

0

Albertosek
Mnie to nie obchodzi ile Ronaldo ostatnio strzelal, choc wiem ze duzo..ale nie mo co sie dziwic w koncu gra na srodku ataku, a do tego co w trzecim meczu wali z wapna..
HAHA Messi nie strzela tyle bramek w reprezentacji co Ronaldo? :D
obecne statystyki mowia ze Messi w 66 meczach strzelil 22 bramki Ronaldo stzrelil w 88 meczach 32 bramki wiec srednia jest praktycznie taka sama!

0

Albertosek ja ostatnio co mecz to widze identyczna postawe Ronaldo, to juz nie jest ten sam pilkarz co kiedys, teraz nastawiony jest glownie na bramki, jak gral w Manutd to potafil minac kilku pilkarzy na pelnym sprincie (podobnie jak to robi Nani) teraz zadowala sie jedynie osobistymi rekordami i checia zdobycia wiekszej ilosci bramek od Messiego..a to ze ten pilkarz sie zmienil od przyjscia z ManU to przyznajecie nawet "wy"- kibice Realu..

0

Albertosek no co by tu nie mowic duzo..Ronaldo jest slabszym pilkarzem od Messiego, jedynie ze mna nie zgodza sie kibice Realu, część Manu no i moze komentatorzy ktorzy podczas komentowania meczu nie moga foworyzowac pilkarzy..

0

edek1992 ja nie powiedzial ze drybling to alfa o omega futbolu i ze bez tego skilu nie mozna grac w pilke na dobrym poziomie.. a jesli widziales dobre mecze Ronaldo pod wzgledem dryblingu to..hm..moze ogladamy zupenie inne Realu?

0

jaz nie moglem sluchac tych pochwal pod adresem Ronaldo..ludzie badzmy obiektywni!! Ronaldo w tym meczu nie umial nikogo przejsc (nie widze tego tez w ostatnich meczacg Realu) do tego co chwile glupio wymachiwal rekami, Nani w tym meczu pokazal ze drybling ma duzo lepszy od Cr, a temu nedznemu portugalczykowi zostal tylko mocny strzal (nie mylic z dobrym)..

0

@zico..wlasnie w tym sezonie widze te wolne...a to ze strzela z dystansu to sie mu nie dziwie, bo tyle swobody co daje mu na boisku BOSKI MU nie daje zaden inny trener..bo jest nie wazne ze 95% to sa strzaly w trybuny..
karne- strzelil ich w tym sezonie 10, choc polowa podyktowanych karnych dla Realu byla z kapelusza
akcje- jakie akcje? nie pamietam by Cr podal do partnera jakas fajna prostopadla pilke, lub przedryblowal choc dwoch rywali, bo patrzac obiektywnie tego w tym sezonie nie robi, z prostego powodu..BO MU TO NIE WYCHODZI!
ps. moj nic to bara i hanba jest to ze niszczysz imie wielkiemu pilkarzowi, bo Zico nim z pewnoscia byl

0

@Zico...jestesmy pod wrazeniem (patrz nizej) ale to jest caly Ronaldo, caly mecz przestoi, zero kreatywnych podan, tylko czeka na bramke, ktora albo podaruje sedzia lub kolega z druzyny, no jeszcze od czasu do czasu trzeba postraszyc golebie..
I tylko prosze niech mi nikt nie mowi ze to jest skrzydlowy!

0

Real jak zawsze ma szczescie..Ramos czerwieni nie dostal, slupek uratowal Ikera i do tego gol Cr77777 "ala" jak w podstawowce..w latach mlodzienczych kazdy probowal strzelac z pietki a jak juz ktos to zrobil to od razu czul sie bogiem..juz widze te tytul Marcy z Krystyna na okladce (przypominam podanie Gutiego z pietki).

0

Jak dobrze ze mam canal+ :D

0

Mam pytanie, jesli ktos zna odpowiedz i jest ona sensowna to prosze mi odpowiedziec.. Czemu Assou Ekotto w kazdym meczu ktorym gra, jednego buta ma innego drugiego innego..to juz nie chodzi o kolor(w meczu z Wigan jednego ma pomaranczowego drugiego niebieskiego) bo ma inny model..jeden jest adidas f50 a drugi to predator(y)..jesli ktos wie to prosze napisac? ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?