bara77
Dołączył/a: styczeń 2011
Bielsko Biała
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja uwazam ze modric jest obok Silvy najlepszym pilkarzem na wyspach..w barcelonie nie byloby dla niego miejsca(choc nie uwazam ze nie wywalczylby sobie miejsca w pierwszej 11) bardzo pasowalby do Realu u sadze ze stworzyliby razem z Xabim niesamowity duet
0
Bardzo dobry zawodnik, porusza sie duzo zwawiej niz Cuenca ktory czasem za bardzo gra asekuracyjnie, widac ze Tello gra bez kompleksow..kiedys moze byc godnym nastepcom Villi ;]
0
http://www.weszlo.com/news/9303-Rywal_okazal_sie_zbedny_Barcelona_zabila_sie_sama_
polecam, bardzo dobry artykul..smutny lecz niestety prawdziwy.
0
masa11
Ja uwazam tak samo, Zawsze jak czekalem na mecz Barcy to mialem w podswiadomosci glos Laskowskiego i Orlowskiego..
0
Jak Barca gra systemem 3-4-3 to ja w momencie siwieje, jeszcze kilka meczy w tym systemie to bede wygladal jak Hubert Urbanski..
Barca gra fatalnie w obronie, co jest pilka w naszym polu karnym to jest goraco..Messi powinien grac na srodku ataku jak w zeszlym sezonie, bo w tym gra za gleboko, przez to Barca stwarza mniej sytuacji..do tego Fabregas ktory po mimo ze duzo bramek strzela to wydaje sie mi ze meczy sie grajac na srodku ataku lub jako boczny pomocnik.. U Alexisa widac jeszcze pewna nerwowosc w grze, ale nie ma co sie dziwic, w koncu dopiero ma 23 lata. Chcialbym by Barca wrocila do starego wyprobowanego systemu z Iniesta i Alexiesem na skrzydlach..
Teraz czas na Madryt!
0
Iniesta Messi Alexis
Fabregas Busi Xavi
Abi Puyol Pique Alves
jak narazie chyba najlepszy sklad z mozliwych..
0
Alexis vs levante
0
Wreszcie Fabregas xD
0
Hahah te same nazwiska od kilku lat xD zaenada, kaka nominowany? wtf..Nie ma Pedro ktory strzelil gola w finale LM a jest kaka ktory albo siedzial w madryckiej klinice albo kopal sie po czole! nie bierzmy tego rankingu powaznie...jeszcze Torresa brakuje :P
0
A mi sie w ogole nie podoba..szta graficzna, komentarzy nie ma taj jak wczesniej w jednym tle tylko trzeba przewijac..mam nadzieje ze sie przyzwyczaje..
0
Bale to skrzydlowy i tak juz pozostanie do konca, poza tym on w obronie jest cienki jak Marcelo 3 lata temu do tego dochodzi ta kego poddatnosc na kontuzje.. Bastos tak samo jest skrzydlowym, w reprezentacji gral obronce glownie przez "widzi mi sie" Dungi.. Mathieu moze i zagral b.dobry mecz z Barca, lecz uwazam ze to nie jest ta polka..a jesli chodzi o Luisa to on czesciej grzeje lawe a Atletico niz gra,wiec tez raczej odpada..jedyne nazwisko ktore przychodzi mi na mysl to Lahm..od tego sezonu znow gra na LO i robi to fenomenalnie..mysle ze prezentuje on odpowiedni poziom na Barce! ;]
0
Witam, mam takie pytanie nie na temat..
Czy mozna odbierac C+sport nie bezposrednio z Cyfry+ tylko np z jakiegos specjalnego talerza? i gdzie taki mozna by bylo kupic
0
Ronaldinho w meczu z Ghana. Geniusz powraca :D
0
Alexis vs. spain ;]
0
Hubert102
Na polsacie sport mozesz sobie co najwyzej lige ukrainska ogladnac ;]
0
Za takie gesty Muuu powinni go wywalic z Realu (jak Perez dalej mysli o zbudowaniu "wielkiego" Realu ) i przedewszystkiem zawiesic jako trenera..
Na swiecie i w pilce nie dopuszczalny jest rasizm! to jak mozna odbierac takie gesty skierowane do pilkarzy?! wladze la liga i fifa powinny sie tym zajac, nie wspominajac o syt. z Vilanova!
0
Gdzie bedzie mozna obejzec Audi cup?
0
Jak mnie ten Wenger wkurza ;-x
Pierwsze wygrada male dzieci ze swoich szkolek a pozniej zada za nie astronomicznych sum..nie trawie goscia ;/
0
@ katallonczyk16
To trzeba miec albo slaba pamiec lub malo meczy Barcelony ogladac.. W la Liga obowiazuja nr 1-25..Cale szczescie
0
Alexis Sanchez 11
Fichado!! :D
0
Troche stary pilkarz, wiadomo, ze jeszcze nie umiera ale nie wiem czy by cos wiecej wniosl od Maxwella..najlepsza opcja bylby Coentrao ale kazdy wie ile on kosztuje i gdzie lada dzien przejdzie;/ Szkoda, moim zdaniem bylby to nasz Dani lewej strony..(Dani niezly fryz sobie strzelil ;])
0
Sanchez tak jak Pedro gra na prawym skrzydle wiec raczej Villi nie zagrozi, choc na pewno bedzie duza rotacja na skrzydlach..pod koniec sezonu Alexis gral w srodku pomocy, wiec jak widac jest bardzo wszechstronny, nie to co Rossi ktory potrafi grac tylko w srodku..
0
Sanchez od poczatku byl moim marzeniem i widze ze to marzenie powoli sie spelnia..szkoda ze Centrao odejdzie do Realu bo to jest super zawodnik, jeden z lepszych lewych obroncow na ten czas..ale to trudno, nie mozna miec wszystkiego;] Sanchez, Cesc, Coentrao (Sakho)
0
Rossi jest zupelnie nie potrzebny, Alexis jak najbardziej na TAK, a Cesc? bylby pieknym bonusem;]
0
Tansza i rownie dobra opcja jest Mats Hummels..choc Thiago to marzenie
0
constantine16
Kilka meczow Sancheza widzielem ;]
Poprostu nie jestem przekonany do tych brazylijskich wynalazkow szczegolnie z Ukrainy..jak wiemy na przykladzie naszego bylego owlosionego kolegi trudno jest sie przestwic z gry na wschodnich boiskach na zachodnie, byc moze cena bedzie niskia ale cos czuje ze gra tez by byla na niskim poziomie..wiec dalej jestem zwolennikiem Alexisa;]
0
Jak na skrzydlowego to jego statystyki nie powalaja. W 28 spotkaniach strzelil 3 gole i zaliczyl 10 asyst w niezamocnej lidze ukrainskiej..do tego jak wezmiemy fakt ze stopera sprzedali nam za 25 mln to za ile nam sprzedadza gracza ofensywnego, jedna z gwiazd? nie mowie ze na lawke to jest zly transfer ale uwazam ze pownien przyjsc taki skrzydlowy ktory powalczy z Pedro i Villa np. Alexis Sanchez. Jest on rowiesnikiem Wiliama do tego ma zdecydowanie lepsze statystyki w silnej Serie A, w 29 spotkaniach 12 goli i 10 asyst, do tego prezes Udine jest zdecydowany sprzedac go za 30 mln co za takiego gracza jest kwota smieszna..
0
Twardziele z Wysp znowu przegrali z panienkami z Hiszpanii :(
A tak na serio to licze na powrot do elity Wloskich druzyn bo wygrywanie z angielskimi juz sie mi znudzilo :D
0
Armandi
45 mln. za Aguero? to juz sto razy lepszy jest Sanchez i cena rowniez mniejsza..ale to w tym momencie nie wazne :D Swietujemy!
0
Xavi byl wczoraj genialny, 2 lata temu z Rzymie zaliczyl asyste przy bramce Messiego a wczoraj przy bramce Pedro ;] szkoda ze nie znalazl sie w najlepszej jedenastce i noie wiem rowniez jakim cudem w tej jedenastce znalazl sie Mesut Umlaut :D