0

LOL PInto już lepszy od valdesa

0

i już jesteśmy liderami :) a real dopiero 6

0

valencia jesteście wielcy

0

HHAAHAH REAL-VALENCIA 1-1 HAHHAHAHAHHHA

0

witam powiem mi ktoś teraz kto strzelił bramki ??? bardzo proszę

0

Oier słabo grał... powini kogoś innego dać np..Lopeza

0

kurddeee powie ktoś jaki wynik???

0

jaki wynik?????

0

ile było?? wie ktoś??

0

adamm13
chodzi ci o OIera ??

0

hahha ronaldo może messiemu czyścić buty

0

messi dalej wykonuj

0

ja nie moge zaś messi lami karnego

0

pinto lepszy

0

brawo, tello powinien zostać

0

Odczepcie się od alexisa to bardzo dobry zawodnik

0

Kurczenie wiem jak wy ale jachciałbym w pierwszym składzie Pinto

0

0

pintoooo

0

ej a messi może strzelać?????

0

pinto

0

pinto ostatnia nadzieja

0

nie ma sie co martwić zawsze z najłatwiejsimi musimyz lamić a potem dostajemy baty od takich ruskuw brazyli czy serbów LOL kompletnie nieudani

0

pinto wybroni i po meczu :P

0

pewnie bedą karne.....

0

arturreker
właśnie święte słowa inni to zenada no może jeszcze nowakowski

0

lepiej nie paczcie na siatke bo takie baty od ruskuw dostają że az sie becześ chce :(

0

Mam pytanie do dobrych i uprzejmych fanów FcB czy ktoś dałby mi linka do meczu (dobrego ;)) z gury dziękuje

0

żąl messiego niema na boisku a więc jak bedą karne przegramy bo messi to specjalista :|(

0

pinto > valdes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?