barca321
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LOL PInto już lepszy od valdesa
0
i już jesteśmy liderami :) a real dopiero 6
0
valencia jesteście wielcy
0
HHAAHAH REAL-VALENCIA 1-1 HAHHAHAHAHHHA
0
witam powiem mi ktoś teraz kto strzelił bramki ??? bardzo proszę
0
Oier słabo grał... powini kogoś innego dać np..Lopeza
0
kurddeee powie ktoś jaki wynik???
0
jaki wynik?????
0
ile było?? wie ktoś??
0
adamm13
chodzi ci o OIera ??
0
hahha ronaldo może messiemu czyścić buty
0
messi dalej wykonuj
0
ja nie moge zaś messi lami karnego
0
pinto lepszy
0
brawo, tello powinien zostać
0
Odczepcie się od alexisa to bardzo dobry zawodnik
0
Kurczenie wiem jak wy ale jachciałbym w pierwszym składzie Pinto
0
0
pintoooo
0
ej a messi może strzelać?????
0
pinto
0
pinto ostatnia nadzieja
0
nie ma sie co martwić zawsze z najłatwiejsimi musimyz lamić a potem dostajemy baty od takich ruskuw brazyli czy serbów LOL kompletnie nieudani
0
pinto wybroni i po meczu :P
0
pewnie bedą karne.....
0
arturreker
właśnie święte słowa inni to zenada no może jeszcze nowakowski
0
lepiej nie paczcie na siatke bo takie baty od ruskuw dostają że az sie becześ chce :(
0
Mam pytanie do dobrych i uprzejmych fanów FcB czy ktoś dałby mi linka do meczu (dobrego ;)) z gury dziękuje
0
żąl messiego niema na boisku a więc jak bedą karne przegramy bo messi to specjalista :|(
0
pinto > valdes