2

@Murazor .... albo wypożyczyć i płacić 50% pensji. Geniusz Barto

10

Mam nadzieje ze ten Romeu to tylko zaslona dymna dla mediow I nasz zarzad pracuje po cichu nad innym transferem

1

No to dawaj Faye! :P

0

@zalo88 właśnie trochę dziwna sytuacja z tym Nico... Chłopak ma nie gorszy potencjał niż Gavi i Pedri a tak go odstawiaja na bok...

3

@JarekS Z tego co wiem to podpisał na 3 lata i po każdym sezonie może odejść za darmo, także to jeszcze nie koniec sagi Temat narazie został odroczony. A może jeszcze przyjdzie na wypożyczenie tak jak bylo z Henrym jak grał w MLS i jeszcze się pokazał w Arsenalu. Z Amerykanami jest łatwiej się dogadać niż z Arabusami. Pożyjemy zobaczymy.

0

Wiadomo.... Easy A to swój chlop ✌????

0

@Faro Może nie głupek, ale straszny nerwus....

3

@Man_Fan_United Fajnie sie czyta takie komentarze... Mam nadzieje ze odpadlismy z przyszlym mistrzem Ligi Europy Powodzenia Manchester United i do zobaczenia w przyszlym sezonie juz w Champions League

2

Oczekują jeszcze dopłaty po tych wszystkich promocjach co dostali od Barcy... Nie mają za grosz wstydu

9

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku Ogromne dzięki za Wasza pracę i tylko tak dalej Wszystkiego najlepszego!

2

Teraz nie ma wyjścia trzeba stawiać na wychowanków. A jak kupować to nieoszlifowane "tanie" diamenty, żeby później je obrabiać w szkółce.

0

Dla porównania My awansowalismy a np Dania nie Uważam że jeszcze może się sporo wydarzyć na tym mundialu Teraz Czesław po tym awansie musi mieć cojones

20

Ten człowiek to jest dar od Boga... Prawdziwy dar. Ta jego kariera, jego życie jak się potoczyło to taki Boski scenariusz... Dużo problemów na wczesnym etapie kariery ale finał wymarzony. Mam nadzieję że te MŚ to będzie taka kropka nad i w jego karierze i wygra ten upragniony tytuł. On mu się po prostu należy. I życzę sobie oraz wszystkim prawdziwym Cules żeby po tym sezonie wrócił do Barcy i jeszcze raz był Blaugrana, bo jak go widze biegajacego w koszulce PSG to serce mi krwawi i za każdym razem zadaje sobie pytanie: Dlaczego?

2

@KibicBarcy84 Jak ktoś nie widział to polecam Fifa uncovered na Netflixie. Wszystko tam pięknie jest przedstawione jak skorumpowaną organizacją jest Fifa

0

Bardzo dobrze że Ansu znalazł się w kadrze. Dzięki temu nie wypadnie z rytmu meczowego. Oby wszyscy wrócili cali i zdrowi

0

@Marco87 Właśnie raz mówił że żałuję, a później mówił że nie żałuję. Większość kobiet jest bardziej zdecydowana niż on. Dziwny typ

1

@michasfcb89 to odpuść Michaś lepiej Idź spać...

1

@Pstryk Pytanie na ile PSG go wyceni, ale wydaje mi się ze 400 mln to minimum. No i czy Real będzie na tyle szalony żeby to wydać. Podobna historia była z Neymarem który przedłużył kontrakt a później chciał powrotu do Barcy to nam PSG zaśpiewało 300 mln jak dobrze pamiętam.
Szczerze wątpię żeby Mbappe odszedl, nawet w letnim okienku transferowym.

2

@FCBurnley Przecież Barca też została założona w 1899. Najpierw sprawdź zanim coś napiszesz

2

@kondi21 Mam dokładnie takie same odczucia Wróciła nadzieja Pozdrowienia dla Ciebie również kondi Visca el Barca!!!

1

Mamy pierwszego Polaka w 1 drużynie Barcy w historii!!! BRAWO Ten sezon jest nasz!

15

Kurde żal mi go.... Kolejny przykład na to jakie życie jest cholernie przewrotne. Marzył od dzieciństwa, żeby grać dla Barcy, a teraz jego ukochany klub go wypycha na siłe, bo nie ma możliwości spełnienia kryteriów finansowych. Bo pewnie nie chodzi tylko o finansowe fair play, ale też możliwość zarejestrowania piłkarzy.
Al-Bartekhflafi myślał, że ma szejka za właściciela a nie Cules.
Tak zepsuć taką idealnie funkcjonującą maszyne, gdzie Mes Que Un Club budziło podziw wśród kibiców innych klubów a nie śmiech tak jak teraz. Gdzie był Unicef na koszulkach (wiadomo też skorumpowana organizacja jak całe ONZ) które działa na wyobraźnie ludzi. I jeszcze ta pieprzona szachownica na koszulkach. Oby już więcej nie zasiadł na stadionie Barcy czy to będzie "Spotify"?!?! Camp Nou, czy też Nowy Stadion.

10

Zaorać tego dziada i niech rezygnuje z funkcji. Tebas = kompromitacja

0

"Ci którzy stąd odeszli tez to mówili" czyt. Neymar

0

@dzefrej234 PSG i tak się skupi na Pogbie a on pójdzie tam bo dadzą mu więcej kasy. Wtedy pozostaje nadzieja że zrezygnują z Kessiego...

1

@jamesbond6 ... Albo 2 życie

3

Wypowiedź Romano w tej sprawie

Tebas nie zgodził się na ten 5 letni kontrakt i to on tak naprawdę zablokował te operacje

0

Antonella już wrzuciła Messiego w koszulce PSG... Niestety dozylismy czasów że projekt sportowy w oparciu o pieniądze a nie wartości wygrywa co zresztą pokazuje ostatnia Liga Mistrzów. W finale kluby doładowywane przez petrodolary. Mam nadzieję że PSG nigdy nie wygra LM Z całego serca im tego życzę. Rzygam tym klubem i wałami jakie robi Al Khelaifi razem z tą całą świta z UEFA i Ceferinem na czele. Tebas widzę też już się z nimi ładnie układa. Pieniądze rządzą ta dyscyplina i to już nie jest tylko czcze gadanie tylko fakt

0

@swiergol2 niestety transfer Neymara z perspektywy czasu pokazuje tylko że Bartek już od samego początku nie potrafił dobrze zarządzac tym klubem

2

@Elvisek chciał Superligi a tu wszyscy poza nim się rozmyślili... Panie jak żyć? =O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?