0

sami pilkarze Barcy grajacy w reprezantacji powinni zadecydowac czy wola grac mecz o pietruche czy o puchar. Dla mnie wybor jest prosty

0

pewnie czesc mnie skrytykuje, ale z checia bym zobaczyl wymiane Ibry za Robinho, jeszcze nam doplacaj. Oj wtedy to by sie na tych skrzydelkach dzialo u nas. Wydaje mi sie Robinho dojrzal i nie jest samolubnym graczem. Juz nie naduzywa dryblingu i potrafi zagrac bardzo fajna prostopadla pile Ten transfer naprawde moglby wypalic

0

Fajnie by bylo jakby przyszedl Torres w wymianie za Zlatana, kto wie... moze by Liverpool poszedl na taka wymiane, jak nie wygraja Ligi Europejskiej i tym samym zwolnia Beniteza

0

maciej83

naprawde nie wiesz ?? Przeciez Real odpadl z Alcorcon :) glosno o tym bylo na maksa w pilkarskim swiatku

0

no coz trzeba pogratulowac Realowi, ma wspanialych zawodnikow ... Absolutni profesjonalisci, nie ma co ...

0

sorry gutek ale nikt by cie tu nie chcial

0

wydaje sie ze to moze byc dobry transfer Riise ma dobre dosrodkowania i co wazne zaje**** mocny strzal :)

0

byl w skladze Zachodu w All Star game, wiec dzieki temu wg dziennikarzy w USA ma juz status gwiazdy

0

Gurbifcb, nie ma co tesknic za Gio, jest jeszcze jego brat Jonathan i podejrzewam ze ma nie mniej talentu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?