barca4life
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kalisz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sami pilkarze Barcy grajacy w reprezantacji powinni zadecydowac czy wola grac mecz o pietruche czy o puchar. Dla mnie wybor jest prosty
0
pewnie czesc mnie skrytykuje, ale z checia bym zobaczyl wymiane Ibry za Robinho, jeszcze nam doplacaj. Oj wtedy to by sie na tych skrzydelkach dzialo u nas. Wydaje mi sie Robinho dojrzal i nie jest samolubnym graczem. Juz nie naduzywa dryblingu i potrafi zagrac bardzo fajna prostopadla pile Ten transfer naprawde moglby wypalic
0
Fajnie by bylo jakby przyszedl Torres w wymianie za Zlatana, kto wie... moze by Liverpool poszedl na taka wymiane, jak nie wygraja Ligi Europejskiej i tym samym zwolnia Beniteza
0
maciej83
naprawde nie wiesz ?? Przeciez Real odpadl z Alcorcon :) glosno o tym bylo na maksa w pilkarskim swiatku
0
no coz trzeba pogratulowac Realowi, ma wspanialych zawodnikow ... Absolutni profesjonalisci, nie ma co ...
0
sorry gutek ale nikt by cie tu nie chcial
0
wydaje sie ze to moze byc dobry transfer Riise ma dobre dosrodkowania i co wazne zaje**** mocny strzal :)
0
byl w skladze Zachodu w All Star game, wiec dzieki temu wg dziennikarzy w USA ma juz status gwiazdy
0
Gurbifcb, nie ma co tesknic za Gio, jest jeszcze jego brat Jonathan i podejrzewam ze ma nie mniej talentu ;)