24 lipca 2013, 12:00
0
No to może bramkarz i obrońca teraz by się przydał?
21 maja 2013, 19:34
W Barcelonie serdecznie witamy :)
21 maja 2013, 19:32
Ten pierwszy komplet jest fajny a u tego wyjazdowego coś mi brakuje xd
21 maja 2013, 19:31
Za darmo? Za darmo to poza europe tak jak Keita i Henry.,
21 maja 2013, 19:28
Puchar konfederacji rusza bodajże 15czerwca.Liczę na finał Hiszpania-Brazylia :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No to może bramkarz i obrońca teraz by się przydał?
0
W Barcelonie serdecznie witamy :)
0
Ten pierwszy komplet jest fajny a u tego wyjazdowego coś mi brakuje xd
0
Za darmo? Za darmo to poza europe tak jak Keita i Henry.,
0
Puchar konfederacji rusza bodajże 15czerwca.Liczę na finał Hiszpania-Brazylia :D
0
No to może bramkarz i obrońca teraz by się przydał?
0
Puchar konfederacji rusza bodajże 15czerwca.Liczę na finał Hiszpania-Brazylia :D
0
Za darmo? Za darmo to poza europe tak jak Keita i Henry.,
0
Ten pierwszy komplet jest fajny a u tego wyjazdowego coś mi brakuje xd
0
W Barcelonie serdecznie witamy :)