O sobie

  • Zainteresowania Noga xd
  • Ulubiony zawodnik Anders Iniesta
  • Ulubione zespoły Zagłębie Lubin,Borussia Dortmund FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 3 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 5098
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

No to może bramkarz i obrońca teraz by się przydał?

0

W Barcelonie serdecznie witamy :)

0

Ten pierwszy komplet jest fajny a u tego wyjazdowego coś mi brakuje xd

0

Za darmo? Za darmo to poza europe tak jak Keita i Henry.,

0

Puchar konfederacji rusza bodajże 15czerwca.Liczę na finał Hiszpania-Brazylia :D

Zobacz wszystkie

0

No to może bramkarz i obrońca teraz by się przydał?

0

Puchar konfederacji rusza bodajże 15czerwca.Liczę na finał Hiszpania-Brazylia :D

0

Za darmo? Za darmo to poza europe tak jak Keita i Henry.,

0

Ten pierwszy komplet jest fajny a u tego wyjazdowego coś mi brakuje xd

0

W Barcelonie serdecznie witamy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?