0

No to może bramkarz i obrońca teraz by się przydał?

0

W Barcelonie serdecznie witamy :)

0

Ten pierwszy komplet jest fajny a u tego wyjazdowego coś mi brakuje xd

0

Za darmo? Za darmo to poza europe tak jak Keita i Henry.,

0

Puchar konfederacji rusza bodajże 15czerwca.Liczę na finał Hiszpania-Brazylia :D

0

Alba

0

Keita odchodzi ale to wielka szansa dla Dos Santosa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?