http://www.wherever.tv/tv-channels/Barcelona-TV.jsf
Guardiola to leave Barcelona. ! nie wiem czy to prawda .. ale większość źródeł tak ja te czy ine podane wskazują na to , że Guardiola odchodzi.. trzeba będzie się z tym pogodzić. ; (
Jasnee.. Może sprzedamy wszystkich tych którzy nie wykazali się w tym sezonie.?! Takie myślenie mają nie którzy albo rezerwowych bo po co oni jak bd pan wielki fabregas..??
Ale dla mnie Pep będzie idiotą jeśli sprzeda Bojana..!
I Barca wcale nie potrzebuje fabregasa.! Widzicie ten sezon był chyba najlepszy i grali bez fabregasa itd.. i dali sobie rade.!
Komentarze
0
czy ktoś mi powie czy na jakimś kanale na tym cyfrze będzie mecz.? powiedzcie że bd na jakimś angielskim/ niemieckim kanale..
0
ei no . jak oglądać mecz na cyfrze.?! ; o
0
jak ustawić ten kanał na cyfrze.? ;x
0
wiecie na jaki nr kanału na cyfrze mecz Hiszpanii.? ; >
0
może czas postawić ns Ville.?!
0
http://www.wherever.tv/tv-channels/Barcelona-TV.jsf
Guardiola to leave Barcelona. ! nie wiem czy to prawda .. ale większość źródeł tak ja te czy ine podane wskazują na to , że Guardiola odchodzi.. trzeba będzie się z tym pogodzić. ; (
0
Na canal + sport HD tylko.!
A na tv polonia nie leci. -.-
Ktoś wie czy bd na jakimś kanale na cyfrze.? :D
0
Zgadzam się z carlosss . ;d
Kolejny mecz dopiero 23.07. o 20:30
Barca- Hajduk Split ; D
Już nie moge sie doczekać . :P
VeK .
0
Jasnee.. Może sprzedamy wszystkich tych którzy nie wykazali się w tym sezonie.?! Takie myślenie mają nie którzy albo rezerwowych bo po co oni jak bd pan wielki fabregas..??
Ale dla mnie Pep będzie idiotą jeśli sprzeda Bojana..!
I Barca wcale nie potrzebuje fabregasa.! Widzicie ten sezon był chyba najlepszy i grali bez fabregasa itd.. i dali sobie rade.!
0
na jakim kanale na cyfrze+ leci.?