0

czy ktoś mi powie czy na jakimś kanale na tym cyfrze będzie mecz.? powiedzcie że bd na jakimś angielskim/ niemieckim kanale..

0

ei no . jak oglądać mecz na cyfrze.?! ; o

0

jak ustawić ten kanał na cyfrze.? ;x

0

wiecie na jaki nr kanału na cyfrze mecz Hiszpanii.? ; >

0

może czas postawić ns Ville.?!

0

musicie przyznać że to już nie ten sam Messi. Ostatnio często sie wydziera i gra samolubnie. Strzelanie bramek to jedno ale gra zespołowa to drugie . Dobrze że Villa mu coś powiedział a nie schylił głowe jak reszta i dał sie zjeżdżać.!

0

czy na cyfrze + da sie obejrzeć mecz

0

nie wiecie czy na cyfrze+ da sie obejrzeć mecz.?

0

nie rozumiem po co tak czekaliśmy na Ville jeżeli on siedzi cały czas na ławce.. Moim zdaniem wina ustawienia . .

0

A jak znaleźć na cyfrze + .?

0

po co ten cały Song.? ; o
Zostwić Affelaya i Tello.

0

na jakim kanale na cyfrze+ leci.?

0

czy David przyjedzie do polski na euro.? ; >
niech wraca juuż.!

0

z tego co mi wiadomo Villa przyjedzie na euro.?

0

Dobrze , że są jeszcze tacy piłkarze co nie myślą tylko o sobie.. jest ich nie wielu ale są . Dziękuje tym co pomagają bo to jest bardzo ważne.

0

jak można przepraszać za taniec.?! To było urocze ze strony Alvesa i Thiago.. Nie wiem jak innym ale mi sie podobało. ;D

0

Z Barcelony docierają sprzeczne informacje: niektórzy dziennikarze piszą, że trening się rozpoczął, Sport czy MD, że trwa spotkanie w szatni..
dżisis.. ; o

0

najnowsze : Z 18-minutowym opóźnieniem piłkarze wybiegają na murawę!

0

http://www.wherever.tv/tv-channels/Barcelona-TV.jsf
Guardiola to leave Barcelona. ! nie wiem czy to prawda .. ale większość źródeł tak ja te czy ine podane wskazują na to , że Guardiola odchodzi.. trzeba będzie się z tym pogodzić. ; (

0

Pep musi zostać . narazie pozostaje nam tylko wierzenie w to że zostanie .. zaraz si dowiemy . ; o

0

Nie ma takiej opcji. To nie wchodzi w gre.!
Pep go nie odda a Liverpool może sobie marzyć.;D
I tak nie mają tyle kasy żeby go kupić. :P
A Villa sie poprawi na pewno , wierze w niego. ^ ^

0

Na canal + sport HD tylko.!

A na tv polonia nie leci. -.-

Ktoś wie czy bd na jakimś kanale na cyfrze.? :D

0

Trudno jest myśleć że nie zobacze Bojana w następnym sezonie ;(

Wkurwiają mnie bo on akurat fajnie zaczął grać.. Szkoda mi go ale życze mu powodzenia w Romie.

A co do Milito to by go sprzedać a nie Bojana .xd

No ale wszystkim życze powodzenia. :D

A i wara od Villi.! ;|

0

Szczerze .? Po co on nam.?

I tak do tego nie dojdzie.. ;p

0

Jasnee.. Może sprzedamy wszystkich tych którzy nie wykazali się w tym sezonie.?! Takie myślenie mają nie którzy albo rezerwowych bo po co oni jak bd pan wielki fabregas..??

Ale dla mnie Pep będzie idiotą jeśli sprzeda Bojana..!

I Barca wcale nie potrzebuje fabregasa.! Widzicie ten sezon był chyba najlepszy i grali bez fabregasa itd.. i dali sobie rade.!

0

Zgadzam się z carlosss . ;d

Kolejny mecz dopiero 23.07. o 20:30

Barca- Hajduk Split ; D

Już nie moge sie doczekać . :P

VeK .

0

Po co wam Fabregas.?!

Moim zdaniem skład jest zajebisty i tak powinno zostać. ; d

Fabregas to taki koks..xD

I on se przyjedzie zajmie miejsce któregoś i bd kłótnia.!

Bez sens .! I nie sprzedawajcie BOJANA.!

0

Messi i Villa zaprezentowali korki na mecz . ;d

są zajebiste. ;P

warto zobaczyc.!

VeB.!

Mistrzostwo jest nasze.! ;D xd

0

Mam byc szczera.?

Od początku jak zobaczyłam 1 raz wydawały się beznadziejne.!

Ale teraz widze , że one na serio są beznadziejne.;/

Te co są to są super po co coś zmieniac.??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?