barca996
Dołączył/a: styczeń 2011
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy ktoś mi powie czy na jakimś kanale na tym cyfrze będzie mecz.? powiedzcie że bd na jakimś angielskim/ niemieckim kanale..
0
ei no . jak oglądać mecz na cyfrze.?! ; o
0
jak ustawić ten kanał na cyfrze.? ;x
0
wiecie na jaki nr kanału na cyfrze mecz Hiszpanii.? ; >
0
może czas postawić ns Ville.?!
0
musicie przyznać że to już nie ten sam Messi. Ostatnio często sie wydziera i gra samolubnie. Strzelanie bramek to jedno ale gra zespołowa to drugie . Dobrze że Villa mu coś powiedział a nie schylił głowe jak reszta i dał sie zjeżdżać.!
0
czy na cyfrze + da sie obejrzeć mecz
0
nie wiecie czy na cyfrze+ da sie obejrzeć mecz.?
0
nie rozumiem po co tak czekaliśmy na Ville jeżeli on siedzi cały czas na ławce.. Moim zdaniem wina ustawienia . .
0
A jak znaleźć na cyfrze + .?
0
po co ten cały Song.? ; o
Zostwić Affelaya i Tello.
0
na jakim kanale na cyfrze+ leci.?
0
czy David przyjedzie do polski na euro.? ; >
niech wraca juuż.!
0
z tego co mi wiadomo Villa przyjedzie na euro.?
0
Dobrze , że są jeszcze tacy piłkarze co nie myślą tylko o sobie.. jest ich nie wielu ale są . Dziękuje tym co pomagają bo to jest bardzo ważne.
0
jak można przepraszać za taniec.?! To było urocze ze strony Alvesa i Thiago.. Nie wiem jak innym ale mi sie podobało. ;D
0
Z Barcelony docierają sprzeczne informacje: niektórzy dziennikarze piszą, że trening się rozpoczął, Sport czy MD, że trwa spotkanie w szatni..
dżisis.. ; o
0
najnowsze : Z 18-minutowym opóźnieniem piłkarze wybiegają na murawę!
0
http://www.wherever.tv/tv-channels/Barcelona-TV.jsf
Guardiola to leave Barcelona. ! nie wiem czy to prawda .. ale większość źródeł tak ja te czy ine podane wskazują na to , że Guardiola odchodzi.. trzeba będzie się z tym pogodzić. ; (
0
Pep musi zostać . narazie pozostaje nam tylko wierzenie w to że zostanie .. zaraz si dowiemy . ; o
0
Nie ma takiej opcji. To nie wchodzi w gre.!
Pep go nie odda a Liverpool może sobie marzyć.;D
I tak nie mają tyle kasy żeby go kupić. :P
A Villa sie poprawi na pewno , wierze w niego. ^ ^
0
Na canal + sport HD tylko.!
A na tv polonia nie leci. -.-
Ktoś wie czy bd na jakimś kanale na cyfrze.? :D
0
Trudno jest myśleć że nie zobacze Bojana w następnym sezonie ;(
Wkurwiają mnie bo on akurat fajnie zaczął grać.. Szkoda mi go ale życze mu powodzenia w Romie.
A co do Milito to by go sprzedać a nie Bojana .xd
No ale wszystkim życze powodzenia. :D
A i wara od Villi.! ;|
0
Szczerze .? Po co on nam.?
I tak do tego nie dojdzie.. ;p
0
Jasnee.. Może sprzedamy wszystkich tych którzy nie wykazali się w tym sezonie.?! Takie myślenie mają nie którzy albo rezerwowych bo po co oni jak bd pan wielki fabregas..??
Ale dla mnie Pep będzie idiotą jeśli sprzeda Bojana..!
I Barca wcale nie potrzebuje fabregasa.! Widzicie ten sezon był chyba najlepszy i grali bez fabregasa itd.. i dali sobie rade.!
0
Zgadzam się z carlosss . ;d
Kolejny mecz dopiero 23.07. o 20:30
Barca- Hajduk Split ; D
Już nie moge sie doczekać . :P
VeK .
0
Po co wam Fabregas.?!
Moim zdaniem skład jest zajebisty i tak powinno zostać. ; d
Fabregas to taki koks..xD
I on se przyjedzie zajmie miejsce któregoś i bd kłótnia.!
Bez sens .! I nie sprzedawajcie BOJANA.!
0
Messi i Villa zaprezentowali korki na mecz . ;d
są zajebiste. ;P
warto zobaczyc.!
VeB.!
Mistrzostwo jest nasze.! ;D xd
0
Mam byc szczera.?
Od początku jak zobaczyłam 1 raz wydawały się beznadziejne.!
Ale teraz widze , że one na serio są beznadziejne.;/
Te co są to są super po co coś zmieniac.??