7 grudnia 2009, 18:16
0
939. Nie nie mówie tak, bo szpakowski tak powiedział. Mam swoje własne zdanie na ten temat. A poza tym nie słyszałem z ust szpaka słowa o tym komentatorze. Bez odbioru
7 grudnia 2009, 17:20
Dobry sędzia? Dobrym arbitrem to był Pan Lubos Michel :)
19 sierpnia 2009, 21:50
w linku, który podał visca z oficjalnej Ibra jest na ławce :)
18 sierpnia 2009, 17:45
no i ma kapitalne uderzenie z dystansu :D
29 czerwca 2009, 23:37
Arsenal: "Impossible is nothing" :)
27 czerwca 2009, 13:14
DamianPSV: ale które morze? Bałtyckie?;>
7 czerwca 2009, 00:25
Mały offtop :P. My tu gadu gadu, a Dani strzela gola dla Canarinhos :)
11 marca 2009, 18:51
Na 58 kanale N. Martwi mnie to, bo wczoraj (przynajmniej mi) ten kanał jako jedyny nie działał...Ale bądźmy dobrej myśli :P :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
939. Nie nie mówie tak, bo szpakowski tak powiedział. Mam swoje własne zdanie na ten temat. A poza tym nie słyszałem z ust szpaka słowa o tym komentatorze. Bez odbioru
0
Dobry sędzia? Dobrym arbitrem to był Pan Lubos Michel :)
0
w linku, który podał visca z oficjalnej Ibra jest na ławce :)
0
no i ma kapitalne uderzenie z dystansu :D
0
Arsenal: "Impossible is nothing" :)
0
DamianPSV: ale które morze? Bałtyckie?;>
0
no i ma kapitalne uderzenie z dystansu :D
0
Mały offtop :P. My tu gadu gadu, a Dani strzela gola dla Canarinhos :)
0
Dobry sędzia? Dobrym arbitrem to był Pan Lubos Michel :)
0
Na 58 kanale N. Martwi mnie to, bo wczoraj (przynajmniej mi) ten kanał jako jedyny nie działał...Ale bądźmy dobrej myśli :P :)