0

939. Nie nie mówie tak, bo szpakowski tak powiedział. Mam swoje własne zdanie na ten temat. A poza tym nie słyszałem z ust szpaka słowa o tym komentatorze. Bez odbioru

0

Dobry sędzia? Dobrym arbitrem to był Pan Lubos Michel :)

0

w linku, który podał visca z oficjalnej Ibra jest na ławce :)

0

no i ma kapitalne uderzenie z dystansu :D

0

Arsenal: "Impossible is nothing" :)

0

DamianPSV: ale które morze? Bałtyckie?;>

0

Mały offtop :P. My tu gadu gadu, a Dani strzela gola dla Canarinhos :)

0

Wujek_Albert: zaczynasz gadać głupoty. Zlatan mało kiedy gra 90 min?

Polecam ci link: http://www.seriea.pl/index.php?dzial=pilkarz&id=4991

0

Tomo1989: Może nie strzela goli w najważniejszych meczach, ale weź pod uwagę, że strzela ważne gole "ogórkom" w końcówkach spotkań. A przecież w meczach z takimi drużynami wygrywa się mistrzostwo :). A poza tym tu by miał lepszych speców od wykładania piłek :). Ale jak już pisałem nie jestem zwolennikiem tego transferu, lecz denerwuje mnie już gadanie, że Zlatan jest taki i owaki.

Pozdro :)

0

Tak, Zlatan jest naprawdę słaby. 25 goli i 23 asysty w Serie A to za mało żeby grać dla FCB.

Nie jestem zwolennikiem jego transferu, tym bardziej kosztem Eto'o, ale ludzie! Skończcie już pisać jaki ten Ibra jest słaby i drewniany!

0

Van Gaal jest już trenerem Bayernu:

http://sport.onet.pl/74327.2,1248703,1970035,wiadomosc.html

Mam nadzieje, że bana nie będzie, bo to przecie w dobrej sprawie :P

0

Hmmm... trochę odbijając od tematu to mecz jest o 22 a TVP zaprasza na TRANSMISJĘ o 22.45 :P ("Na transmisję konfrontacji "Dumy Katalonii" z Athletic Bilbao na słynnym Estadio Mestalla w Walencji zapraszamy w środę od godz. 22:45 do TVP2"). Gdzieś tu chyba jest błąd :D

0

Dzięki Ci wielkie :) ;D

0

pytoneyro: będzie więcej informacji na temat tej rekrutacji?

Nie czuje kiedy rymuje :D :P

0

Fragment konferencji prasowej po meczu z Realem:

Podczas meczu z Realem lekkich urazów nabawili się Henry i Pique. Jednak Pep Guardiola uspokaja: "Żadnej z tych urazów nie jest na tyle poważny, by nie mogli oni zagrać w najbliższym spotkaniu".

Bądźmy dobrej myśli :P. Pep chyba wie lepiej niż Sport ;D :)

0

Polecam zajrzeć na stronę El Mundo Deportivo. Podobno mamy zaklepanego Ribery'ego za 25 mln + Hleb lub Gudy :)

0

john140: Dzięki. Chociaż mam nadzieję, że nie będę musiał "reanimować" mojego dekodera :P

0

Na 58 kanale N. Martwi mnie to, bo wczoraj (przynajmniej mi) ten kanał jako jedyny nie działał...Ale bądźmy dobrej myśli :P :)

0

Przyda se wysoki napastnik. I jeszcze te jego finezyjne zagrania ;D

0

poleciał*

0

"Ekspedycja z Barcelony, odleciała z lotniska El Prat o godzinie 10:30, a na jej czele znalazł się Joan Laporta. Do Polski oprócz niego udali się także członkowie zarządu Rafael Yuste, Albert Perrín, Josep Anton Colomer, Jordi Torrent i Xavier Bagués, jak również sekretarz techniczny Txiki Begiristain."

Txixki pojechał negocjować transfer Pawła Brożka :P :D

0

Mam nadzieję, że to tylko zwykłe podbijanie ceny...

0

A/B: mówisz, że Barca nie jest przyzwyczajona do dobrego i głośnego dopingu? Mylisz się. Barca już kilkakrotnie grała na stadionach tj. np. Anfield Road i nie tylko. Więc co mi tu głupoty piszesz?

0

stifler111: dzisiaj MD pisze o Capelu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?