1

To i tak słabo. U Pepa mieliby pewno już po 700 minut, ale takich trenerów jak Pep dużo niestety nie ma.

0

No bo to prawda. Dużo osób tam to podszewki stad. Wczoraj czytałem dosłownie kilka komentarzy kopiuj/wklej które się pojawiły wcześniej na LR.

2

Nie rozumiem porównywania Neya i Dembele. Ney jak tu przychodził był starszy i lepszy, a jego początki wcale nie były takie zle

11

Slabo.

0

dimetylosiarczek

0

Pokażesz mi jakieś wyliczenie wskazujące na to, ze doszło do masowych zwolnień w szkołach?

0

1. To chyba logiczne, że podatnik musi dopłacać do programu socjalnego, same jednak podatki nie wzrosły.
2. Bezrobocie spada, nie ma to jednak związku z 500+. Po prostu tak jak niektórzy krzyczeli, że 500+ podniesie bezrobocie, byli w błędzie.
3. Dziura budżetowa? https://www.bankier.pl/wiadomosc/Nadwyzka-budzetowa-utrzymana-7551933.html
4. To, że 500+ idzie na alkohol jest domniemaniem i propagandą. Tylko prosze nie wyskakuj z pojedynczym artykułem, bo to jest oczywiste, że w 40mln państwie zdarzają się takie przypadki. Rozmawiałem jednak z tymi co mają pizzerie i mówią, że ruch im znacznie wzrósł i w neidziele przychodzą rodzicie z dzieciakami.

0

Niby czemu 500plus to bullshit?

0

Lekarze, straż pożarna i policja musza być w gotowości cały czas, ponieważ ich obecność w kryzysowych sytuacjach jest niezbędna. W przeciwieństwie do pracowników sklepów.

0

Nie zgadzam się. Ney jest w stanie wygrać LM i MS. Wtedy on zdobędzie ZP.

0

Cały twój komentarz to przypuszczenia. Ja jestem przekonany, ze Ney, nie poszedł za kasa, a za tym aby mieć szanse na ZP.
Rozumiem, ze wszystkie poważne źródła piszą o tym, ze Cou dołożył 10mln od siebie? Czy jeżeli się nie mylę był to tylko sport?

0

Przecież tutaj był i jest najazd na Neya, ze niektórzy nie wiedza komu kibicować w meczu Real-Psg. Ogół ludzi zachowuje się tak samo p, nie ważne czy są kibicami Liverpoolu, Barcy, czy realu

0

Tutaj zawsze płacz jak młody odchodzi.
A 95 % nawet nie widziała więcej niż 3 jego spotkań.

0

Benz 50
Ronaldo 80
Bale 100
To już jest 230. Icardi klauzula 110. Zostaje 120.
Z 30 dołożyć do Hazarda i 300 za Neya.
Finansowo jest to do zrobienia (chociażby taki myk jak PSG) ale takie rzeczy to w fifie. Sprzedać 3 topowych piłkarzy i kupić 3 jest kompletnie nierealistyczne. Chociaż jak dobrze pamiętamy Real w 2009 zrobił coś podobnego.

12

Jak pokazują komentarze, mamy na stronie ludzi z bardzo niską samooceną.
7 Komentarzy zwracających uwagę, że Mina to Kolumbijczyk.
Triggered w najlpeszym wydaniu

0

Wielokrotnie było już wstawiane, ze % tych transferów w stosunku do wartości całego klubu jest dużo niższy.
O ile się nie mylę największy % miał Zidane.

0

Jaka jest według ciebie różnica?
-świetny, fenomenalny drybling
-cofanie się głęboko aby rozegrać, wypracować przewagę
-zejście ze skrzydła do środka, następnie strzał po długim lub podanie
To są charakterystyczne cechy obu tych zawodników. Do Cou dodałbym jeszcze, że częściej próbuje uderzeń z dystansu.

5

Jeszcze nigdy nie widziałem żeby gracz mi aż tak bardzo przypominał Messiego jak Cou(co nie znaczy, że według mnie nie ma zawodników bliższych poziomu Argentyńczyka).
Najlepiej widać to po tym jak Brazylijczyk również głęboko się cofa i tam próbuje zagrać jakąś długie, otwierające podanie lub wejść w drybling żeby wypracować przewagę. Jestem bardzo ciekaw jak poukłada to Valverde. Nie wyobrażam sobie aby obaj się cofali tak głęboko, ale kto wie. Jedno jest pewne, Cou dzięki temu, że gra podobnie jak Messi będzie się mógł od niego nauczyć naprawdę sporo.

0

Znam język niemiecki. Sztegen nie jest błędem
Z resztą, jak sam słyszysz, w linku, którego podesłałeś na północy jest sztegen

0

,,sztegen" nie jest błędnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wrzucaj.

0

Komentarz usunięty

8

Costa to legenda

10

Najważniejsze, ze w te pół roku Cou się zaklimatyzuje. Liga praktycznie jest już wygrana. W LM nie pogra, ale może obciążyć pewnych zawodników i na pewno w następnym sezonie już będzie z górki.
Dodatkowo kadra zostaje odmłodzona.

3

No tak, przecież każdy transfer musi wypalić.
Transfery są trochę jak hazard.
Ps turan był wtedy zawodnikiem klasy światowej

1

Pawelsky na sternika klubu

0

Boją się genów

0

Całe szczęście udowadniasz mi, ze nie muszę się przejmować twoja opinią xd
Podpowiem ci. Ogaldajac godzinny wywiad z człowiekiem, który mówi poszłem itd. i czytając jego posty na Facebooku, można wyciągnąć wniosek, ze jego polszczyzna jest na poziomie szkoły podstawowej, a nie człowieka, który ma wyższe wykształcenie.

9

Saga Cesca jest chyba najdłuższa saga w historii piłki nóżnej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?