0

Suarez marnuje dosłownie 80% tego co do niego dociera. Barca obecnie gra dużo lepiej niż Real to i beznadziejna gra Suareza przechodzi niezauważona, gdyby było na odwrót to Suarez byłby ofiara, a nie tak jak teraz Benz

0

Moim zdaniem Suarez w obecnej formie jest gorszy od Benzemy

4

Co z tego, ze jest ,,leniem” skoro my mamy pracusiów, którzy wszyscy razem wzięci nie zagrają takiej piłki jak Ozil przed chwila do nowego roku.
W Arsenalu się rozleniwił i ciężko mu się dziwić skoro wszyscy seryjnie marnują patelnie które im wystawia.

1

Jak widzę gre Ozila to wcale nie jestem na nie. Jedyny piłkarz, który gra do przodu, rzuca niewygodne podania i wykazuje się kreatywnością. W tej lidze po prostu marnuje swój potencjał. Pamietajmy ze za Mou to on z Ronaldo tworzyli główna siłe tego realu.

9

No cóż De Gea jest jednak dalej niepodważalnie najlepszy na świecie

0

co za mecz, bramki zaczarowane

0

Luis zejdź z boiska i czekaj do letniego okienka

1

Zależy jaka kontuzja. Dembele tez ma dwójkę

0

Tak.

0

Z kim gramy jak wyjdziemy?

7

Mogliby zrobić zrzutkę dla jego dzieci hehe

7

O to, ze piłka wylądowałaby pod jego nogami

0

Patrzcie cały czas na Albe


Należy go obwiniać?

0

Ty się śmiejesz, ale nasz duet deulo-suarez tez czeka na uzupełnienie

5

Po co robić ankietę, której wynik jest z góry znany

1

Są jakieś kontrole na granicy Polsko-Niemieckiej obecnie czy nie ma?
Takie pytanie zadałeś niedawno, ciężko było w Google wpisać?

1

Chyba nawiązujesz do Barcy Pepa, bo na pewno za Tito, czy Taty tego nie było.
Brakuje nam wykonawców.
Uważasz, ze ktokolwiek z naszej drugiej lini byłby w stanie posłałac taka piłkę jak Leo?
W ostatnich latach u nas tylko Xavi i Fabs mieli takie podanie.

0

skandal tak głośny jak doping Lanca Armstronga!?
Rozumiem, ze nie oglądałeś meczu z powodu grubego melanżu? Hehe
A tak serio, tez jestem zły, ale wiara w to, ze ktoś ustawia mecze w la liga jest śmieszna.
Sędzia był ustawiony prostopadle do lini bramkowej, boczny się zagapił i wyszło jak wyszło.

2

Pytanie tylko, czy trener powinien się sugerować wylewem w internecie. Moim zdaniem nie. Tez nie uważam, ze Paco to jest 9 na pierwszy skład Barcelony, ale jest w tym momencie dużo bardziej pożyteczny niż Suarez.

12

dobranoc.

3

W tym momencie Suareza nawet nie należy wymieniać wśród grona najlepszych.
Nie wiem jakim cudem jeszcze nie wylądował na ławce. Mam nadzieje, że chociaż częściowo mu wróci forma i uda się go sprzedać za jakiekolwiek pieniądze, bo jak tak dalej pójdzie i o to będę się obawiał.

1

Szkoda słów na to co dziś grali z przodu.
Messi to się boi podać do tych patalachow, bo wiaodmo, ze to zepsują lub nie pilnują lini.
Dembele wracaj

0

Deulo zejdź proszę z boiska na ostatnie 2 minuty, najlepiej z Suarezem

2

Suarez jest po raz kolejny naszym największym osłabieniem
A deulo jak wchodzi z ławki to chce go przebić

7

Messi może być niedokładny przez cały mecz, ale w tym samym meczu potrafi zagrać dokładniejsza piłkę niż 99% piłkarzy w swoich całych karierach

0

Można stracić dużo goli ważne żeby mniej od przeciwnika

5

Jakiś 8 razy większy poziom niż Suarez

0

Messi dziś jest mega niedokładny

0

chyba prędzej trzeba bardziej się zastanawiać nad tym co się piszę.

0

a to Valverde coś mówił o Paco, że ten mu zamknął usta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?