barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez marnuje dosłownie 80% tego co do niego dociera. Barca obecnie gra dużo lepiej niż Real to i beznadziejna gra Suareza przechodzi niezauważona, gdyby było na odwrót to Suarez byłby ofiara, a nie tak jak teraz Benz
0
Moim zdaniem Suarez w obecnej formie jest gorszy od Benzemy
4
Co z tego, ze jest ,,leniem” skoro my mamy pracusiów, którzy wszyscy razem wzięci nie zagrają takiej piłki jak Ozil przed chwila do nowego roku.
W Arsenalu się rozleniwił i ciężko mu się dziwić skoro wszyscy seryjnie marnują patelnie które im wystawia.
1
Jak widzę gre Ozila to wcale nie jestem na nie. Jedyny piłkarz, który gra do przodu, rzuca niewygodne podania i wykazuje się kreatywnością. W tej lidze po prostu marnuje swój potencjał. Pamietajmy ze za Mou to on z Ronaldo tworzyli główna siłe tego realu.
9
No cóż De Gea jest jednak dalej niepodważalnie najlepszy na świecie
0
co za mecz, bramki zaczarowane
0
Luis zejdź z boiska i czekaj do letniego okienka
1
Zależy jaka kontuzja. Dembele tez ma dwójkę
0
Tak.
0
Z kim gramy jak wyjdziemy?
7
Mogliby zrobić zrzutkę dla jego dzieci hehe
7
O to, ze piłka wylądowałaby pod jego nogami
0
Patrzcie cały czas na Albe
Należy go obwiniać?
0
Ty się śmiejesz, ale nasz duet deulo-suarez tez czeka na uzupełnienie
5
Po co robić ankietę, której wynik jest z góry znany
1
Są jakieś kontrole na granicy Polsko-Niemieckiej obecnie czy nie ma?
Takie pytanie zadałeś niedawno, ciężko było w Google wpisać?
1
Chyba nawiązujesz do Barcy Pepa, bo na pewno za Tito, czy Taty tego nie było.
Brakuje nam wykonawców.
Uważasz, ze ktokolwiek z naszej drugiej lini byłby w stanie posłałac taka piłkę jak Leo?
W ostatnich latach u nas tylko Xavi i Fabs mieli takie podanie.
0
skandal tak głośny jak doping Lanca Armstronga!?
Rozumiem, ze nie oglądałeś meczu z powodu grubego melanżu? Hehe
A tak serio, tez jestem zły, ale wiara w to, ze ktoś ustawia mecze w la liga jest śmieszna.
Sędzia był ustawiony prostopadle do lini bramkowej, boczny się zagapił i wyszło jak wyszło.
2
Pytanie tylko, czy trener powinien się sugerować wylewem w internecie. Moim zdaniem nie. Tez nie uważam, ze Paco to jest 9 na pierwszy skład Barcelony, ale jest w tym momencie dużo bardziej pożyteczny niż Suarez.
12
dobranoc.
3
W tym momencie Suareza nawet nie należy wymieniać wśród grona najlepszych.
Nie wiem jakim cudem jeszcze nie wylądował na ławce. Mam nadzieje, że chociaż częściowo mu wróci forma i uda się go sprzedać za jakiekolwiek pieniądze, bo jak tak dalej pójdzie i o to będę się obawiał.
1
Szkoda słów na to co dziś grali z przodu.
Messi to się boi podać do tych patalachow, bo wiaodmo, ze to zepsują lub nie pilnują lini.
Dembele wracaj
0
Deulo zejdź proszę z boiska na ostatnie 2 minuty, najlepiej z Suarezem
2
Suarez jest po raz kolejny naszym największym osłabieniem
A deulo jak wchodzi z ławki to chce go przebić
7
Messi może być niedokładny przez cały mecz, ale w tym samym meczu potrafi zagrać dokładniejsza piłkę niż 99% piłkarzy w swoich całych karierach
0
Można stracić dużo goli ważne żeby mniej od przeciwnika
5
Jakiś 8 razy większy poziom niż Suarez
0
Messi dziś jest mega niedokładny
0
chyba prędzej trzeba bardziej się zastanawiać nad tym co się piszę.
0
a to Valverde coś mówił o Paco, że ten mu zamknął usta?