1

Był w cieniu Messiego, niby problemy podatkowe, drużyna nie była układana pod niego

1

Asensio nigdzie się nie ruszy w realu ma wszystko

3

Ależ on ma tą nogę ułożoną

1

Conor all the way

0

Rakieta pozytywnie dziś, widać ze valverde widzi go w planach na drużynę

0

To pokaz mi Radek gdzie napisałem ze ilość dni na serwisie jest wyznacznikiem kibicowania.
Pokaz mi tez radzio, który mój komentarz nie ma (logicznego) sensu

0

Twoje czytanie ze zrozumieniem jest na innym poziomie, naprawdę. Jestem ciekaw czy jak czytasz jakiegoś newsa transferowego to tez tyle sobie dodajesz.

0

Aj i nie udało się zebrać poleceń radziu

1

Nie przejmuj się nim, on czasami takie głupoty tutaj wypisuje, sen długo na serwisie nie pobędzie (jess tylko jakoś 40 dni xd )

0

Alba strasznie irytujący dziś

0

Czy ja wiem coś tam próbuje ciągnąć grę, sporo wygranych pojedynków

3

Dlatego bo Vidal to tragedia dziś

0

Vidal tragedia dziś

0

Jak zakładałem konto był taki gościu o nicku dinaczclue i imponował mi komentarzami (miałem jakieś 13 lat Wiec jestem ciekaw czy nadal bym się z nimi zgadzal)
To stwierdziłem ze będę barcaclue

3

,,troszkę"

5

Oczywiście ze nie.
Piłkarz piłkarzowi nie równy.
W poprzednich sezonach już nie dawał rady Wiec nie wiem czemu niby w tym miałoby być inaczej

0

JAkie źródło, wiarygodne ?

0

Semedo za vidala
I 3 nowych graczy plus Roberto na pomocy w pierwszej 11 mogą namieszać

0

Jak codziennie się podaje jakaś plotę to w końcu trzeba trafić

0

Co z tego?
Jak się wymyśla codziennie jakaś plotkę to coś w końcu musi wyjść

5

Nikt z nas nie ma wtyków w Liverpoolu

3

Taki de bruyne to szkoda ze w Liverpoolu nie gra.
Za niego 150mln można by było dać

0

Przeczytaj moje ostatnie 2 komentarze ;)

0

We will see
Sztuki walki to nie piłka nożna. Rządzą się innymi prawami

2

A jak, Conor za 150 do wyjęcia 700

1

Bez przesady. Ma 20 lat oczekujemy ze się rozwinie, a nie ze będzie stał w miejscu

0

Conor win

0

Co za bzdury, oczywiście, ze się liczy. Inaczej w futbolu nie byłoby wpadek typu betis czy malaga.
Chyba, ze uważasz, ze piłkarze grają z 16 drużyna ligi z takim samym zaangażowaniem jak np. w finale lm

0

Co ma obiektywizm, a czego nie ma katalonik97?

0

Fakty są takie ze nie zagrał jeszcze i nie ma co go oceniać.
Piszesz, ze go nie skreślisz a następnie, ze nie ten zawodnik, profil itd.
W przypadku 4-2-3-1 nie trzeba być jakimś wirtuozem przykład khedira, Pepe za mou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?