barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Był w cieniu Messiego, niby problemy podatkowe, drużyna nie była układana pod niego
1
Asensio nigdzie się nie ruszy w realu ma wszystko
3
Ależ on ma tą nogę ułożoną
1
Conor all the way
0
Rakieta pozytywnie dziś, widać ze valverde widzi go w planach na drużynę
0
To pokaz mi Radek gdzie napisałem ze ilość dni na serwisie jest wyznacznikiem kibicowania.
Pokaz mi tez radzio, który mój komentarz nie ma (logicznego) sensu
0
Twoje czytanie ze zrozumieniem jest na innym poziomie, naprawdę. Jestem ciekaw czy jak czytasz jakiegoś newsa transferowego to tez tyle sobie dodajesz.
0
Aj i nie udało się zebrać poleceń radziu
1
Nie przejmuj się nim, on czasami takie głupoty tutaj wypisuje, sen długo na serwisie nie pobędzie (jess tylko jakoś 40 dni xd )
0
Alba strasznie irytujący dziś
0
Czy ja wiem coś tam próbuje ciągnąć grę, sporo wygranych pojedynków
3
Dlatego bo Vidal to tragedia dziś
0
Vidal tragedia dziś
0
Jak zakładałem konto był taki gościu o nicku dinaczclue i imponował mi komentarzami (miałem jakieś 13 lat Wiec jestem ciekaw czy nadal bym się z nimi zgadzal)
To stwierdziłem ze będę barcaclue
3
,,troszkę"
5
Oczywiście ze nie.
Piłkarz piłkarzowi nie równy.
W poprzednich sezonach już nie dawał rady Wiec nie wiem czemu niby w tym miałoby być inaczej
0
JAkie źródło, wiarygodne ?
0
Semedo za vidala
I 3 nowych graczy plus Roberto na pomocy w pierwszej 11 mogą namieszać
0
Jak codziennie się podaje jakaś plotę to w końcu trzeba trafić
0
Co z tego?
Jak się wymyśla codziennie jakaś plotkę to coś w końcu musi wyjść
5
Nikt z nas nie ma wtyków w Liverpoolu
3
Taki de bruyne to szkoda ze w Liverpoolu nie gra.
Za niego 150mln można by było dać
0
Przeczytaj moje ostatnie 2 komentarze ;)
0
We will see
Sztuki walki to nie piłka nożna. Rządzą się innymi prawami
2
A jak, Conor za 150 do wyjęcia 700
1
Bez przesady. Ma 20 lat oczekujemy ze się rozwinie, a nie ze będzie stał w miejscu
0
Conor win
0
Co za bzdury, oczywiście, ze się liczy. Inaczej w futbolu nie byłoby wpadek typu betis czy malaga.
Chyba, ze uważasz, ze piłkarze grają z 16 drużyna ligi z takim samym zaangażowaniem jak np. w finale lm
0
Co ma obiektywizm, a czego nie ma katalonik97?
0
Fakty są takie ze nie zagrał jeszcze i nie ma co go oceniać.
Piszesz, ze go nie skreślisz a następnie, ze nie ten zawodnik, profil itd.
W przypadku 4-2-3-1 nie trzeba być jakimś wirtuozem przykład khedira, Pepe za mou