barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hahaha ale by nas w konia zrobił xdddd
0
Jak przyjdzie Cou i mahrez, a nie sprzedamy ardy + jeszcze jednego zawodnika
To będzie jakieś kompletne nieporozumienie, nawet nie chcę o tym się rozpisywać bo chyba każdy będzie wiedział jak to będzie wygaldalo
0
1. Thiago Isco
3. Verratti
4. Cou
Nie wiem jak można przyznać Cou inne miejsce w tym zestawie jak 4
Tez chcę żeby przyszedł i tez go lubię, ale ludzie trochę obiektywizmu
2
Dawać mi inigo
Dwie kontuzje mogą się zdarzyć w obronie (verma to pewniak Wiec nie liczę) i wtedy jesteśmy w nieciekawej sytuacji
0
Dembele bez różnicy na którym skrzydle gra Wiec można szukać na obojętnie jakie skrzydło piłkarza
0
Ty wariacie podreślij lepiej dobrego newsa ;)
Pozdrawiam
0
Za rok powinnismy jakaś zbiórkę dla niego zrobić i co tydzień płacić xd
Bo takiej roboty tez by mi się nie chciało robić, przegląd LR z 24h dodatkowo twitter itd dzień w dzień to może być męczące
0
Swoją droga podoba mi się twój optymizm, od początku wierzysz w Cou
Zobaczymy jak to będzie.
Ja raczej jestem optymista (chociaż raczej nie aż takim jak Ty ;) ale myśle ze Cou + di Maria nie przejdzie.
Dowiemy się za dwa dni
0
kompletnie nie rozumiem po co nam Cou i di Maria, nie uwierzę w to xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co do 4, w GD rok temu najważniejszym od lat zagrał Paco.
W meczach w których gra, robi to na swoim poziomie, nie jest to Suarez, ale pamietajmy, ze jest rezerwowym, rzadko gra poniżej oczekiwań.
0
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/6wnk60/transfer_fee_vs_revenue_before_2008/
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/6wmvet/transfer_fee_vs_club_revenue/
Tyle na temat tego mitu
0
Dembele takiej nóżki nie ma ... jeszcze
0
Dorzucić im tego leszcza turana za free
4
Znacie ten moment, kiedy Messi zbija do środka z prawej flanki i znajduje się koło niego momentalnie 4 obrońców bo wiedza o tak dobrze ułożonej nodze, ze blokowanie to jedyny ratunek? No to teraz niech sobie radzą z identyczna sytuacja po lewej stronie jak Cou przyjdzie
0
True.
Chociaż nie uważam, ze trzeba koniecznie zastąpić Xaviego.
Bliżej nam teraz do 4-2-3-1 niż do 4-3-3
3
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5590783.html
http://www.fcbarca.com/78837-oceny-za-mecz-z-alaves.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
Do naczelnego ignoranta strony Veg85 mam nadzieję ze to czytasz
1
Słabe*
Dembele na dzień dzisiejszy to dwa poziomy niżej niż Ney
Semedo i deulo to za mało na sytuacje w której znajduje się Barca aby uznać okienko za przeciętne
Nie wspominając o wszystkich niesprzedanych pasożytach/graczy którzy i tak sobie nie pograją
1
A 100 dni to tak dużo? Wyeliminowałoby to sytuacje, w której ktoś ,,sabotuje" stronę i po ponad godzinie wyłapuje bana.
Ewentualnie przy dużej liczbie zgłoszeń (np ponad 10) automatycznie konto byłoby blokowana na czas aż ktoś by się temu przyjrzał.
3
Prosta sprawa możliwość komentowania po 100 dniach w serwisie
1
To z dryblingami to pojedyncze głosy, większość się zachwycała
1
Niektórych Polaków*
6
No nie wyszedł mu przerzut piętka nad głowa, oczywiście jest tysiąc urywek z tego.
Ogólnie normalna prezentacja atw zrobione
0
Nie zapominaj, ze odszedł Ney który jest lepszy zarówno od dembele jak i Cou
20
Liczysz na zielone, czy po co piszesz to kilka razy?
Zrozumieliśmy, podoba ci się :)
0
Umtiti jest starszy to po pierwsze, po drugie to zupełnie inna presja
1
A Benz nie robił wszystkiego?
Przecież ten gościu powinien mieć 4 bramki jak nic dziś
2
Remis lepszy niż nic, zawsze to 2 punkty do przodu
2
W sumie bramkarz zawalił ten strzał to nic specjalnego
3
Asensio crack