2

Hahaha ale by nas w konia zrobił xdddd

0

Jak przyjdzie Cou i mahrez, a nie sprzedamy ardy + jeszcze jednego zawodnika
To będzie jakieś kompletne nieporozumienie, nawet nie chcę o tym się rozpisywać bo chyba każdy będzie wiedział jak to będzie wygaldalo

0

1. Thiago Isco
3. Verratti
4. Cou
Nie wiem jak można przyznać Cou inne miejsce w tym zestawie jak 4
Tez chcę żeby przyszedł i tez go lubię, ale ludzie trochę obiektywizmu

2

Dawać mi inigo
Dwie kontuzje mogą się zdarzyć w obronie (verma to pewniak Wiec nie liczę) i wtedy jesteśmy w nieciekawej sytuacji

0

Dembele bez różnicy na którym skrzydle gra Wiec można szukać na obojętnie jakie skrzydło piłkarza

0

Ty wariacie podreślij lepiej dobrego newsa ;)
Pozdrawiam

0

Za rok powinnismy jakaś zbiórkę dla niego zrobić i co tydzień płacić xd
Bo takiej roboty tez by mi się nie chciało robić, przegląd LR z 24h dodatkowo twitter itd dzień w dzień to może być męczące

0

Swoją droga podoba mi się twój optymizm, od początku wierzysz w Cou
Zobaczymy jak to będzie.
Ja raczej jestem optymista (chociaż raczej nie aż takim jak Ty ;) ale myśle ze Cou + di Maria nie przejdzie.
Dowiemy się za dwa dni

0

kompletnie nie rozumiem po co nam Cou i di Maria, nie uwierzę w to xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co do 4, w GD rok temu najważniejszym od lat zagrał Paco.
W meczach w których gra, robi to na swoim poziomie, nie jest to Suarez, ale pamietajmy, ze jest rezerwowym, rzadko gra poniżej oczekiwań.

0

Dembele takiej nóżki nie ma ... jeszcze

0

Dorzucić im tego leszcza turana za free

4

Znacie ten moment, kiedy Messi zbija do środka z prawej flanki i znajduje się koło niego momentalnie 4 obrońców bo wiedza o tak dobrze ułożonej nodze, ze blokowanie to jedyny ratunek? No to teraz niech sobie radzą z identyczna sytuacja po lewej stronie jak Cou przyjdzie

0

True.
Chociaż nie uważam, ze trzeba koniecznie zastąpić Xaviego.
Bliżej nam teraz do 4-2-3-1 niż do 4-3-3

1

Słabe*

Dembele na dzień dzisiejszy to dwa poziomy niżej niż Ney

Semedo i deulo to za mało na sytuacje w której znajduje się Barca aby uznać okienko za przeciętne
Nie wspominając o wszystkich niesprzedanych pasożytach/graczy którzy i tak sobie nie pograją

1

A 100 dni to tak dużo? Wyeliminowałoby to sytuacje, w której ktoś ,,sabotuje" stronę i po ponad godzinie wyłapuje bana.

Ewentualnie przy dużej liczbie zgłoszeń (np ponad 10) automatycznie konto byłoby blokowana na czas aż ktoś by się temu przyjrzał.

3

Prosta sprawa możliwość komentowania po 100 dniach w serwisie

1

To z dryblingami to pojedyncze głosy, większość się zachwycała

1

Niektórych Polaków*

6

No nie wyszedł mu przerzut piętka nad głowa, oczywiście jest tysiąc urywek z tego.
Ogólnie normalna prezentacja atw zrobione

0

Nie zapominaj, ze odszedł Ney który jest lepszy zarówno od dembele jak i Cou

20

Liczysz na zielone, czy po co piszesz to kilka razy?
Zrozumieliśmy, podoba ci się :)

0

Umtiti jest starszy to po pierwsze, po drugie to zupełnie inna presja

1

A Benz nie robił wszystkiego?
Przecież ten gościu powinien mieć 4 bramki jak nic dziś

2

Remis lepszy niż nic, zawsze to 2 punkty do przodu

2

W sumie bramkarz zawalił ten strzał to nic specjalnego

3

Asensio crack

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?