0

Chodzi mi właśnie o opinie, ponieważ widzę że technicznie są podobne :)

0

Duża różnica jest pomiędzy LG G4 a LG G5? :) Oraz jak wypada w porównaniu do nich P10 Lite? Proszę o pomoc

4

4 dni temu byłem na La Rambli...

2

...Motocyklu* ;)

0

Kupiłeś ją może na jakiejś grupie na FB?

27

W życiu nie zamieniłbym Neymara na Dybalę ;) A co do Dybali to widzę go za 1-2 lata za Suareza.

0

Dlaczego wszyscy tak płaczą na temat Paulinho? To już pewne że trafi do Barcelony? :/

0

Pytanie skierowane do tych którzy byli już na Camp Nou ;) Bardziej polecacie górną cześć GOL 1 czy raczej dolną GOL 2? Chodzi mi o miejsce tuż za bramką.

0

Myślę że warto jest wymęczyć się te 26h w autokarze w zamian za El Classico na Camp Nou :D

0

Pierwszy poważniejszy wyjazd, prędzej byłem tylko w Gdańsku na Supermeczu. Jadę z Wrocławia

0

Ja się wybieram :)

2

Teraz liczę na zawieszenia Ramosa i Marcelo :D Chodź znając życie to Ramos 1 mecz dostanie...

0

Mam na myśli 2 połowę sierpnia gdy startuje liga bądź Superpuchar Hiszpanii jeżeli Barca wygra Puchar Króla :D

0

Mam plany w nadchodzące wakacje po raz pierwszy zobaczyć na żywo Barcę na Camp Nou i mam kilka pytań :) Warto jechać z fanklubem czy bardziej opłaca się jechać na własną rękę? Ile trzeba przygotować gotówki aby mieć na taki wyjazd podczas wakacji za powiedzmy 5 dni w jakimś tanim hostelu, dojazd, bilet na mecz oraz zwiedzanie Camp Nou, oraz oczywiście wyżywienie? Dla osób które mają to za sobą i zechcą odpowiedzieć na pytania dziękuję :)

0

Planuję w nadchodzące wakacje po raz pierwszy zobaczyć na żywo Barcę na Camp Nou i mam kilka pytań :) Warto jechać z fanklubem czy bardziej opłaca się jechać na własną rękę? Ile trzeba przygotować gotówki aby mieć na taki wyjazd podczas wakacji za powiedzmy 5 dni w jakimś tanim hostelu, dojazd, bilet na mecz oraz zwiedzanie Camp Nou, oraz oczywiście wyżywienie? Dla osób które mają to za sobą i zechcą odpowiedzieć na pytania dziękuję! :)

0

Szkoda, liczyłem na pojedynek Neymar vs Suarez :D

1

Czemu Suarez nie gra?

0

A co do tego że wszędzie piszą teraz o Uefalonie - Barca jest najlepsza i prawie każdy prócz ich kibiców jej nienawidzi :)

0

Gdy było w 85min 3-1 to pomyślałem sobie o... Ostatnim meczu Realu z Las Palmas, o ich farcie. I to się stało :D

4

Ludzie, powiedzcie że to ku^^a nie jest sen! VISCA EL BARCA!!!!!! Uefa dawała 0% szans? Niech wyjdą teraz! CUD

0

Jeszcze przynajmniej 2! Jaaazzddaaaa z nimi! Gdyby tak strzał Neymara wylądował w okienku a nie te 10cm od spojenia.... Trzeba wierzyć :)

0

Jednak bylo to Mandee - Superstar ;)

0

Otototo :D Tylko to byl jakis remix, poszukam. Dzięki

0

Chłopaki, pytanie :) Ostatnio w ucho wpadła mi piosneka ale nie wiem jak się nazywa. Leci min. W radiu Eska. Spiewa ją dziewczyna i co jakiś czas są słowa Like this i Super star, kojarzy ktoś? Dzięki!

1

Pi&^#ole, więcej Realu nie oglądam... Gdy grali z Villareal włączyłem przy 2-0, chwilę potem wiemy co sie stało. Dziś to samo, patrze koniec 1 połowy i 1-1, myślę nie oglądam bo i tak coś wcisną. Poszedłem pod prysznic, wracam a tam 1-3, tak więc z bananem na ryju idę w kierunku TV i zaczynam oglądać. Wiemy jak to się kończyło.

Wniosek: Nie oglądam Realu w tym sezonie. Amen.


PS. Halilović zagrał świetny mecz, bardzo na + :)

0

Jesteśmy ;) Jeżeli wygramy El Classico.

0

Nie gadaj.... :/ Jescze w Play-u się yebli i 2x doli ten bonus :) Czyli na nic prócz rozmów i zwyczajnych SMS nie nie moge liczyć?

0

Mam do jutra na karcie Play do wykorzystania niespełna 200zł i nie wiem co kupić poprzez SMS-a ;) Co polecacie? Interesuje mnie np. miesięczny czy kilkumiesięczny dostęp do oglądania jakiś filmów ( nie pornosy :P ) czy seriali, polecacie coś? Bo nie chcę aby 200zł poszło się .... Dzięki i liczę na waszą pomoc :D

0

Jest gdzieś w 1920x1080? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?