barcafan1789
Dołączył/a: lipiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi mi właśnie o opinie, ponieważ widzę że technicznie są podobne :)
0
Duża różnica jest pomiędzy LG G4 a LG G5? :) Oraz jak wypada w porównaniu do nich P10 Lite? Proszę o pomoc
1
https://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/meska-koszulka-pilkarska-2017-18-fc-barcelona-stadium-home/pid-11317238/pgid-12169766
4
4 dni temu byłem na La Rambli...
2
...Motocyklu* ;)
0
Kupiłeś ją może na jakiejś grupie na FB?
27
W życiu nie zamieniłbym Neymara na Dybalę ;) A co do Dybali to widzę go za 1-2 lata za Suareza.
0
Dlaczego wszyscy tak płaczą na temat Paulinho? To już pewne że trafi do Barcelony? :/
0
Pytanie skierowane do tych którzy byli już na Camp Nou ;) Bardziej polecacie górną cześć GOL 1 czy raczej dolną GOL 2? Chodzi mi o miejsce tuż za bramką.
0
Myślę że warto jest wymęczyć się te 26h w autokarze w zamian za El Classico na Camp Nou :D
0
Pierwszy poważniejszy wyjazd, prędzej byłem tylko w Gdańsku na Supermeczu. Jadę z Wrocławia
0
Ja się wybieram :)
2
Teraz liczę na zawieszenia Ramosa i Marcelo :D Chodź znając życie to Ramos 1 mecz dostanie...
0
Mam na myśli 2 połowę sierpnia gdy startuje liga bądź Superpuchar Hiszpanii jeżeli Barca wygra Puchar Króla :D
0
Mam plany w nadchodzące wakacje po raz pierwszy zobaczyć na żywo Barcę na Camp Nou i mam kilka pytań :) Warto jechać z fanklubem czy bardziej opłaca się jechać na własną rękę? Ile trzeba przygotować gotówki aby mieć na taki wyjazd podczas wakacji za powiedzmy 5 dni w jakimś tanim hostelu, dojazd, bilet na mecz oraz zwiedzanie Camp Nou, oraz oczywiście wyżywienie? Dla osób które mają to za sobą i zechcą odpowiedzieć na pytania dziękuję :)
0
Planuję w nadchodzące wakacje po raz pierwszy zobaczyć na żywo Barcę na Camp Nou i mam kilka pytań :) Warto jechać z fanklubem czy bardziej opłaca się jechać na własną rękę? Ile trzeba przygotować gotówki aby mieć na taki wyjazd podczas wakacji za powiedzmy 5 dni w jakimś tanim hostelu, dojazd, bilet na mecz oraz zwiedzanie Camp Nou, oraz oczywiście wyżywienie? Dla osób które mają to za sobą i zechcą odpowiedzieć na pytania dziękuję! :)
0
Szkoda, liczyłem na pojedynek Neymar vs Suarez :D
1
Czemu Suarez nie gra?
0
A co do tego że wszędzie piszą teraz o Uefalonie - Barca jest najlepsza i prawie każdy prócz ich kibiców jej nienawidzi :)
0
Gdy było w 85min 3-1 to pomyślałem sobie o... Ostatnim meczu Realu z Las Palmas, o ich farcie. I to się stało :D
4
Ludzie, powiedzcie że to ku^^a nie jest sen! VISCA EL BARCA!!!!!! Uefa dawała 0% szans? Niech wyjdą teraz! CUD
0
Jeszcze przynajmniej 2! Jaaazzddaaaa z nimi! Gdyby tak strzał Neymara wylądował w okienku a nie te 10cm od spojenia.... Trzeba wierzyć :)
0
Jednak bylo to Mandee - Superstar ;)
0
Otototo :D Tylko to byl jakis remix, poszukam. Dzięki
0
Chłopaki, pytanie :) Ostatnio w ucho wpadła mi piosneka ale nie wiem jak się nazywa. Leci min. W radiu Eska. Spiewa ją dziewczyna i co jakiś czas są słowa Like this i Super star, kojarzy ktoś? Dzięki!
1
Pi&^#ole, więcej Realu nie oglądam... Gdy grali z Villareal włączyłem przy 2-0, chwilę potem wiemy co sie stało. Dziś to samo, patrze koniec 1 połowy i 1-1, myślę nie oglądam bo i tak coś wcisną. Poszedłem pod prysznic, wracam a tam 1-3, tak więc z bananem na ryju idę w kierunku TV i zaczynam oglądać. Wiemy jak to się kończyło.
Wniosek: Nie oglądam Realu w tym sezonie. Amen.
PS. Halilović zagrał świetny mecz, bardzo na + :)
0
Jesteśmy ;) Jeżeli wygramy El Classico.
0
Nie gadaj.... :/ Jescze w Play-u się yebli i 2x doli ten bonus :) Czyli na nic prócz rozmów i zwyczajnych SMS nie nie moge liczyć?
0
Mam do jutra na karcie Play do wykorzystania niespełna 200zł i nie wiem co kupić poprzez SMS-a ;) Co polecacie? Interesuje mnie np. miesięczny czy kilkumiesięczny dostęp do oglądania jakiś filmów ( nie pornosy :P ) czy seriali, polecacie coś? Bo nie chcę aby 200zł poszło się .... Dzięki i liczę na waszą pomoc :D
0
Jest gdzieś w 1920x1080? :)