0

Jaką polecacie transmisję w internecie? Może być nawet bo arabsku, aby nie zacinało :) Będę wdzięczny

0

Nie wiem jak z redaktorami Barcy, ale redaktor realu nie śpi :) https://x.com/El_Jarek

0

Jeżeli gra w tych białych 11Pro, to pewnie używa ich ze względu na dopasowanie do strojów Realu :)

1

Dziś nad naszym niebem w godzinach wieczornych ukażą się niezwykłe gwiazdy, gwiazdy Blaugrany :)

0

Kasztany wieszali na Leo psy, a gdy nie mają Messiego to nie potrafią meczu wygrać i teraz wielce przepraszają ryzykując udział najlepszego piłkarza na świecie w El Classico - niech spie***ą ;)

4

Na zdjęciu Grimaldo ma spodenki z wyjazdowego zestawu a koszulkę i getry z domowego, tylko dlaczego? :D

2

Komentarz usunięty

0

1

Jutro wystawiłbym taki skład: Ter Stegen - Alba, Pique, Maschernao, S.Roberto - Iniesta, Busquets, Rakitić - Neymar, Suarez, Alves. Co sądzicie o takim ustawieniu? Ewentualnie Mascherno za Pique.

5

News: "SĘDZIA, Kameni i Weligton zabierają lidera" :D

6

Może nie na temat, ale przed chwilą oglądałem skróty La Ligi na Eleven i Halilović popisał się świetną asystą przy bramce na 3-2 :)

2

0

W 1 połowie Barca gra pornografie piłki nożnej...

0

Takie info podało nc+ na swoim fanpagu w komentarzach.

0

Kanały będą w HD, dostępne od 15:00 na kanałach 127 i 128 :)

34

Nainggolan - czekamy na Ciebie na Camp Nou ;)

27

Komentarz na Eleven to masakra... Od teksów po Suareize wyciszone i radio Eska w tle ;) komentarz o 1 sek szybszy od obrazu co denerwuje

1

Dzięki :) Messi widzę zdeklasował Suareza i Ronaldo :D

0

Wiadomo ile głosów zdobyli Suarez i Ronaldo?

0

Wiecie może ile będzie trwała ta gala? Ma ktoś link do planu? Dziękuje :)

0

Mogę prosić o linka do tego sopcastu? Nie wiem dokładnie o który Ci chodzi :)

3

Jeżeli masz laptop, to kabel HDMI i po sprawie :)

3

BRAMKA SUAREZA

4

iraizoz właśnie ląduje na moim TOP 5 piłkarzy, których nienawidzę. Jak leżał i nie chciał oddać piłki, gdybym tylko mógł być tam to wziałbym pierwszego lepszego kija i zaj***ł po jego łapach, straciłby czucie cwel głupi :) I jeszcze bodajże kartki nie dostał, a Pedro za protesty...

1

Nie wiem jak wy, ale kiedy straciliśmy bramkę na 4-3 już wiedziałem, że zaraz Sevilla wyrówna, miałem takie solidne przeczucie które się niestety spełniło...

1

Konflikt Messiego z Neymarem bo ten mu nie podal (rok temu tez Cris z Balem byli jak bracia a nie zapominajcie ze Messi tez ma swoje za uszami i tez czuje sie najwaznijeszy ) - oto powód fanboya Realu dlaczego Barca zgubi formę w ataku :) Jebłem

2

Vermaleen niech potrenuje górne podania, przerzuty bo tragedia...

1

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=yfpr7PrzATw

To jest mega :D

0

Superpuchar Europy bez Leo i Neymara?? No to zaje***cie :/

0

Do usunięcia ............................................................

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?