barcafan1789
Dołączył/a: lipiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaką polecacie transmisję w internecie? Może być nawet bo arabsku, aby nie zacinało :) Będę wdzięczny
0
Nie wiem jak z redaktorami Barcy, ale redaktor realu nie śpi :) https://x.com/El_Jarek
0
Jeżeli gra w tych białych 11Pro, to pewnie używa ich ze względu na dopasowanie do strojów Realu :)
1
Dziś nad naszym niebem w godzinach wieczornych ukażą się niezwykłe gwiazdy, gwiazdy Blaugrany :)
0
Kasztany wieszali na Leo psy, a gdy nie mają Messiego to nie potrafią meczu wygrać i teraz wielce przepraszają ryzykując udział najlepszego piłkarza na świecie w El Classico - niech spie***ą ;)
4
Na zdjęciu Grimaldo ma spodenki z wyjazdowego zestawu a koszulkę i getry z domowego, tylko dlaczego? :D
2
Komentarz usunięty
0
1
Jutro wystawiłbym taki skład: Ter Stegen - Alba, Pique, Maschernao, S.Roberto - Iniesta, Busquets, Rakitić - Neymar, Suarez, Alves. Co sądzicie o takim ustawieniu? Ewentualnie Mascherno za Pique.
5
News: "SĘDZIA, Kameni i Weligton zabierają lidera" :D
6
Może nie na temat, ale przed chwilą oglądałem skróty La Ligi na Eleven i Halilović popisał się świetną asystą przy bramce na 3-2 :)
2
0
W 1 połowie Barca gra pornografie piłki nożnej...
0
Takie info podało nc+ na swoim fanpagu w komentarzach.
0
Kanały będą w HD, dostępne od 15:00 na kanałach 127 i 128 :)
34
Nainggolan - czekamy na Ciebie na Camp Nou ;)
27
Komentarz na Eleven to masakra... Od teksów po Suareize wyciszone i radio Eska w tle ;) komentarz o 1 sek szybszy od obrazu co denerwuje
1
Dzięki :) Messi widzę zdeklasował Suareza i Ronaldo :D
0
Wiadomo ile głosów zdobyli Suarez i Ronaldo?
0
Wiecie może ile będzie trwała ta gala? Ma ktoś link do planu? Dziękuje :)
0
Mogę prosić o linka do tego sopcastu? Nie wiem dokładnie o który Ci chodzi :)
3
Jeżeli masz laptop, to kabel HDMI i po sprawie :)
3
BRAMKA SUAREZA
4
iraizoz właśnie ląduje na moim TOP 5 piłkarzy, których nienawidzę. Jak leżał i nie chciał oddać piłki, gdybym tylko mógł być tam to wziałbym pierwszego lepszego kija i zaj***ł po jego łapach, straciłby czucie cwel głupi :) I jeszcze bodajże kartki nie dostał, a Pedro za protesty...
1
Nie wiem jak wy, ale kiedy straciliśmy bramkę na 4-3 już wiedziałem, że zaraz Sevilla wyrówna, miałem takie solidne przeczucie które się niestety spełniło...
1
Konflikt Messiego z Neymarem bo ten mu nie podal (rok temu tez Cris z Balem byli jak bracia a nie zapominajcie ze Messi tez ma swoje za uszami i tez czuje sie najwaznijeszy ) - oto powód fanboya Realu dlaczego Barca zgubi formę w ataku :) Jebłem
2
Vermaleen niech potrenuje górne podania, przerzuty bo tragedia...
1
https://www.youtube.com/watch?t=21&v=yfpr7PrzATw
To jest mega :D
0
Superpuchar Europy bez Leo i Neymara?? No to zaje***cie :/
0
Do usunięcia ............................................................