barcafan87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ile Gasparta można nie lubić, to ma rację, jeśli Guardiola nie przedłuży kontraktu to będzie to kiepsko wyglądało. Można by wtedy powiedzieć, że jak się wszystko (albo prawie wszystko udawało) to był trenerem, a jak się nagle zaczęło walić to zrezygnował i uciekł gdzie indziej.
Bo nie sztuką jest być trenerem kiedy jest dobrze i wszystko się układa, ale wtedy kiedy jest źle i trzeba wszystko na nowo poukładać.
0
Nie będzie łatwo, ale mimo wszystko łatwiej niż Milanem.
0
Ciekawi mnie jak RFEF uzasadni, że karta dla Thiago była słuszna.
0
impossible is nothing
0
Może to i nie SB, ale zawsze Madryt.
0
Strata dla Warszawy/Polski, że nie chce szkółki Barcy. To Polska jest na 70 miejscu w rankingu Fifa, a nie Hiszpania. To my mamy problem z właściwym szkoleniem dzieci/młodzieży, a nie Katalonia.
0
Mam nadzieje, że to nie następcy Henrique i Keirrisona.
0
Najlepiej będzie jak Barca zrobi szpaler, a chwilę później wbije realowi kilka brameczek i udowodni kto jest lepszy.
0
No i dobrze. Nie chcą kasy z biletów na podwyżkę dla Krystyny to nie :P A poza tym ja też nie byłbym szczęśliwy, gdyby real grał jakiś finał na CN, no chyba że z Barcą.
0
Nigdy nie zapomnę jego bramki w meczu z Milanem w 2006 roku dającej Barcie awans do finału LM.
0
Jak przeczytałem o tym, że Busquets ma otwarte złamanie to pomyślałem sobie, że piłkarze Barcy założyli się o grubą kasę kto w tym sezonie będzie miał poważniejszą kontuzję.
0
Klub może i cieszy się żelaznym zdrowiem, szkoda że z piłkarzami gorzej panie Rosell :/
0
No to przydałoby się jeszcze rozwiązać kwestie Henrique i Keirrisona.
0
No to zostaje jeden cel na którym trzeba się skupić - Liga Mistrzów.
0
0
Dlaczego "nieszczęsne", powiedział to co wszyscy (no może prawie wszyscy) cules wiedzą i to co myślą na ten temat.
0
A ja sądzę, że jakby wtedy Pepe trafił do Barcy to albo Rijkaard (a później Guardiola) by go ustawił do pionu, albo by szybko opuścił CN.
0
Czy 7-14 dni przerwy Sancheza zostały już oficjalne potwierdzone przez klub, czy to tylko dalej spekulacje medialne ?
0
Dobrze, że rewanż będzie na CN.
0
A władze LFP pewnie znowu uznają, że nic się nie stało.
0
Fajnie by było, ale niech Villa się lepiej nie spieszy z powrotem na boisko tylko dobrze wyleczy kontuzję.
0
No jasne, bo to przecież Barca ma wtyki wszędzie, a real jest nieustannie krzywdzony. Żenada.
0
Z całym szacunkiem do Pepa Guardioli, raczej wszyscy wiedzą, że Pepe jednak zrobił to chcący.
0
No to chyba oczywiste, że klub chce przedłużyć kontrakt z Puyolem.
0
Szkoda, że odchodzi, ale jak to już ktoś napisał - nie da się zatrzymać wszystkich. Poza tym Riveola jest środkowym pomocnikiem, a tych w Barcie dostatek. Najgorsze jest jednak to, że trenował w Barcie od 6 roku życia, a teraz odchodzi za darmo.
0
Brazylijczyk wyznał też, że "technicznie" 24 letni Messi i 71 letni Pelé są "praktycznie na takim samym poziomie" - to zdanie mnie totalnie rozwaliło. Niczego głupszego w tym roku jeszcze nie słyszałem.
0
Na grafikach wyglądają beznadziejne. Może to kwestia złego odwzorowania kolorów. Mam nadzieję, że w rzeczywistości nie będą takie blade.
0
Świńskim ryjem by pewnie nie dostał, ale ciepło kibice na CN też by go raczej nie przyjęli.
0
Głupi czy kretyn ?
0
Od jakiegoś czasu wiadomo, że Pepe to idiota i boiskowy bandyta. Szkoda, że nikt w Madrycie tego nie widzi. I w najbliższym czasie nic się nie zmieni, bo jedyna kary jakie go spotykają to czerwone kartki raz na jakiś czas, a szatni Żoze pewnie przybił mu piątkę za to że dobrze wykonał robotę i podeptał rywali.
Ale i tak najlepiej to podsumował Aguado - "Pepe poprosił o zmianę, by zdążyć przed północą, gdy zamykają szpital psychiatryczny".