barcafan87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ras White Nigga
Jasne, że Bojan nie jest obecnie warty 20 mln euro, tak jak to napisałem w swoim komentarzu. Ale tak samo moim zdaniem Fabregas nie jest wart 46 mln, Rossi 45 mln, a Sanchez 35 mln. Chodzi o to, że jeśli wszyscy zawyżają ceny piłkarzy to dlaczego Barca ma być dobrym wujkiem i sprzedawać piłkarzy taniej. Dlatego sądzę, że jeśli Bojan ma odejść to za dużą kasę, nawet za większą niż jest warty. Barca powinna postawić twarde warunki, czyli coś w stylu "albo dajecie za Bojana 15 mln euro albo spadajcie".
0
Skoro za Fabregasa Arsenal chce 46mln euro, Villareal za Rossiego 45mln, a Udinese za Sancheza 35mln to czemu Barca ma być gorsza - niech Roma zapłaci 20mln i Bojan jest ich. Bo dlaczego Barca na odbiegać od reszty i sprzedawać piłkarzy po niskich cenach. Wszyscy chcą kosmicznych pieniędzy za piłkarzy to niech Barca też takich żąda.
0
Ciekawe czy przeprosił, bo chciał przeprosić, czy dlatego że zasugerował mu to np. jego agent.
Inna rzecz to, że wcale nie musiał przepraszać, bo to co powiedział nie było jakieś naganne. Bo przecież nikt go nie zmusi, żeby odnosił sukcesy z Barcą. Będzie chciał grać w innym klubie to jego wybór.
0
Oby tylko Barca w porę odpuściła i nie dała się wciągnąć w te bezsensowne podbijanie ceny. Lepiej nikogo nie sprowadzić, niż sprowadzić dużo za drogo.
0
Cena z kosmosu. Ale nie będę zdziwiony jak Real tyle wyłoży :/
0
Szkoda, że nie wiadomo ile Roma jest gotowa wyłożyć $$ za Bojana. Mam tylko nadzieję, że w przypadku ewentualnego transferu Barca nie da się wydymać i nie puści Bojana za 2-3 mln euro tylko za jakąś poważniejszą kwotę.
0
@wjemrzenje
No właśnie chyba Ibrahimovic, Hleb, Caceres to nie jest skończona historia. Wszyscy są nadal zawodnikami FCB na wypożyczeniu (Caceres pewnie niedługo zostanie sprzedany).
Ale nie o to chodzi. Problem jest w tym, że Barca ma zaskakująco dużo nieudanych transferów, na których traci mnóstwo kasy. I kupowanie Rossiego za 30 mln, który najprawdopodobniej będzie tylko zmiennikiem to już lekka ekstrawagancja.
0
Niby fajnie, ale 30 mln to jednak trochę za dużo. I nie chodzi mi o to, że Rossi nie jest tyle warty, ale Barca powinna szukać tańszych wzmocnień (patrz Affelay), bo w ostatnich latach trochę za bardzo szasta kasą (Ibrahimovic, Hleb, Czyhrinsky, Caceres, Kerisson, Henrique). Przy takiej polityce za kilka lat może okazać się, że Barca będzie musiała sprzedać swoich czołowych zawodników, żeby nie zbankrutować.
0
Pewnie plotka, ale potencjalnie transfer Ibrahimovica z Barcy do Realu miałby jedną zaletę. Nikt nie zapłaci więcej za Zlatana niż Real (no może poza Man City). A nie sądzę, żeby ten ewentualny transfer wzmocnił Real, co najwyżej Ibra będzie psuł atmosferę w Realu jak Żoze 'Por que' Mourinho będzie co cały czas sadzał na ławie.
0
Trochę szkoda, że nie z Realem w finale :/
0
Dobrze że Pique tak mówi, tylko czy przy następnym meczu Barca-Real Ramos znowu nie postanowi dać w twarz, któremuś ze swoich reprezentacyjnych "kolegów".
0
Jak na Amerykę Południową to dobrze, że dostał w twarz, a nie kulkę w łeb :/ Bo i takie rzeczy tam to nie rzadkość.
A następnym razem niech do baru zabiera roślejszych przyjaciół.
0
Litości 45 mln euro.
0
@Messi1992
Według mnie dobrze, że odszedł. Ale nie do końca zgodzę się z Tobą, że był za słaby do gry w Barcelonie. Problemem nie były jego umiejętności piłkarskie, ale fakt że nie respektował reguł jakie panują w drużynie. Nie zaakceptował, że są zawodnicy lepsi od niego i że świat nie kręci się w okół niego. Pomijam już fakt publicznego krytykowania Pepa.
0
Szkoda, że przez kontuzje nie pokazał w Barcelonie swoich możliwości. Ale cóż, skoro nie ma realnych szans na występy to dobrze, że odejdzie. W każdym razie życzę mu powodzenia.
0
Co za koleżka. Najpierw daje po mordzie Puyolowi, jedzie po Barcie i jej zawodnikach, a teraz to o wszystkim zapomnijmy.
0
Kamień z serca, bo nie daj Boże chciałby wrócić na CampNou :)
0
Mam nadzieję, że nie będzie to kolejny świetny interes jak z Czyhrynskim. Kupimy za 25 mln, żeby za rok sprzedać za 15 mln. No po prostu czysty "zysk" :/
0
A ja się dziwię jego słowom. Ostatnie mecze Barcy z Realem rozwaliły mu atmosferę reprezentacji i nie wiadomo, czy Hiszpanie będą dalej grali tak jak na Euro 2008 i MŚ 2010, a ten koleżka chce więcej takich pojedynków ?!?
0
A ja się zastanawiam dlaczego nie włączali Soriano na niektóre mecze do kadry pierwszego zespołu Barcy tak jak Fontasa, czy Bartrę ??
0
Myślałem, że sezon 08/09 był magiczny. Ale obecny wcale nie jest gorszy.
No i na dodatek Barca B wygrała 5:1, i piłkarze ręczni zdobyli puchar europy :)
0
Bez niego pewnie nie było wygranej w finale CL w 2006. Dwie genialne asysty.
0
Takie wycenianie piłkarzy jest bez sensu. Jedno że te ceny są czysto teoretyczne - bo nie wiadomo ile faktycznie ktoś byłby skłonny zapłacić za np. Messiego. Drugie to to że piękno futbolu sprowadza się - znowu - do pieniędzy. A po trzecie jasne jest, że nikt w najbliższym czasie, nawet nie pomyśli o pozbyciu się Messiego, Xaviego, czy Iniesty.
0
Kupować go tylko po to, żeby blokował miejsce w Barcie B wychowankom albo od razu wypożyczyć ... jak dla mnie bez sensu.
0
Szkoda tylko, że VV nie pobił rekordu Liańo.
0
Wenger i Arsenal zaczynają mnie coraz bardziej wkurzać. Zamiast powiedzieć jasno, że Fabregas nie jest na sprzedaż to wyznaczają jakąś niedorzeczną cenę. Bo według mnie cena 57 mln euro za Fabregasa na chwilę obecną jest po prostu z dupy wzięta.
0
Ciekawe ile kasy Atletico będzie chciało za Forlana i Aguero. Pewnie dużo za dużo.
0
znowu się zaczyna :/
0
KUZ you made my day :)
0
następny Keirrison czy inny Henrique :/