barcafan8804
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiem do czego bijesz? Od dawna wiadomo że Cr jest najczęściej oddającym strzały piłkarzem i dodam że statystyka skuteczności jest dla niego bezlitosna.
5
Też uważam że Cr zawsze spija cała śmietankę. Real zagrał bardzo dobrze i trzeba się będzie ich obawiać jak do gry na stałe wejdą Asensio i Isco.
Natomiast denerwuje mnie gloryfikowanie CR za takie mecze owszem strzelił 3 gole ale czy grał dobrze w tym meczu?? Jak on zrobi 2 dobre dryblingi to jest zachwyt jak Messi zrobi 2 to jest nic cisza, bo Messi musi zrobić 10 żeby było wow!
Gole takie jak te z całym szacunkiem ale strzelają też inni gracze (też 3 gole) i nigdy nie widziałem takiego jarania się.
0
Szacun! Więcej takich graczy!!!
0
Dokładnie tak.
0
To nie on będzie decydował za co go ocenią.
0
"Ja jestem przekonany ze jak LA coruna zagrałaby na swoim optymalnym poziomie to byłby remis."
No powiem Ci że masz tupet wygrali na wyjeździe 2 6 ale pewnie masz rację depor w formie by ich roznioslo.....
0
Nie ramos klaskał do sędziego a do Pique pokazywał inny gest (mówiącej ręki).
0
Nie dałem przecinka. Wiem że nie była za oklaski :)
10
Ramos czerwona bezpośrednio, atak na złamanie nóg plus oklaski do sędziego = 1 mecz zawieszenia.
Neymar 2 żółte jedna za wiązanie buta a druga (nie pamietam) oklaski w stronę bocznego arbitra = 3 mecze zawieszenia (2 mecze przed el classico)
Same fakty.
0
Proszę was!!! Myślicie w ogóle?! Jest końcówka sezonu i co ma gosc powiedzieć?? Że ty ty i ty out po sezonie ??? Wiecie jak pracuje pracownik który dostaje wypowiedzenie......?
0
A ja bym powiedział że ogólnie jest słaby tylko ma wielkie serducho do walki i jest zadziorny.
1
Włącz myślenie.
0
Ty myślisz że robienie transferów to jak pójście do sklepu po bułki??
1
A za nadmierna agresję nie powinien dostać min 3 meczy?
0
Do sędziego były kierowane oklaski a do Pique gest. Zobaczyłem jeszcze raz . Ty jesteś żałosny bo nawet ci się sprawdzić nie chce jak było.
0
Ta. Czytałem dzisiaj prasę w nocy bo oni mają wcześnie i wpadło mi parę perełek w oko hahaha
0
Danielo 11 aktywny jak nigdy ;)
0
Wszystko ok ale z tym że by nas zjedli to się absolutnie nie zgodzę. Wystarczy zobaczyć na statystyki i ogólny obraz gry naszej drużyny która narzuca swój styl każdej drużynie. Mamy najwięcej strzelonych goli i najmniej straconych w lidze a tylko dlatego jesteśmy w takiej sytuacji w lidze bo wiele razy daliśmy dupy z ogórkami do tego parę błędów sędziów i mamy zagrożone zwycięstwo w la liga.
2
A Neymara do kibica. Udowodnisz? Właśnie chodzi o to!
9
Za klaskanie i wyzwiska ramos nic nie dostanie !!! Sędzia nie odnotował tego w protokole ..... czemu mnie to nie dziwi.....
2
A Zidane poraz kolejny pokazał że ma więcej szczęścia niż rozumu. To wystawienie bale po kontuzji hahahaha nawet ja w fotabll manager gościowi po kontuzji co najwyżej dam jakiś ogon.
0
Idiota. Flustrat! Zamach na nogi takiego piłkarza! Przecież jak Leo by nie wyskoczył to złamane oba pszczele!!!
4
Dla ramosa kryminał za zamach na nogi takiego piłkarza!!!!! Dno!!
0
Ta masz rację. Oni takich lubią.
0
Nie wiem. Bo jak dla mnie to on jest ciepły hehe
0
A na WP nowe informacje na temat gwałtu Ronaldo hehe zobaczymy jak teraz pod dywan pójdzie
2
Tak w świetle prawa to jest skandal. Piłkarz ma tysiące powodów żeby klaskac a sędzia nie ma możliwości oceniania jego intencji. Równie dobrze mógł powiedzieć że klaskal do kibica który stał za sędziom i nikt mu tego nie udowodni. Wyrok bez dowodów! Co innego zachowanie CR który w twarz powiedział sędziemu " ty skur******" i nie dostał nic a dowód jest......
1
Takie zachowanie nie powinno dziwić a być normalne.
2
I zostanie zapchaj dziura. Ale dobry amulet jak był w klubie to był tryplet heheh;)
0
Ty się obudz bo ja przeżywam najwspanialsze lata kibicowania temu klubowi. (Tytuły)