2

Nie wiem do czego bijesz? Od dawna wiadomo że Cr jest najczęściej oddającym strzały piłkarzem i dodam że statystyka skuteczności jest dla niego bezlitosna.

5

Też uważam że Cr zawsze spija cała śmietankę. Real zagrał bardzo dobrze i trzeba się będzie ich obawiać jak do gry na stałe wejdą Asensio i Isco.
Natomiast denerwuje mnie gloryfikowanie CR za takie mecze owszem strzelił 3 gole ale czy grał dobrze w tym meczu?? Jak on zrobi 2 dobre dryblingi to jest zachwyt jak Messi zrobi 2 to jest nic cisza, bo Messi musi zrobić 10 żeby było wow!
Gole takie jak te z całym szacunkiem ale strzelają też inni gracze (też 3 gole) i nigdy nie widziałem takiego jarania się.

0

Szacun! Więcej takich graczy!!!

0

Dokładnie tak.

0

To nie on będzie decydował za co go ocenią.

0

"Ja jestem przekonany ze jak LA coruna zagrałaby na swoim optymalnym poziomie to byłby remis."
No powiem Ci że masz tupet wygrali na wyjeździe 2 6 ale pewnie masz rację depor w formie by ich roznioslo.....

0

Nie ramos klaskał do sędziego a do Pique pokazywał inny gest (mówiącej ręki).

0

Nie dałem przecinka. Wiem że nie była za oklaski :)

10

Ramos czerwona bezpośrednio, atak na złamanie nóg plus oklaski do sędziego = 1 mecz zawieszenia.

Neymar 2 żółte jedna za wiązanie buta a druga (nie pamietam) oklaski w stronę bocznego arbitra = 3 mecze zawieszenia (2 mecze przed el classico)

Same fakty.

0

Proszę was!!! Myślicie w ogóle?! Jest końcówka sezonu i co ma gosc powiedzieć?? Że ty ty i ty out po sezonie ??? Wiecie jak pracuje pracownik który dostaje wypowiedzenie......?

0

A ja bym powiedział że ogólnie jest słaby tylko ma wielkie serducho do walki i jest zadziorny.

1

Włącz myślenie.

0

Ty myślisz że robienie transferów to jak pójście do sklepu po bułki??

1

A za nadmierna agresję nie powinien dostać min 3 meczy?

0

Do sędziego były kierowane oklaski a do Pique gest. Zobaczyłem jeszcze raz . Ty jesteś żałosny bo nawet ci się sprawdzić nie chce jak było.

0

Ta. Czytałem dzisiaj prasę w nocy bo oni mają wcześnie i wpadło mi parę perełek w oko hahaha

0

Danielo 11 aktywny jak nigdy ;)

0

Wszystko ok ale z tym że by nas zjedli to się absolutnie nie zgodzę. Wystarczy zobaczyć na statystyki i ogólny obraz gry naszej drużyny która narzuca swój styl każdej drużynie. Mamy najwięcej strzelonych goli i najmniej straconych w lidze a tylko dlatego jesteśmy w takiej sytuacji w lidze bo wiele razy daliśmy dupy z ogórkami do tego parę błędów sędziów i mamy zagrożone zwycięstwo w la liga.

2

A Neymara do kibica. Udowodnisz? Właśnie chodzi o to!

9

Za klaskanie i wyzwiska ramos nic nie dostanie !!! Sędzia nie odnotował tego w protokole ..... czemu mnie to nie dziwi.....

2

A Zidane poraz kolejny pokazał że ma więcej szczęścia niż rozumu. To wystawienie bale po kontuzji hahahaha nawet ja w fotabll manager gościowi po kontuzji co najwyżej dam jakiś ogon.

0

Idiota. Flustrat! Zamach na nogi takiego piłkarza! Przecież jak Leo by nie wyskoczył to złamane oba pszczele!!!

4

Dla ramosa kryminał za zamach na nogi takiego piłkarza!!!!! Dno!!

0

Ta masz rację. Oni takich lubią.

0

Nie wiem. Bo jak dla mnie to on jest ciepły hehe

0

A na WP nowe informacje na temat gwałtu Ronaldo hehe zobaczymy jak teraz pod dywan pójdzie

2

Tak w świetle prawa to jest skandal. Piłkarz ma tysiące powodów żeby klaskac a sędzia nie ma możliwości oceniania jego intencji. Równie dobrze mógł powiedzieć że klaskal do kibica który stał za sędziom i nikt mu tego nie udowodni. Wyrok bez dowodów! Co innego zachowanie CR który w twarz powiedział sędziemu " ty skur******" i nie dostał nic a dowód jest......

1

Takie zachowanie nie powinno dziwić a być normalne.

2

I zostanie zapchaj dziura. Ale dobry amulet jak był w klubie to był tryplet heheh;)

0

Ty się obudz bo ja przeżywam najwspanialsze lata kibicowania temu klubowi. (Tytuły)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?