barcafan8804
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no ile jeszcze tych artykułów o remontadzie?!
Przestać gadać zacisnąć kciuki i mocno wierzyć! A nie co chwile pompowanie balonika a później rozczarowanie i wylewane pomyj na piłkarzy i trenera.
2
Ci którzy głośno mówią o odrobieniu strat jak by to było coś na co szansę są przynajmniej 50 % powinni zejść na ziemię.
Lepiej zachować milczenie i zachować nadzieję niż pompować balonik.
0
To po co to gadanie o maszynie grającej do 40stki?
1
Chodzi mi o to że prawie zawsze już od kilku lat gdy mu nie idzie to zawsze jest temat mikro kontuzji której nigdy nikt nie potwierdza nic więcej. Takie żałosne alibi w moim mniemaniu.
0
Dal im remis w meczu w którym nie pomagał nic i nic nie grał. Ciężko nazwać karnego i uderzenie głową w końcówce meczu z las Palmas jako coś dobrego jak na takiego asa.
0
Zmień w 3 na 1 hehe
0
Walić ZDF. Nawet jak będzie to oglądaj gdzie indziej
0
A u CR klasyka! Jak to bywa po słabym występie niby kontuzja niby zmęczenie hahahaha. Przecież to maszyna !!!
2
Alen powiem wam że mi przypomina sami wiecie kogo
0
Ale wpływa na kibiców a kibice na graczy i drużynę
0
Taka podstawowa sprawa to niech Enrique najpierw się określi czy zostaje czy nie! Co to w ogóle jest??! Jak mu zależy na dobrze drużyny to niech powie co dalej. Żeby było wszystko jasne.
3
Luz? Cr jest napięty jak plandeka na żuku.
0
Jak my mamy akcje sam na sam to komentatorzy cisza bez emocji jak Atletico ma akcje to darcie ryja....
0
Odpowiedz sobie na pytanie ile oni wygrali w ostatnich latach i czy nie może im się trafić moment wypalenia który jest naturalny. Czy aby twoje wymagania nie są zbyt wysokie ??? Pomyśl ile drużyn na świecie wygrywa najpierw tryplet później dublet i teraz jesteśmy w finale pkt i liga jest żywa.
3
Racja. Roberto jest kot ale już od pewnego czasu było widać że go zwyczajnie zajeździł i zgasł. Jak by chociaż w minimalny sposób rotował to Roberto by zachował ciągłość.
5
Najpierw niech Enrique podejmie decyzję czy będzie trenerem na przyszly sezon a nie domaga się transferu. Zarząd ani kibice nie wiedzą jaka jest przyszłość trenera bo ten nie wie a będą mu transfery robić no shit
0
Jak przyszedł Enrique to jakie mieliście do niego oczekiwania? A teraz zobaczmy jak wygląda dorobek w gablocie z trofeami! Po wspaniałych sezonach zawsze musi być słabszy okres.
Mam pytanie jakie mielibyscie oczekiwania do nowego trenera? Czy nie takie jakie osiągnął Enrique?...
0
Montoya to się nawet nie zaczął.
1
Pisałem to już parę miesięcy temu że on już nie daje rady bo gra zawsze kiedy może a pozycja wymagająca. Przez to zmęczenie na pewno cześć błędów. Mi ten gracz imponuje. A niektórym widzę że się trochę w glowach poprzewracalo i zachowują się jak Hala dzieci. Sprzedać kupić itp.
Nie rozumiem oczekiwań co do drużyny!!! 1 sezon tryplet 2 sezon dublet 3 sezon jesteśmy w finale cdr i liga jest możliwa. Co wy chcecie drużyny która co roku wszystko wygrywa???!!!!
0
Człowieku ogarnij się.
0
Co to za transfer w ogóle?!! Ani on nie jest wysoki, ani nie jest dryblerem!!! Równie dobrze można Rafinhom zagrać na ataku i tyle samo korzyści będzie.
0
Ogarnij się...
0
Veratti marzenie!!
0
Transfery praktycznie wszystkie były słabe. Rakitic, Paco, Gomes to gracze do bezpiecznej gry. U nas profil zawsze był taki że mieliśmy dynamiczną pomoc która potrafiła wejść do przodu. U Ivana jest fajnie z umiejętnościami ale fizycznie on jest tragiczny zanim się obróci z piłką to już jest przy nim obrońca i pachnie stratą. Za tyle co na nich wydaliśmy powinniśmy kupić klasowe go prawego obrońcę bo i tak często graliśmy Denisem i Rafinhom.
0
No właśnie chodzi mi o te gigantyczne pieniądze za takich graczy.
0
A tak z rzeczy obiektywnych to muszę przyznać że Zubi robił lepsze transfery niż obecny dyrektor.
1
Tak skreslajcie teraz trenera zawodników bo dostali w****dol!! To jest życie i nie zawsze jest kolorowo! Sezon temu wygrali Ligę 2 sezony temu tryplet!! Jak teraz wygramy puchar to tragedia widzę dla niektórych. Idąc tokiem rozumowania to nie ma drużyny na świecie która by sprostała oczekiwaniom co po niektórych! Nikt nie powie o genialnym PSG tylko o słabej Barcelonie !
3
Mógł też równie dobrze zagrać słabo.
1
Wiecie co było przyczyną słabego rozegrania?
Środkowi obroncy, bo przy zaczynaniu akcji nasi obrońcy nawet gdy mieli mnóstwo wolnego miejsca wtedy gdy nasi pomocnicy byli kryci to szukali krótkich podań lub bezpośredniego zagrania do MSN zamiast ruszyć środkiem dynamicznie to by dało ruch w środku co dało by więcej możliwości do rozegrania. Za statyczne w tym meczu. Psg odcieło możliwość rozgrywania naszym wszystkim graczom z przodu ale dając pole do popisu w wyprowadzaniu piłki naszym obrońcom który zazwyczaj są bardzo dobrzy w tym elemencie co mnie zdziwiło w tym meczu ze grają aż tak zachowawczo. Mówię oczywiście o tych okresach gry kiedy psg nie stosował presingu pod naszą bramką.
0
Niech Ci nie będzie wstyd doceń klasę jaką zaprezentował psg