barcafan8804
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie jego wina. Co Ty myślisz że on tylko odpowiada za transfery? To nie FM
0
Nie mów mi co bym zrobił bo mnie nie znasz.
Podatki płaci się w kraju w którym się zarabia i mieszka. Teraz wystarczy poczekać, przypominam że Messi też nie odrazu został skazany.
0
A ja jak bym zarabiał tyle baniek to nawet by mi przez myśl nie przeszło żeby jeszcze ryzykować!
5
Hahah kapitan grzmot!!!!! A miał być taki uczciwy chciał bym zobaczyć miny tych rycerzy którzy Messiego chcieli zlinczowac a tu taki psikus :).
Coś musi być na rzeczy bo nawet Madrycka prasa o tym piszę.
7
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Jest na pewno garstka ludzi którzy by odmówili.
0
Mark
Alba Umtiti Pique Roberto
Iniesta Busi Rafinha
MSN
3
Był pod grą i widać że piłka go nie parzy. Nie wiem czy w ogóle Ty oglądaleś mecz bo on się wyróżniał.
0
Oglądam mecze fioletowych i na palcach jednej ręki bym policzył ich dobre występy w tym sezonie. Są na pewno mniej regularni niż my. I warto pamiętać że zawsze mieliśmy spadek formy w grudniu.
4
Kluivert to był mój ulubiony piłkarz. A szczerze wątpię żeby odszedł do tego kraju i ligi. Po co zmieniać słoneczną Barcelonę gdzie twoja rodzina mieszka od dawna i grasz w drużynie która w każdym meczu jest faworytem?
1
Jak nie ma Iniesty czyli rozgrywającego który potrafi nie tylko dograc ale ma też ciąg na bramkę i potrafi się zachować w tłoku. Nasi inni pomocnicy to niestety typowi wspomagający. Może coś będzie z Rafinha i Suareza ale to nuta przyszłości a przydał by się taki Isco który by to dał natychmiast.
0
Jedyne pocieszenie ze dalej zależymy od siebie. Oby znowu był genialny wybuch formy jak po wpadce z tym samym przeciwnikiem nie tak dawno...
1
Wiem że news o naszym Craku ale trafiłem na śmieszne info w internetach na temat rywala Messiego
http://viralka.pl/11-dowodow-na-to-ze-cristiano-ronaldo-jest-gejem-teraz-juz-nie-mam-watpliwosci/
10
To ten co kopie w kręgosłup jak nikt nie patrzy?
0
Ale ja myślę inaczej.
3
Laporta głupiec działa na szkodę klubu byle tylko do władzy się dostać. ... a kiedyś miałem go za Cule!
1
Ronaldo według ocen nie był nawet w pierwszej 5 swoich zespołów. Gość zbiera laury za wszystkie tytuły trochę to naciągane i niesprawiedliwe.
1
A myślałem ze to Portugalia i Real wygrali.
1
Kurcze nie wiedziałem że trzeba zrobić tak niewiele żeby zdobyć ZP hahaha
1
Złota piłka nie określa najlepszego piłkarza w historii określa go jego gra i to co zostawi w głowach ludzi którzy go widzieli w akcji. ZP to miły dodatek na zakończenie sezonu, porzywka dla mediów nadająca ton rywalizacji na poziomie indywidualnym bo co by było jak by co roku zdobywał ją jeden piłkarz. ......
1
Zobaczysz że odejdzie za grosze. Obstawiam ze około 5 do 10 max mln . Możemy się założyć.
0
Słuchaj jeżeli gość nie gra na swojej nominalnej pozycji mimo kontuzji rywala to chyba o czymś świadczy. A Jeden dobry sezon w Sevilli nie czyni go niewiadomo kim. Wielu było takich piłkarzy jednego sezonu. A to że go nigdy nie lubiłem przyznaje wpływa to na moją krytykę jego.
2
Jak by był coś wart to znalazł byś się chociaż 1 kupiec. A cena za jaką Barcelona jest w stanie go oddać jest na pewno mocno promocyjna.
0
Jak się dowiedziałem że do nas przyszedł to nie mogłem uwierzyć! On nie ma jakości i nie będę się więcej rozpisywał po prostu nic jakości.
0
Człowiek orkiestra! Wolny maestro, 2 asysty marzenie i do tego presing a o dryblingu nie wspomnę. Jeden z lepszych meczy Messiego jakie widziałem.
0
Wyluzuj przyznaje trochę przesadziłem; ).
Przypomniał mi się na szybko okres w którym chyba w ciągu roku mu 2 razy przedłużali kontrakt.
0
Bardziej chyba chodzi o ten okres w którym przegrał CA i był wtedy w dołku odejście z reprezentacji itp.
Mam nadzieję że zostanie do końca kariery.
0
Masz racje poleciał em.
0
A mi się wydaje że Messi nie chcę znowu przedłużać umowy bo w jego przypadku przekracza to granice dobrego smaku. Ile razy można przedłużać kontrakt? ?
8
Pieniądze; );)
0
Pomocnicy a nie obrońcy.