0

I nie masz LM ;)

0

Nie straciłeś programu tylko zmienił się program. C+ sport masz nadal wiec nic nie ugrasz. Mam ten sam problem.

36

Super ta gala była uśmiałem się co nie miara. Messi ręce w kieszeniach totalny luzik i do tego cały czas zacieszal do prowadzącej heheh. Jak go nie lubić?
Złota piłka czeka! !

1

Super ta gala była uśmiałem się co nie miara. Messi ręce w kieszeniach totalny luzik i do tego cały czas zacieszal do prowadzącej heheh. Jak go nie lubić?

2

Nolito to jeździec bez głowy. Dlatego Barcelona go nie chciała. Bardzo dobry drybler ale on musi być nr 1 w drużynie inaczej go nie ma. W celcie jest właśnie tym nr 1 i mu tam dobrze.

0

Jeżeli się nie mylę to Neymar ma klauzulę około 190 mln........

0

I na Hazarda by było; )

1

CR nie ma startu do Messiego. Ma niefart że gra w jego epoce.

0

Komentarz usunięty

8

Madrid, cabron saluda el campeon"

0

Ale nie płacisz za cyfrę pewnie ja kupiłem tylko po to żeby oglądać la ligę

0

Czyli oglądanie meczu ukochanej drużyny w słabej jakości na necie łeeeeeeeeee!!!!!!

0

Panowie wiecie może coś na temat transmisji meczu? Tzn. Czy gdzieś w tv się pojawi ewentualnie czy na tym eleven będzie? Cyfra mnie skrzywdzila i się błąkam po internecie. .....

0

Bo to może bardziej rygorystyczne zasady wprowadzone w tym sezonie. Tak jak PL teraz za symulke 3 mecze..... Bardzo dobrze.

1

Nie dość że nie miał racji to jeszcze takie szczeniackie odzywki. ....weź przestań!

0

Za parę dni 1 kolejka a tu jeszcze nie wiadomo czy się obejrzy w tv.........

2

Puknijcie się w głowy z tym jonczeniem na sędziów!
Zachowujecie się tak kibice mierd po porażce. Przegraliśmy i trzeba to przyjąć na klatę!

0

Tak mnie wk..w.ła to nc+ że prawie zapomniałem o dzisiejszym meczu!

0

Na infolinii nc+ cały czas mówią że nie mają takiej informacji i trwają jeszcze procedury przetargowe.........
Jest jeszcze nadzieja? Czy to tylko niekompetencja ludzi z nc+ i na tydz przed ligą oni nie wiedzą czy ją będą transmitować....... shit

0

Ja lece na starych warónkach:) czyli mam dwie karty i dwa dekodery do multiroom i jedną kartę i dekoder dałem ziomkowi i się składamy po połowie. (40zł)

0

Mecz w necie jest słaby. Kurcze ciekawe jak to rozwiążą bo nie wieżę żeby nie było la ligi w żadnej stacji tv

0

Ja też dzwoniłem i mi powiedziała że nie ma oficjalnego potwierdzenia.

0

Też mam rok umowy i bym się w....il delikatnie bo tylko dla la ligi to badziewie kupiłem

0

Może to eleven wejdzie w skład nc jako nowy kanał bo oni nie nadają cyfrowo. A na necie wątpię czy dadzą sobie radę z serwerami jak GD będzie grało. ....

0

To już potwierdzone?

0

Racja. Czesto tak już mieliśmy że wygrywamy wysoko i wkrada się rozluźnienie.

63

Odbiegając od tematu to fajną rzecz zauważyłem mianowicie że Ronaldo już nie jest porównywany do Messiego tylko do Hazarda. ;)

1

Jedyne co za nim przemawia to zdjęcie reklam bo to mnie boli ponad 100 letnia tradycja! !! Ale może tego dokonać ktoś inny nie koniecznie Laporta

2

I będzie rzucał kłody pod nogi naszemu obecnemu prezydentowi a przez to naszemu klubowi. Będzie robił wszystko żeby dostać się do stołka. Miał moje poparcie ale tracił je wraz z jego kampanią i pokazał swoją twarz

2

Szewcio jeszcze pogra 2-3 sezony a Gerard ma 28 lat Bartra jest jak znalazł na miejsce szewcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?