barcafan8804
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I nie masz LM ;)
0
Nie straciłeś programu tylko zmienił się program. C+ sport masz nadal wiec nic nie ugrasz. Mam ten sam problem.
36
Super ta gala była uśmiałem się co nie miara. Messi ręce w kieszeniach totalny luzik i do tego cały czas zacieszal do prowadzącej heheh. Jak go nie lubić?
Złota piłka czeka! !
1
Super ta gala była uśmiałem się co nie miara. Messi ręce w kieszeniach totalny luzik i do tego cały czas zacieszal do prowadzącej heheh. Jak go nie lubić?
2
Nolito to jeździec bez głowy. Dlatego Barcelona go nie chciała. Bardzo dobry drybler ale on musi być nr 1 w drużynie inaczej go nie ma. W celcie jest właśnie tym nr 1 i mu tam dobrze.
0
Jeżeli się nie mylę to Neymar ma klauzulę około 190 mln........
0
I na Hazarda by było; )
1
CR nie ma startu do Messiego. Ma niefart że gra w jego epoce.
0
Komentarz usunięty
8
Madrid, cabron saluda el campeon"
0
Ale nie płacisz za cyfrę pewnie ja kupiłem tylko po to żeby oglądać la ligę
0
Czyli oglądanie meczu ukochanej drużyny w słabej jakości na necie łeeeeeeeeee!!!!!!
0
Panowie wiecie może coś na temat transmisji meczu? Tzn. Czy gdzieś w tv się pojawi ewentualnie czy na tym eleven będzie? Cyfra mnie skrzywdzila i się błąkam po internecie. .....
0
Bo to może bardziej rygorystyczne zasady wprowadzone w tym sezonie. Tak jak PL teraz za symulke 3 mecze..... Bardzo dobrze.
1
Nie dość że nie miał racji to jeszcze takie szczeniackie odzywki. ....weź przestań!
0
Za parę dni 1 kolejka a tu jeszcze nie wiadomo czy się obejrzy w tv.........
2
Puknijcie się w głowy z tym jonczeniem na sędziów!
Zachowujecie się tak kibice mierd po porażce. Przegraliśmy i trzeba to przyjąć na klatę!
0
Tak mnie wk..w.ła to nc+ że prawie zapomniałem o dzisiejszym meczu!
0
Na infolinii nc+ cały czas mówią że nie mają takiej informacji i trwają jeszcze procedury przetargowe.........
Jest jeszcze nadzieja? Czy to tylko niekompetencja ludzi z nc+ i na tydz przed ligą oni nie wiedzą czy ją będą transmitować....... shit
0
Ja lece na starych warónkach:) czyli mam dwie karty i dwa dekodery do multiroom i jedną kartę i dekoder dałem ziomkowi i się składamy po połowie. (40zł)
0
Mecz w necie jest słaby. Kurcze ciekawe jak to rozwiążą bo nie wieżę żeby nie było la ligi w żadnej stacji tv
0
Ja też dzwoniłem i mi powiedziała że nie ma oficjalnego potwierdzenia.
0
Też mam rok umowy i bym się w....il delikatnie bo tylko dla la ligi to badziewie kupiłem
0
Może to eleven wejdzie w skład nc jako nowy kanał bo oni nie nadają cyfrowo. A na necie wątpię czy dadzą sobie radę z serwerami jak GD będzie grało. ....
0
To już potwierdzone?
0
Racja. Czesto tak już mieliśmy że wygrywamy wysoko i wkrada się rozluźnienie.
63
Odbiegając od tematu to fajną rzecz zauważyłem mianowicie że Ronaldo już nie jest porównywany do Messiego tylko do Hazarda. ;)
1
Jedyne co za nim przemawia to zdjęcie reklam bo to mnie boli ponad 100 letnia tradycja! !! Ale może tego dokonać ktoś inny nie koniecznie Laporta
2
I będzie rzucał kłody pod nogi naszemu obecnemu prezydentowi a przez to naszemu klubowi. Będzie robił wszystko żeby dostać się do stołka. Miał moje poparcie ale tracił je wraz z jego kampanią i pokazał swoją twarz
2
Szewcio jeszcze pogra 2-3 sezony a Gerard ma 28 lat Bartra jest jak znalazł na miejsce szewcia.