2

Kibicuję od 98 ale to co się dzieje w ostatnich 10 latach jest piękne!!!

0

Zasłużył. Nie ma co zawsze zostawial serce na boisku.

0

Dokładnie. Ich zawodnik po zwodzie neya nie ruszył na piłkę tylko w stronę Neymara żeby go zatrzymać. Patrząc na bilbao to przypominali Atletico poprzednich meczy.

27

Jest Moc! ! Herosi piłki nożnej!

1

To jest zagrywka do kampanii wyborczej Laporty.

2

Moim zdaniem powinien przyjąć zaproszenie, że względu na Xaviego. A co z tego że jest Trenerem Bayernu? Jest koniec sezonu wygrał ligę i chyba może sobie pozwolić na mecz i to finał LM!!!

1

Bzdura. Drużyna się zagrała złapała wiatr w żagle i poczuli moc. Z tych informacji nic nie można wywnioskować, coś tam napisali ble ble ble coś tam coś tam. ...

0

ciężko im będzie. Argentyna z takim napadem jest że szok. Ale w pomocy mogło by być lepiej.

0

Już bardziej Vietto, ale Dybala też spoko.

7

Mieli wszystko pod kontrolą? ! Bez jaj!

0

Messi ma tak szybką nogę że wywołał falę uderzeniowa która powaliła Boatenga. Nie do zatrzymania! !!!

0

Messi ma tak szybką nogę że wywołał falę uderzeniowa która powaliła Boatenga:)

4

Wtedy to Ronaldo będzie miał 34 lata

0

A ja mam mieszane uczucia co do Rakiticia.
On gra dobrze gdy ma dużo czasu i miejsca, nie radzi sobie z presingiem drużyny przeciwnej. A to przez to że jest strasznie mało zwrotny i wolny. Poza tym ma dobrą technikę i nieźle podanie ale braki fizyczne są u niego bardzo widoczne gdy się trzeba szybko z piłką obrócić.

0

Bez sensu. Ale dzięki za ciekawostkę pana Leszka:)

4

Dlaczego na 4 bramki mówi się poker? Przecież powinno się mówić kareta. ....
Zawsze mnie to dziwi, może gram w innego pokera. ...

1

Moim zdaniem dyskusje i wymowne gesty w stronę sędziego powinny być karane kartkami. Wyeliminowało by to takie bezsensowne dyskusję z arbitrami. Brawo dla tego sędziego bo być może on zapoczatkuje taki właśnie sposób na uporanie się z gadatkami.

1

City mistrz Anglii, Psg mistrz Francji, Bayern mistrz Niemiec, Juventus mistrz Włoch.
Prawdziwa Liga mistrzów!

0

No pewnie musi udowodnić to osobą na forum.

7

Nie ma to jak obwiniać Messiego o to że gra dla jednego klubu z którym wygrał 3 LM. Coś za co powinien być szacunek obruciliscie w coś co można mu wypomniec. Na razie to jest najlepszym strzelcem, najlepszym asystentem w PD ma 4 Z i jest młodszy o ponad 2 lata.
Patrząc na to co robią Agüero Silva Hazard i ini to raczej Messi by się sprawdził w tej "mocnej lidze"

0

Jednorazowy wybryk. Bo mistrz nad mistrzów się pojawił hehe

0

1

19

2

Bo Mourinho ma drużyny w których jest multum topowych zawodników a i tak muruje. Atletico prócz Ardy i Grizmana. ..... nic

0

Kurcze mam mieszane uczucia co do Rakiticia. Gość ma dobrze ułożona stopę, nawet ma trochę techniki ale jest strasznie wolny gdy dostaje piłkę. Chodzi mi o to że jak na topowy klub to trochę jest za mało zwrotny zwinny i bardzo wolno operuje piłką.

0

Dzięki wielkie; ).

3

Czekam na prezent urodzinowy w postaci wygranej. Fajna sprawa urodziny i mecz Barcelony. Czego chcieć więcej; )

0

Niech trenują. 3 bramkami wygrana. ... idealny prezent na urodziny.

0

Moim zdaniem było trochę braków ale głównie przez naprawdę dobrą grę Sewilli. To był bardzo trudny mecz a nie którzy traktują tą Sewille jak by była Granada. Rakitic mnie nie przekonuje, on jest dobry technicznie dobre podanie ale jest strasznie wolny i mało zwrotny Przez co nadaję się tylko na spotkania gdzie mamy kontrolę. Fizycznie jest dramat. ... to nie gracz na miarę Barcelonskiej pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?