barcafan8804
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kibicuję od 98 ale to co się dzieje w ostatnich 10 latach jest piękne!!!
0
Zasłużył. Nie ma co zawsze zostawial serce na boisku.
0
Dokładnie. Ich zawodnik po zwodzie neya nie ruszył na piłkę tylko w stronę Neymara żeby go zatrzymać. Patrząc na bilbao to przypominali Atletico poprzednich meczy.
27
Jest Moc! ! Herosi piłki nożnej!
1
To jest zagrywka do kampanii wyborczej Laporty.
2
Moim zdaniem powinien przyjąć zaproszenie, że względu na Xaviego. A co z tego że jest Trenerem Bayernu? Jest koniec sezonu wygrał ligę i chyba może sobie pozwolić na mecz i to finał LM!!!
1
Bzdura. Drużyna się zagrała złapała wiatr w żagle i poczuli moc. Z tych informacji nic nie można wywnioskować, coś tam napisali ble ble ble coś tam coś tam. ...
0
ciężko im będzie. Argentyna z takim napadem jest że szok. Ale w pomocy mogło by być lepiej.
0
Już bardziej Vietto, ale Dybala też spoko.
7
Mieli wszystko pod kontrolą? ! Bez jaj!
0
Messi ma tak szybką nogę że wywołał falę uderzeniowa która powaliła Boatenga. Nie do zatrzymania! !!!
0
Messi ma tak szybką nogę że wywołał falę uderzeniowa która powaliła Boatenga:)
4
Wtedy to Ronaldo będzie miał 34 lata
0
A ja mam mieszane uczucia co do Rakiticia.
On gra dobrze gdy ma dużo czasu i miejsca, nie radzi sobie z presingiem drużyny przeciwnej. A to przez to że jest strasznie mało zwrotny i wolny. Poza tym ma dobrą technikę i nieźle podanie ale braki fizyczne są u niego bardzo widoczne gdy się trzeba szybko z piłką obrócić.
0
Bez sensu. Ale dzięki za ciekawostkę pana Leszka:)
4
Dlaczego na 4 bramki mówi się poker? Przecież powinno się mówić kareta. ....
Zawsze mnie to dziwi, może gram w innego pokera. ...
1
Moim zdaniem dyskusje i wymowne gesty w stronę sędziego powinny być karane kartkami. Wyeliminowało by to takie bezsensowne dyskusję z arbitrami. Brawo dla tego sędziego bo być może on zapoczatkuje taki właśnie sposób na uporanie się z gadatkami.
1
City mistrz Anglii, Psg mistrz Francji, Bayern mistrz Niemiec, Juventus mistrz Włoch.
Prawdziwa Liga mistrzów!
0
No pewnie musi udowodnić to osobą na forum.
7
Nie ma to jak obwiniać Messiego o to że gra dla jednego klubu z którym wygrał 3 LM. Coś za co powinien być szacunek obruciliscie w coś co można mu wypomniec. Na razie to jest najlepszym strzelcem, najlepszym asystentem w PD ma 4 Z i jest młodszy o ponad 2 lata.
Patrząc na to co robią Agüero Silva Hazard i ini to raczej Messi by się sprawdził w tej "mocnej lidze"
0
Jednorazowy wybryk. Bo mistrz nad mistrzów się pojawił hehe
0
1
19
2
Bo Mourinho ma drużyny w których jest multum topowych zawodników a i tak muruje. Atletico prócz Ardy i Grizmana. ..... nic
0
Kurcze mam mieszane uczucia co do Rakiticia. Gość ma dobrze ułożona stopę, nawet ma trochę techniki ale jest strasznie wolny gdy dostaje piłkę. Chodzi mi o to że jak na topowy klub to trochę jest za mało zwrotny zwinny i bardzo wolno operuje piłką.
0
Dzięki wielkie; ).
3
Czekam na prezent urodzinowy w postaci wygranej. Fajna sprawa urodziny i mecz Barcelony. Czego chcieć więcej; )
0
Niech trenują. 3 bramkami wygrana. ... idealny prezent na urodziny.
0
Moim zdaniem było trochę braków ale głównie przez naprawdę dobrą grę Sewilli. To był bardzo trudny mecz a nie którzy traktują tą Sewille jak by była Granada. Rakitic mnie nie przekonuje, on jest dobry technicznie dobre podanie ale jest strasznie wolny i mało zwrotny Przez co nadaję się tylko na spotkania gdzie mamy kontrolę. Fizycznie jest dramat. ... to nie gracz na miarę Barcelonskiej pomocy.