0

@Jaca27
Aj dont anderstend

0

@cules96
Tamten mój usunięty miał 19 poleceń w 20 minut.

8

@Rastafarnianin
Tylko 1/4 majątku? Co tak mało.

34

Dlaczego mój wpis o rządzie wydającym 319 mln na wybory, a w tym czasie ludzie w domach szyją maseczki dla szpitali został usunięty? Czyżby inne poglądy polityczne? Zabolało że ktoś wbił szpile w kaczą partię?

0

@ranger3120
Ja akurat mam fajnie. Mieszkam w bloku, ale w salonie i na balkonie mam cały dzień cień i chłód. W okół drzewa, park. Jedynie od sypialni i kuchni mi grzeje planeta masakrycznie.

0

@Bykunn
U mnie w Lubinie cmentarz miejski również zamknięty i to już od ładnych parę dni

0

@tadzik447
No właśnie na tvpis Polonia mówili, że będą wszystkie cmentarze zamknięte, nie wiem czy od dziś, ale przed świętami mają być zamknięte i podczas świąt też

0

W jedynej słusznej telewizji mówią właśnie żeby nie planować odwiedzin grobów zmarłych przed świętami, bo wszystkie cmentarze są obecnie zamknięte o.O

1

@NeroTFP
Podobnie miałem pod żabką parę dni temu. Pod sklepem i w sklepie żywej duszy, ale nie wpuści wiadomo bo przepisy. A po godzinie 12 kilku seniorów przyszło.

2

@Misugi14
I ten Norek udający Korzeniowskiego. Mistrzostwo XD

1

@AmigoBlancos
Kozakken Boys fajna nazwa klubu XD

1

@MichalZZZ
Whisky, na bogato a co tam

1

@MichalZZZ
Ja poprosze. Pamiętaj o lodzie

1

@prokofiew
Identyczna sytuacja u mnie. Zapasy zrobione, zimny browar i balkonik :)

9

@FeloRPS
A co to małe dziecko żeby je pilnować? Chłop ma 31 lat. Jeśli to prawda, to niezły dzban z niego.

0

@Hushovt
Jakiś Chińczyk pewnie wie o co chodzi.

1

@IronSanHybrid
Przepraszam chciałem dobrze

0

@Criss18Barca
U mnie średnio. Zwalniają ludzi zatrudnionych przez agencję/urząd pracy, ci bezpośrednio na firmę, w tym ja jesteśmy bezpieczni. Mamy postojowe 100% do końca kwietnia.

0

@IronSanHybrid
Hedwiga ogarnie temat ;P

5

Jak doniósł portal Money.pl policjanci z Wrocławia 1 kwietnia, a więc po zaostrzeniu obostrzeń urządzili sobie na Komendzie Wojewódzkiej huczną imprezę, w której uczestniczyło nawet 100 osób

Podczas tego przyjęcia wręczane były nagrody i żegnani byli funkcjonariusze odchodzący na emeryturę, a całemu temu przedsięwzięciu przygrywała orkiestra.
Policjanci podczas tej imprezy nie byli zaopatrzeni w maseczki oraz rękawiczki. Nie zachowywali oni również wymaganego dwumetrowego odstępu od drugiej osoby.
Całą tą sprawą zajęła się już Komenda Główna Policji w Warszawie.

0

@adiimeen
Jasne będzie wymiana za Lautaro

0

@Bobo25
Ani ja ni mam. jak żyć

0

@puyol_presidend5
Jakbym tak zrobił, to mógłbym już nie wracać XD

4

@Martwy
Ja z tych utworów obecnie na topie lubię Sanah- "Szampan". Dziewczyna nie jest zepsuta. Skromna taka, skromny makijaż, ubiór nie wyzywający. I w dodatku młoda, 23 lata. I bardzo ładna :p

2

@Triv44
Zaraz ci ktoś napisze, że z głodu albo przez aborcję umiera więcej ludzi i nikt o tym nie mówi.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BaRcA!FaN
Ok kończę z tobą dyskusje. Nie mam zamiaru z takim trollem dalej pisać.

1

@BaRcA!FaN
O to się nie martw. Słuch nie zaginie dopóki zostanie muzyka, ciuchy i klipy na YT.

0

@BaRcA!FaN
Każdy człowiek w życiu popełnia błędy i każdy zasługuje na drugą szansę. Chada swoją wykorzystał. Nakłaniał młodzież w swoich kawałkach żeby nie żyli tak jak on kiedyś. Wyrobił się i wyszedł na ludzi, zarobił na tym hajs jakiego ty pewnie nie zobaczysz na oczy.

I jeszcze jedno. On będzie zawsze pamiętany i wspominany, w przeciwieństwie np. do ciebie.

0

@mesqueunbarca
Takim jak on nie przetłumaczysz nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?