0

bez komentarza raz można się pomylić,ale kurwa siedem

0

Ma 100mln,ale tylko dla klubów z Włoch

0

Ulubone Ronaldo PENALTY :)

0

To jest idealna pora,a zwłaszcza Hiszpanie o tej godzinie są w najlepszej dyspozycji,bo o 13 mecze są nudne.

0

Jest

0

Ależ staty Antoine Griezmana bramka i asysta

3

I przy okazji od razu -13 :)

0

Dajcie Panu Szpakowskiemu żyć on ma już 66 lat, więc mnie nie dziwią jego pomyłki.

0

W 2 lidze hiszpańskiej gra l'Anson Charlie

0

Sorki,ale się pomyliłem z tym Amerykaninem Moorem

0

np. w Niemczech Sancho

0

Tak jest

0

Dzięki :)

0

Czemu w Masterchefie jest p. Kuroń skoro w poprzednim odcinku odpadła?

0

Efekt Marcelino.

0

Chodzi mi o to jakie jest to bezsensowne myślenie latem : dajmy za niego 200 mln warto
ddziś : nawet złamanego grosza bym za niego nie dał

0

pewnie po reklamach.

3

to na Suareza było też szkoda pieniędzy,bo nie strzelał na początku

0

Polsat

0

Oby się utrzymało!!!

0

Pałac Kultury to przecież radziecki pałac więc trzeba zburzyć (ironia)

0

Było

0

Polska, Urugwaj, dania ,Maroko

0

Czy opłaca się iść do liceum o kierunku medialno-prawnym?

0

Tak troche czekał na imprezę urodzinową

0

Levante

0

Mógłbyś powiedzieć dlaczego?

0

Czy to możliwe,że 15-latek może zostać sędzią piłkarskim.

28

No i oczywiście jeszcze o mnie zapomniałeś : )

0

Tak, z paczki wypożyczeń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?