barcaforever6666
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
HAHA tak to Niemcy dominowali !!
1
W tym sezonie Semedo zdecydowanie lepszy, jak na razie Carvajal wogóle bez formy jest.
0
Zobacz jego ławkę ma samych defensywnych zawodników
2
Nie przesadzaj on jest trenerem a nie ty on wie co robić. Widocznie niektórzy się nie starają na treningu
1
Nie
1
PSG nam go nie sprzeda
0
To tylko 15zł a do wyciągnięcia 22tyś
0
Jak myślicie wejdzie?
Valencia - Leganes 1
Monaco - Guingamp 1
Tottenham - Crystal Palace 1
SKRA-Łuczniczka 1
Resovia- Indykpol 2
ZAKSA-Onico 2 set powyżej 46.5 punktów
Stoke - Leicester 2
Man.city-Arsenal 1
Chelsea- Man.utd 2
Augsburg - bayer 2
Freiburg- Schalke 2
Leipzig-Hannover 1
Barca- Sevilla 1
1
a
0
i teraz Atalanta
0
Dosłownie tylko,nawet Milan nie psuje
1
- Na pewno czeka nas ciężki mecz m.in. ze względu na Angulo. Myślę, że to jednak rywale muszą się nas bać. Z spotkaniu z Wisłą stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji. Pokazaliśmy, że potrafimy zagrozić bramce rywala. Zabrakło trochę skuteczności i szczęścia - zaznacza Robert Gumny. - Wiemy, że Górnik wiele bramek zdobywa ze stałych fragmentów gry. Przeanalizujemy jak zdobywają bramki. My też strzelamy w ten sposób, potrafimy trafiać też z gry
żródło LechPoznań.pl
0
Ja za 2 zł miałem do wyciągnięcia 30 tys,a Lokomotiv psuje
0
OFICJALNIE : Demarai Gray podpisał kontrakt z Leicester City na 4 lata
1
Samuel Castillejo kontuzjowany wypada na przynajmniej 1 miesiąc
0
- Ten mecz będzie dla nas najlepszą okazją do tego, by odpowiednio zareagować po tym, co się stało - nawiązał Owen do klęski 0:5 na zakończenie zmagań 14. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.
- Do Gdyni jedziemy po to, żeby zrobić swoją robotę i chcemy sięgnąć po trzy punkty. Po meczu z Koroną zebraliśmy się we własnym gronie i porozmawialiśmy. Wszyscy doskonale wiemy, że to, co wydarzyło się w poniedziałek jest nie do zaakceptowania. Przeanalizowaliśmy dokładnie spotkanie z drużyną z Kielc i odkładamy to już na bok - zapewnia opiekun Lechii.
- Jako sztab szkoleniowy skupiliśmy się na sferze psychologicznej i chcieliśmy dotrzeć do głów zawodników, aby skupili się na pozytywnych rzeczach. Na pewno na ten mecz wybierzemy odpowiedni skład - podsumował Adam Owen.
żródło: Lechia.pl
0
Eder przedłużył w czwartek kontrakt z Interem Mediolan
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komu Ronaldo strzelił 1 gola w Lidze Mistrzów?
0
Stefano Salvatori nie żyje. Zmarł w wieku 49-lat
5
Nuno Espirito Santo jest kandydatem na nowego menedżera Evertonu
[sky sports]
1
Prawie na pewno .
0
Barcelona powinna się zainteresować Jennsem Odgaardem .18-latek w swoim 1 meczu primavery Interu strzelił 3 bramki . I do tego ten chłopak w tamtym sezonie grał w pierwszym zespole Lyngby zaliczając 16 występów i 6 bramek.
3
- Moje odczucie jest takie,że zabijamy futbol.Podążamy za modelem NBA.Dzisiaj nie komentujemy występów drużynowych, a analizujemy statystyki indywidualne Niedługo będziemy rozdawać trofea za to,kto wykonał najwięcej dryblingów i podań. Wcześniej w programach rozmawiano o ruchach,analizowano grę. teraz komentatorzy ograniczają się do dwóch rzeczy :
"strzelił, jest wielki" i "przestrzelił,jest słaby"
[Karim Benzema]
1
Zawodnik Africa Sports National, Parfait Guiagon, trenuje z Barceloną
Parfait Guiagon to jeden z największych talentów piłki afrykańskiej, odkryty w poprzednim sezonie w lidze Wybrzeża Kości Słoniowej. Zaledwie szesnastoletni zawodnik spędził ostatnich kilka dni w Barcelonie w Ciutat Esportiva Joan Gamper, gdzie trenował z juniorami oraz rezerwami „Dumy Katalonii”.
Urodzony 22 lutego 2001 roku piłkarz występuje na pozycji pomocnika w Africa Sports National. Mimo młodego wieku zdobywał już statuetki dla najlepszego zawodnika miesiąca ligi, był mianowany odkryciem rozgrywek oraz znalazł się w jedenastce sezonu iworyjskiej ekstraklasy.
Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej do lat 17 przed kilkoma miesiącami był już blisko wyjazdu z ojczyzny, gdy zaczęło o niego zabiegać AS Monaco. Z francuskim zespołem zaczął trenować w marcu ubiegłego roku, wystąpił w kilku spotkaniach towarzyskich, ale ostatecznie nie zdecydowano się na transfer definitywny. Opcją dla niego pozostała Barcelona.
Choć Guiagon wciąż trenuje w Barcelonie, jego przedstawiciele postanowili powrócić do negocjacji transferu z działaczami klubu z Camp Nou. Hiszpanie poprosili o kilka dni na podjęcie decyzji, co do sprowadzenia zawodnika. Jeżeli dojdzie do podpisania umowy, pomocnik trafi do zespołu Juvenil B.
żródło: Mundo Deportivo
1
Najbardziej boli mnie to, że sprawa awansu nie jest już wyłącznie w naszych rękach. W następnej kolejce musimy spróbować pokonać rzymian i liczyć na to, że Karabach urwie punkty Chelsea. Na ten moment jesteśmy poza fazą pucharową. Możemy jeszcze to zmienić, ale do tego daleka droga.
- Jesteśmy tymi samymi zawodnikami zarówno po wygranych, jak i porażkach. Podobnie jest ze szkoleniowcem, całym sztabem, kibicami... Musimy dalej ciężko pracować i wyciągnąć coś z tych doświadczeń.
- W meczu z Karabachem byliśmy słabi. Po przerwie chcieliśmy odwrócić losy spotkania, ale nie byliśmy w stanie tego zrobić.
- „Spadek” do Ligi Europy? Na ten moment powiem, że te rozgrywki to gówno, chociaż wcześniej wiele mi dały - powiedział kapitan „Rojiblancos”- słowa o przepięknej lidze Europy
żródło: sport
0
Wejście smoka :)
1
Od kiedy nasz liga ma faze play off
0
Dzieki,ale mi na flashscore wyskoczyło,że po 1
0
Legia ma już 5 porażek a ma szanse na lidera
to możliwe tylko w polskiej ekstraklasie, a dodam jeszcze,że 2 pierwsze zespoły mają tylko po 1 porażce