0

ok tylko trafiaja sie czasami nie odpowiedzialni "opiekunowie" wiec popieram zarzad w 100%

0

padło 5 bramek w tym hat trick + dobra gra fair play a ty mówisz że mecz był nudny?

0

oddajemy ville za 5mil. ktory zbudowal wspaniala akcje i strzelil nam bramke...

0

Ostatnio Cruyff się sporo wypowiada na temat Barcy... Mam nadzieję, że po to aby zostać prezydentem bo Rosell źle zarządza.

0

Czyli Bojan opuści Camp Nou bo skoro chce grać w pierwszym składzie a Barca będzie miała Neymara, Alexisa, Pedro, Messiego to nie ma o czym mówić...

0

Hummels może i nie jest tak doświadczony jak Thiago ale moim zdaniem lepiej by było ściągnąć Hummelsa gdyż on może jeszcze się rozwinąc i za 4 lata być o wiele lepszym od Silvy

0

Ta historia jest podobna co do długości do "mody na sukces"

0

Moim zdaniem takiego piłkarza jak Abi powinni zatrzymac, przeszedl powazna chorobe z nadzieja ze wroci by grac dla swojego klubu. Mam nadzieje ze zarzad pozwoli abidalowi zakonczyc kariere u nas.

0

barteq789
Nie oszukujmy się De Gea w PL nie sprawdza się bo jest duża różnica między La Liga a PL więc jest to możliwe

0

barteq789
Jakbyś nie wiedział VV ma kontrakt do 2014 więc trzeba go sprzedać w tym oknie transferowym i "zastąpić" go De Geą

0

Trzeba dawać szanse zawodnikom którzy grzeją ławe. Nie może być tak że ktoś z pierwszego składu gra źle i ma zapewnioną pozycję w pierwszej 11.
Gdyby te transfery zostały zfinalizowane było by super!

0

Szkoda mi najbardziej Pique... starał się jak mógł ale sam meczu nie wygra... a co do Tito to chyba zamienia się w F.Smudę czyli u niego bez zmian...

0

alexisa nie chce widziec w rewanzu z PSG. on nie jest w formie a mecz o taka stawke to zly pomysl na to zeby mu dac szanse. we francji byl remis i padaly bramki z obu stron wiec na Camp Nou trzeba zagrac na 100%.

0

Widzę że nie którzy zapomnieli czym jest "mes que un club"... Wygramy!!! VeB

0

Mam nadzieję że Barca wygra z Milanem między innymi dla niego. Łezka się w oku kręci mam nadzieję że stanie się kiedyś cud i ten chłopak odzyska wzrok. VeB!!!

0

Bartas10LM
No tak w sumie to może nie być bramkarza i obrońców ważne żeby atak był no nie? Mówisz pedro i alexis? Możliwe że mają słabszy okres ale jest też villa który jest wspaniałym piłkarzem i nie gra. Neymar może być ale pod koniec przyszłego sezonu.

0

Nie potrzebny jest nam neymar w tej chwili, może w przyszłości ale teraz lepiej zająć się poszukiwaniem obrońcy i bramkarza...

0

A mówią że sędziowie są po naszej stronie... VeB!!!

0

I właśnie to jest różnica między Tito a Pepem... Guardiola dawał szansę wielu a Tito stawia na ten sam skład...

0

daany8
Nie to żebym się czepiał ale jak już mówisz o tym kto pokonuje BARCE to ci przypomne że w tym sezonie S'real madrit wygrał z barcą tylko raz 2:1, przegrał 3:2 (nie mam nic do VV ale jakby nie ten bład to najprawdopodobniej było by 3:1) i remis 2:2, a poprzedni sezon i jeszcze wcześniejszy to już sam obie przypomnij. Więc to nie s'real nas pokonuje najczęściej. A jak mówisz o błędach sędziów to czy przypadkiem coś ci się nie popierdoliło? Mówisz że sędziują na korzyść FCB? Popatrz na faule pepe jego aktorstwo gdyby sędziowie byli normalni to pepe by zadnego meczu do konca nie zagral. A jak coś ci sie nie podoba to wypierdalaj na swoja chujowa sronke RM w morde pierdolony bambusie

0

hahaha a w popszednich tematach klociliscie sie w ktorym ma grac manu macc arsenal a tu jeb bayern

0

Jestem zadowolony z tego ale szkoda mi trochę Iniesty, gdyż nie zdobył jeszcze Złotej Piłki, a po za tym odnosił wspaniałe sukcesy z reprezentacją i w LM. Ja bym wolał żeby to on otrzymał Złotą Piłkę Messi by się z pewnością nie obraził ale może w następnym roku się uda

0

ile jest i ktora minuta bo nie mam tv a neta mam slabego zeby obejrzec pls musze wiedziec

0

amadi53

Nazwa "PEPE" jest już zarezerwowana dla najbrzydszej odmiany świń.
W madrycie takie hodują jak ktoś chce obejrzeć.

0

szefu91

Chyba nie wiesz sam o czym mowisz. ON JEST SLABY? I wywnioskowales to po jego bledzie? blad moze sie przytrafic kazdemu, a Valdes to wspanialy bramkarz. Jeden blad na poczatku sezonu niczego nie przesadza. On byl, jest, i bedzie jak dla mnie najlepszym bramkarzem barcelony. Ma forme nadal taka sama jak w poprzednim sezonie

0

buczario33

Czemu najgłupsza? Bramkarzom też coś się należy. A szczególnie po takich np interwencjach

Nie chodzi tylko o valdesa ale o innych bramkarzy. Bramkarzy też trzeba doceniać. VeB !!!

0

smola98

alba nie pasuje do obrony bo to przeciez jest ofensywny pomocnik

0

"nie gram z dziewczynkami" a po przegranym finale euro 2012 plakal i zgubil sie w wieliczce ;P

0

Marca to madrycka gazeta i plotek od nich bylo juz bardzo wiele, wiec mysle ze i to tez moze byc nieprawda.

0

barti505

No jezeli to jego rodzice to troche dziwne jakby byl do nich nie podobny ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?