0

stroje HOME sa jak w PSG. wyjazdowe sa nawet nawet. tak czy inaczej podejrzewam ze im kolor nie bedzie przeszkadzal w grze

0

czarne gyly zajebiste.i to wlasnie czrane mogly by byc wyjazdowe

0

Woytex

jak masz 5 lat to wystarczy ze bedziesz czytal

0

Ras White Nigga

Chodzi mi o trofea od czsow mou i pepa

0

Barca i Real to dwa najmocniejsze kluby na swiecie ale to na barcelony polkach jest wiecej trofeow i to oni wiedza co to jest gra fair play, i to oni wiedza co to jest futbol

0

nie chcesz sluchac tego co ludzie z otwartymi oczami pisza to po co sie tu zarejestrowales?
Idz na strone swojego srealu

0

Tempter

Ja Realu nie nawidze bo zawodnicy i Mou sa wlasnie takimi samymi chamami jak ty

0

kamilxd32

Nie ma sie co dziwic bo w sumie to wlasnie guardiola uruchomil messiego
i to dzieki pepowi jest teraz tak wielki.

0

Gracies Pep!

0

ola_polka

Ta piosenka jest super trudno jest sie postarac sluchajac jej aby nie krecila sie lezka w oku

0

Ja bym Bale wziął

0

Taki taniec przy wyniku 5-0 nie jest na miejscu.
To jest obraźliwe dla kibiców Rayo. Duma katalonii tak się nie zachowuję

0

messi.09

to jest nie mozliwe!!!

0

MatiBoss10

Swoje nic nie warte uwagi możesz zostawić dla siebie.

0

wsadek15

ostatnie dni kiedy Pep jest jeszcze trenerem Barcy to tak jakby żałoba. Ciężko jest pogodzić się z tym że tak wspaniały trener opuści Camp Nou

0

Mocno wierzę w to że Pep wróci, ale gdy czyta się takie wpisy piłkarzy i można powiedzieć że rodziny Pepa to aż łezka się w oku kręci.

Barca - mes que un club. Pep - mes que un entrenador

0

Pep dla kibiców i piłkarzy Barcy jesteś jak drugi ojciec. Dziękujemy za wszystkie miłe chwile. Gdzie kolwiek bedziesz i tak jesteśmy z tobą.

0

ciężko jest sobie wyobrazić Barcelonę bez Mistera. Obojętnie jaką Pep podejmie decyzję będę ją szanować. Pep jesteś wielki.

0

styl gry barcy a chelsea byl calkiem inny. chelsea- to ma byc pilka nozna? Przeciez w chelsea 10 potem 9 zawodnikow stalo u siebie w polu karnym a drogba i pozniej torres tylko czekali z przodu na to ze ktos z ich pola karnego im poda. to nie byla czysta gra. w pilce ma byc linia obrony pomocy i ataku a w tym dwumeczu w chelsea byli sami obroncy. a barca no co tu duzo mowic szkoda tego tytulu ale w nastepnym sezonie wszystko wroci do normy

0

messiniunio
jak juz to Villa i z chelsea zeby gral to jest to nie mozliwe

0

ewidentny brak Villi

0

Nika93
ja lubie Henru`ego ale u nas by caly czas grzal lawe. Bo teraz jest przeciez alexis, cuenca, pedro. Chociaz pedro ma dolek formy:/ Ale Henry jest juz zbyt starym pilkarzem

0

Puta sedzia

0

w tym meczu rozwalało mnie mowienie komentatora "Alvis" :D

0

Piotrus-BARCA
O jakim trenerze mowisz?

0

musi jak najszybciej trafic do ligi europejskiej np. BBVA, BPL tu albo tu bo w brazylii jest za slaby poziom gry zeby sie nauczyl porzadnie grac. narazie jest jak ronaldo jak ma pilke leci sam a w ostatnim meczu malo mial pilke

0

mi on nie pasuje do Barcy zabardzo gra egoistycznie za kilka lat moze byc zagrozeniem dla messiego jezeli chodzi o trofea

0

moim zdaniem neymar bedzie typu CR7 bo gra zbyt egoistycznie

0

neymar mial szanse przejscia do realu albo barcy. tak naprawde real i barca to dwie najlepsze druzyny na swiecie. taka szansa moze sie juz nie powtozyc

0

Nie mogli go operowac w japonii poniewaz klubowi lekarze sa duzo lepsi od tamtych a poza tym on nie odczuwal na tyle duzego bolu zeby go operowac na miejscu. Bo przeciez to on powiedzial ze chce wrocic do domu i tam przejsc operacje.
Villla czekamy na twoj powrot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?