barcapep
Dołączył/a: październik 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stroje HOME sa jak w PSG. wyjazdowe sa nawet nawet. tak czy inaczej podejrzewam ze im kolor nie bedzie przeszkadzal w grze
0
czarne gyly zajebiste.i to wlasnie czrane mogly by byc wyjazdowe
0
Woytex
jak masz 5 lat to wystarczy ze bedziesz czytal
0
Ras White Nigga
Chodzi mi o trofea od czsow mou i pepa
0
Barca i Real to dwa najmocniejsze kluby na swiecie ale to na barcelony polkach jest wiecej trofeow i to oni wiedza co to jest gra fair play, i to oni wiedza co to jest futbol
0
nie chcesz sluchac tego co ludzie z otwartymi oczami pisza to po co sie tu zarejestrowales?
Idz na strone swojego srealu
0
Tempter
Ja Realu nie nawidze bo zawodnicy i Mou sa wlasnie takimi samymi chamami jak ty
0
kamilxd32
Nie ma sie co dziwic bo w sumie to wlasnie guardiola uruchomil messiego
i to dzieki pepowi jest teraz tak wielki.
0
Gracies Pep!
0
ola_polka
Ta piosenka jest super trudno jest sie postarac sluchajac jej aby nie krecila sie lezka w oku
0
Ja bym Bale wziął
0
Taki taniec przy wyniku 5-0 nie jest na miejscu.
To jest obraźliwe dla kibiców Rayo. Duma katalonii tak się nie zachowuję
0
messi.09
to jest nie mozliwe!!!
0
MatiBoss10
Swoje nic nie warte uwagi możesz zostawić dla siebie.
0
wsadek15
ostatnie dni kiedy Pep jest jeszcze trenerem Barcy to tak jakby żałoba. Ciężko jest pogodzić się z tym że tak wspaniały trener opuści Camp Nou
0
Mocno wierzę w to że Pep wróci, ale gdy czyta się takie wpisy piłkarzy i można powiedzieć że rodziny Pepa to aż łezka się w oku kręci.
Barca - mes que un club. Pep - mes que un entrenador
0
Pep dla kibiców i piłkarzy Barcy jesteś jak drugi ojciec. Dziękujemy za wszystkie miłe chwile. Gdzie kolwiek bedziesz i tak jesteśmy z tobą.
0
ciężko jest sobie wyobrazić Barcelonę bez Mistera. Obojętnie jaką Pep podejmie decyzję będę ją szanować. Pep jesteś wielki.
0
styl gry barcy a chelsea byl calkiem inny. chelsea- to ma byc pilka nozna? Przeciez w chelsea 10 potem 9 zawodnikow stalo u siebie w polu karnym a drogba i pozniej torres tylko czekali z przodu na to ze ktos z ich pola karnego im poda. to nie byla czysta gra. w pilce ma byc linia obrony pomocy i ataku a w tym dwumeczu w chelsea byli sami obroncy. a barca no co tu duzo mowic szkoda tego tytulu ale w nastepnym sezonie wszystko wroci do normy
0
messiniunio
jak juz to Villa i z chelsea zeby gral to jest to nie mozliwe
0
ewidentny brak Villi
0
Nika93
ja lubie Henru`ego ale u nas by caly czas grzal lawe. Bo teraz jest przeciez alexis, cuenca, pedro. Chociaz pedro ma dolek formy:/ Ale Henry jest juz zbyt starym pilkarzem
0
Puta sedzia
0
w tym meczu rozwalało mnie mowienie komentatora "Alvis" :D
0
Piotrus-BARCA
O jakim trenerze mowisz?
0
musi jak najszybciej trafic do ligi europejskiej np. BBVA, BPL tu albo tu bo w brazylii jest za slaby poziom gry zeby sie nauczyl porzadnie grac. narazie jest jak ronaldo jak ma pilke leci sam a w ostatnim meczu malo mial pilke
0
mi on nie pasuje do Barcy zabardzo gra egoistycznie za kilka lat moze byc zagrozeniem dla messiego jezeli chodzi o trofea
0
moim zdaniem neymar bedzie typu CR7 bo gra zbyt egoistycznie
0
neymar mial szanse przejscia do realu albo barcy. tak naprawde real i barca to dwie najlepsze druzyny na swiecie. taka szansa moze sie juz nie powtozyc
0
Nie mogli go operowac w japonii poniewaz klubowi lekarze sa duzo lepsi od tamtych a poza tym on nie odczuwal na tyle duzego bolu zeby go operowac na miejscu. Bo przeciez to on powiedzial ze chce wrocic do domu i tam przejsc operacje.
Villla czekamy na twoj powrot