barcelinho1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
S-W-A
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zdziwie sie jak Pep po tym meczu podziekuje za trenerke@!!!
0
Wiecie czym nas real w tym sezonie wyprzedzil o lata swietlne?? Przygotowaniem fizycznym, motoryka itp!!!!!!!!!!!!!
0
Widzieliscie szybkosc naszych obroncow ha ha
0
0
Gramy Barca!!!!!!!!
0
Tello Tello Tello tak gra przyszlosc Barcy!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pep pokazuje klase wpuszcza Cesca za Alexisa haha
0
Luna
Blad Pique :)
0
Kocham Cie Żabciu!!!!!!!!!!!!
0
Pep dawaj drugiego napastnika!! Tylko najpierw go sobie kup!!!!!!!!!!!!1
0
Ludzie nie łudzcie sie Fabregas nic nie pomoze, gdy przyszedl do Barcy gral super walczyl o kazda pilke, biegal, strzelal gole, a teraz dopasowal sie do calej Barcy i do swojego super zioma Pique!!!!!!!
0
Pep wpuszczaj drugiego napastnika.. Tylko najpierw trzeba go miec haha
0
Pique i jego spokoj, zawsze na sztywnych nogach, zero szybkosci i zwrotnosci..
0
Pique jestes przecietniakiem juz drugi sezon!!!!!!!!!!
0
Juz wiecie dlaczego Ferguson sprzedal Pique?? Bo wiedzial ze jest za slaby na ManUtd. Po przyjsciu do Barcu gral bardzo dobrze przez 2 sezony i spoczal na laurach w kolejnych, Az zal patrzec teraz na jego gre!!!!!!
0
Pique zawalil mistrza!!!!!!!!!!!!!
0
Mowilem, pialem wczesniej, ze Barca nie gra nic, wiekszosc kluczowych zawodnikow odpuscila swoj poziom.
Pisalem, ze gramy wolno, bez pomyslu, ze boimy sie grac akcji 1 na 1 to wiekszosc po mnie jechala, ze Pep wie co robi. Tak?? Wlasnie pokazal wystawiajac sklad na dzisiejszy mecz ze ma wszystko pod kontrola!!!!
0
Nie nie dla Villi za takie pieniadze ( przy klopotach finansowych liverpool'u) mozemy miec Torresa ktory jest lepszym pilkarzem od Villi i do tego mlodszym.
Moze tez byc wymiana Eto'o + $ = TORRES.
0
W moich żyłach płynie krew w kolorze BLAUGRANA!!!!
Od 1994 tylko jak zacząłem się interesować piłlka jestem z tym klubem i tak zostanie na zawsze!!
Visca el BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Jezeli zagra Toure na obronie to powiem tylko tyle: wez sie Guardiola chlopie ogarnij!!!!
Pytam sie po co jest u nas w druzynie Caceres skoro na obronie graja pomocnicy?????????????????
0
Guardiola sam wykluczyl Inieste z finalu nie dajac jemu odpoczac w ktoryms z meczow, jego zmiany sa beznadziejne albo wogole ich nie ma.
Jezeli nie zagra Iniesta i Henry w finale to mozemy tylko sie modlic zeby nie doszlo do kompromitacji Barcy z obecnie dobrze dysponowanym Manchesterem.
Guardiola ogarnij sie w koncu!!
0
Znajac nasz zarzadz to sie zgodza na ten transfer i puszcza Hleba za marne 8 mln, jak to bylo w poprzednich latach chocby z Riquelme gdy odchodzil za podobna sume pieniedzy.
Jak tak Bayern chce go pozyskac to niech nam sprzeda Ribery'ego za sume okolo 20-30 mln i wszyscy bedziemy wtedy happy.
0
bolokorn
Wiesz dlaczego moj komentarz sie nie zgadza z obecnym tekstem tego artykulu, poniewaz tresc artykulu zostala zmieniony. dowodem tego sa komentarze: maciach, robokochambarce ktorzy tez pisza o stylu o ktorym mowil Cruyff.
Wczesniej w tym artykule bylo napisane ze zawodnicy realu pomimo 10 wygranych nie ciesza sie gra - tak powiedzial Cruyff i do tego ja sie odnioslem w moim kementarzu.
0
Tak Pep koncowka byla jak rzut moneta.. chcialem tylko dodac ze w rzucie moneta trzeba miec szczescie a nam go ostatnio coraz bardziej brakuje niestety...
0
looky
polac ci za to co napisales tez tak uwazam ze cesc w tym momencie przydalby sie bardzo a xavi na laweczke niech jemu troche drzazgi w dupe wejda to moze sie wezmie za gre.
0
u99artur
zgadzam sie z tym co napisales i popieram to w 100%
0
Co on mowi ze real sie nie cieszy gra pomimo ze wygrywa 10 kolejnych meczow?? gromadza punkty i zmniejszaja do nas strate i maja sie nie cieszyc??
A my z czego mamy sie cieszyc w tym momencie ze strzelamy 3 gole a 4 tracimy ze obrona gra beznadziejnie podobnie jak pomoc ze nasz bramkarz to przypadek??
Wedlug Cruyfa powinno byc chyba tak ze my w kazdym meczu gramy ladnie zawodnicy ciesz sie gra konczymy mecz remisem lub porazka czasami zwyciestwem i mamy sie z tego cieszyc, a real w kazdym meczu wygrywa czasami sie potknie i na koniec zdobywa mistrza. ale to mymamy byc happy bo gralismy w kazdym meczu ladnie.
Nie rozumie tego czlowieka i jego myslenia
0
baxell
Tak uwazam sie za fana Barcy i jestem z nia od 1994 roku od finalu LM gdy przegralismy w Atenach z Milanem 0-4 juz na starcie przezylem wielki smutek po tym meczu, pozniej byly kolejne smutne momenty w historii Barcy ale byly i tez te mile i zawsze bylem z Barcelona i z nia zostane do konca!!
Nie jestem osoba ktora jak widzi ze sie zle dzieje to mowi ze jest dobrze dlatego pisze tak jak to widze ze obecnie jestesmy bez formy i jak tak dalej to real nas przegoni w walce mistrza.
0
W tym momencie to real ma druzyne a nam pozostaly indywidualnosci tylko szkoda ze sa obecnie bez formy!!
0
misiekBB
Popieram Ciebie w 100% tak jest ze zawodnicy Barcy z meczu na mecz sa bardziej zmeczeni widac u nich braki w przygotowaniu fizycznym i niech mi nikt nie pisze ze tak nie jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo tak jest i koniec!!!!!!!!!!!!!!
Popieram ciebie ze to piszesz a przede wszystkim ze to widzisz ze zawodnicy sa zmeczeni i ze JAK TAKDALEJ TO SKONCZYMY JAK W TAMTYM SEZONIE !!!!!!!!!!!
A ty stefan 200883 chyba tego nie widzisz i sobie wmawiasz ze bedzie dobrze itp zacznij patrzec na to jakbys nie byl kibicem Barcy ze od dluzszego czasu to real jest lepszym zespolem niz Barca i to oni nas doganiaja a nie my zwiekszamy nad nimi przewage.