barcelinho1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
S-W-A
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestesmy w tym momencie rzadcy strasznie!!
Jak tak dalej bedzie to real zostanie mistrzem niestety..
0
messi666
Wiesz co wtedy z henrym albo go sprzedac jak bedzie dobra oferta lub zostawic i bedzie zmiennikiem dla Eto'o. Samuel w przyszlym zezonie pojedzie na puchar narodow afryki i nie bedzie go ponad miesiac wtedy henry bedzie gral na szpicy.
Trzeba tez pamietac o kontuzjach i zawsze henry moze byc zmiennikiem dla Eto'o i Riberego gdyby transfer tego drugiego doszedl do skutku.
0
Jezeli to prawda i transfer dojdzie do skutku to bedzie zaje......!!
Silva przy Riberym to amator i moze sobie grac w Valencii co najwyzej, on zagra kilka dobrych meczow a pozniej albo kontuzja albo spadek formy i tak wyglada jego caly sezon!!
Brac Riberego to bedzie nasz drugi Messi!!
0
Looky do mnie to bylo z tym przecinkiem??
0
Mnie wcale wczorajsza przegrana Realu nie cieszy wrecz przeciwnie mam obawy ze jezeli real nie awansuje do nastepnej rundy to bedzie nam bardzo ciezko wygrac primera division poniewaz madryt skupi sie wtedy tylko na lidze i bedzie do kazdego meczu przygotowywal sie jak do finalu ligi mistrzow!!
W odroznieniu od nas beda grali co tydzien, my co 3 dni bedziemy walczyc na trzech frontach i bedzie bardzo ciezko to jest pewne zwazajac na nasza obecna forma.
Jezeli Barca szybko nie znajdzie formy z przed kilku tygodni to obejdziemy sie smakiem z wygrania PD i LM albo ktoregokolwiek z tych trofeow.
Miejmy nadzieje ze to co tutaj napisalem sie nie sprawdzi
i bedziemy sie cieszyc po sezonie a madryt po raz kolejny zaplacze.
Warunek jest jeden szybko odzyskac wczesniejszy blask w grze i oczywiscie brak kontuzji.
0
Nie tylko VV do wymiany ale rowniez busquets co on wnosi do gry Barcy jest wolny malo zwrotny i taka tyczka na boisku dla mnie do skreslenia do zaraz.
Dalej Henry to jest przypadek a nie pilkarz przyjecie ma na 5 metrow w arsenalu jak tak przyjmowal to przewaznie dogonil pilke a u nas tak nie jest bo jest teraz wolniejszy itp.
Xavi bez formy jak juz przychodzi mecz z klasowym rywalem to jest zawsze w cieniu
Marquez i Pique sprobujcie ich porownac do ferdinanda i vidica!!
nie da sie bo w nawet jednym atrybucie nie sa lepsi od dwojki srodkowych obroncow manchesteru.
Jescze chce dodac ze gdyby pique byl taki dobry to Ferguson nie puscilby go z manu
widzialem gre mlodego Evansa z manchesteru i jest juz lepszy od pique a w przyszloscie Ferguson bedzie mial z niego wiele pozytku
0
do messi91:
Obys mial racje ze nie stracimy ale patrzac na nasza forme ostatnio widac ze mamy lekki kryzys:/
Xavi Toure sa bez formy
Alves iniesta przemeczenie
sorki Alves i Messi przemeczenie
a Iniesta zlapal kontuzje w tak waznym momencie sezonu gdy walczymy w lidze mistrzow i mamy dwa ciezkie wyjazdy do Atletico i Almerii.
Bardzo szkoda Iniesty bo on w ostatnim czasie byl motorem napedowym Barcy
Jestem dobrej mysli tylko mam lekkie obawy o najblizsze wyniki za sprawa czynnikow ktore wymienilem wyzej.
0
To bedzie kolejny mecz w ktorym stracimy punkty.. niestety:/
0
Idealne wzmocnienie dla Barcy na lewe skrzydlo/atak, zaden silva ani inni zawodnicy tylko Ribery to powinien byc cel transferowy nr1 w lecie.
Juz od dluzszego czasu ogladam jego mecze i to jest to czego nam brakuje on jest szybki i do tego ma technike i jeszcze bardzo dobrze gra pressingiem.
Poprostu ideal pilkarza dla nas!!!!!!!!
0
On nie jest żadnym Polakiem!!!!
Polske to on zdradzil!!!!!
0
Jestem na nie z tym transferem poniewaz:
1. potrzebny nam jest zawodnik na pozycje lewego skrzydla/ataku a na takiej pozycji nie gra Kun
2. potrzebny jest ktos bardzo szybki i dobrze grajacy technicznie a takim zawodnikiem jest Ribery ktory w bayernie swoja gra miazdzy na pozycji lewego skrzydla i dlatego uwazam ze jest to idealne wzmocnienie na te pozycje. Zgadzam sie Kun jest bardzo dobry technicznie ale napewno nie jest taki szybki jak Ribery
3. Pytam sie was wielkich znawcow na jakiej pozycji bedzie gral Aguero gdyby przyszedl do Barcy!! Moze chcecie go umiescic za Eto'o?? a moze na sile chcecie wcisnac go na lewe skrzydlo gdzie niemoglby pokazac swoich umiejestnosci rasowego napastnika?? Wiem ze Aguero moze rowniez grac za napastnikiem ale u nas takiej pozycji niema a wiec nie piszcie ze jest to idealne wzmocnienie dla Barcy!!
Powtarzam jeszcze raz ze dla nas priorytetem jest wzmocnienie lewego skrzydla/ataku i idealnym zawodnikiem na te pozycje jest Ribery!!
I tego wlasnie zycze Zarzadowi i Trenerowi na rok 2009 aby pozyskac Riberego i oczywiscie zdobycia mistrzostwa PD oraz innych trofeów